głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 znasz to uczucie? siedzisz otoczona ludźmi których kochasz są tobie tak bardzo bliscy i czujesz że ty dla nich także. i nagle jesteś obok nich. tak jakby ulecia

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
znasz to uczucie? siedzisz otoczona ludźmi których kochasz są tobie tak bardzo bliscy i czujesz że ty dla nich także. i nagle jesteś obok nich. tak jakby uleciała z ci
znasz to uczucie? siedzisz otoczona... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

znasz to uczucie? siedzisz otoczona ludźmi, których kochasz, są tobie tak bardzo bliscy i czujesz, że ty dla nich także. i nagle jesteś obok nich. tak jakby uleciała z ciebie cała dusza, pozostawiając bezwładne ciało. patrzysz na ich twarze, słyszysz ich głosy, ale nie dochodzi do ciebie ani jedno słowo. zauważając zatroskane spojrzenie, pytające co się stało, odruchowo uśmiechasz się odpowiadając "jest dobrze", choć doskonale wiesz, że nie jest.

Kiedy pokochasz siebie  poczujesz... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Kiedy pokochasz siebie, poczujesz się kochany. Kiedy poczujesz się kochany, przestaniesz się bać. Kiedy przestaniesz się bać, poczujesz, że świat jest życzliwy. Kiedy spojrzysz życzliwie na świat, on odpowie Ci tym samym. To jest właśnie szczęście.

Wiesz  temu jednemu mężczyźnie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Wiesz, temu jednemu mężczyźnie chciałabym dać, tak zwyczajnie, tak najzwyczajniej w świecie - jak podarek imieninowy czy urodzinowy - całe moje życie. Bez reszty. Chciałabym być z nim i podróżować z nim, i czekać na niego wtedy, kiedy nie mógłby mnie ze sobą zabierać. Chciałabym dla niego utrzymywać dom w czystości i robić zapasy na zimę, kompoty, konfitury, marynować grzyby, kwasić ogórki, butelkować szczaw, pomidory i inne wspaniałości. Bo to tak jest, że dla siebie, owszem, można coś tam zrobić, ale dla drugiego człowieka to już można coś niesamowicie pięknego zrobić, wszystko.

Tak naprawdę to nie potrzebuję... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Tak naprawdę to nie potrzebuję normalnej pracy, rozmiaru 34, bo zajmuje mniej miejsca w pralce, złotego tuszu do rzęs, bo łatwiej go znaleźć w kosmetyczce, nie potrzebuję rozkrzyczanej chmary znajomych, którzy raz na pół roku będą w stanie zapytać co u mnie właściwie słychać? Potrzebuję tylko siebie, we wszystkich przejawach, ale czasem siebie przestaję słyszeć i tylko to jest tak naprawdę straszne.

Uwierz człowieku  czysto grać się... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Uwierz człowieku, czysto grać się opłaca, bo ile dasz od siebie, tyle do Ciebie wraca.

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać, utwierdzać, dowartościowywać. Bo ja wątpię, nie wierzę, uciekam. Taką niepewną osobą jestem.

Nasz dom będzie najpiękniejszym... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Nasz dom będzie najpiękniejszym domem na całym świecie. Będzie w nim ekspres do kawy, wielki balkon, wanna i parapety całe obłożone miękkimi poduszkami. Na półkach będą stały nasze ulubione płyty i filmy, a w pudełkach bilety po przebytych koncertach we dwoje. W kuchni będziemy smażyć naleśniki i pić wino. W sypialni, na samym środku, będzie ogromne łóżko, na którym będziemy rozmawiać całe noce i tulić się do siebie. Cały ten dom będzie przepełniony po brzegi miłością, czułością i szczęściem.

 Za bardzo wierzę w siebie   jak... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

"Za bardzo wierzę w siebie - jak egoista, Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła"

Zaskoczył mnie biciem swojego serca... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Zaskoczył mnie biciem swojego serca, a ja zaskoczyłam Go melodią która do niego pasuje.

Miłość to pomieszanie podziwu... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia.

Myślę  że w tych gwiazdach... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Myślę, że w tych gwiazdach odnalazłem cząstkę siebie.[...] Naprawdę zapominam o wszystkim. Ponieważ ta chwila taki właśnie ma cel. Sprawia, że czujesz się tak mały wewnątrz czegoś tak wielkiego i niepojętego. Oddala wszystkie twoje problemy, trudności, wszystkie doczesne chęci, potrzeby, pragnienia, zmuszając cię do uświadomienia sobie, jakie naprawdę to wszystko jest nieistotne. To tak, jakby Ziemia nagle stała się cicha i nieruchoma, a wszystko, co twój umysł może pojąć czy poczuć, to ogrom wszechświata, i dostajesz zadyszki na myśl o swoim w nim miejscu. Komu potrzebni psychiatrzy? Kto potrzebuje psychoterapeutów czy trenerów motywacyjnych? Pieprzyć ich wszystkich. Po prostu popatrz w nocne niebo i raz na jakiś czas pozwól sobie zagubić się w nim

Dopiero człowiek  przy którym... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Dopiero człowiek, przy którym przestajemy się bać i wstydzić swojej zwyczajności, niedoskonałości, bycia nie w formie, że nie stać mnie na coś, boję się, nie znoszę; dopiero możliwość pokazania takich rzeczy przy kimś, przy kim nie boimy się, że nas za to zostawi - buduje prawdziwą więź.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV