głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whowillibe Gdy stanąłeś w moich drzwiach z miną zbitego psa zaczęłam znów mieć nadzieje łudziłam się że stoisz tam bo chcesz coś naprawić chcesz by było jak dawniej jak na

whowillibe

whowillibe.moblo.pl
Gdy stanąłeś w moich drzwiach z miną zbitego psa zaczęłam znów mieć nadzieje łudziłam się że stoisz tam bo chcesz coś naprawić chcesz by było jak dawniej jak na
Gdy stanąłeś w moich drzwiach z... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

Gdy stanąłeś w moich drzwiach, z miną zbitego psa, zaczęłam znów mieć nadzieje, łudziłam się, że stoisz tam bo chcesz coś naprawić, chcesz by było jak dawniej, jak na ciebie spojrzałam, ujrzałam twój błysk w oku i najbardziej irytujący uśmiech na świecie, a ty powiedziałeś że zapomniałeś wziąć telefonu, naprawdę miałam ochotę wyrzucić się jak śmiecia z mojego podwórka, śmiecia który jeszcze 10 minut wcześniej był dla mnie wszystkim.

Jeśli ktoś wynajdzie lekarstwo jak... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

Jeśli, ktoś wynajdzie lekarstwo jak się odkochać w ciągu 24 godzin i nie będzie to facet, to naprawdę spróbuję.

 wiesz co mi powiedział?  no co?... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

-wiesz co mi powiedział? -no co? -powiedział: -' a jeśli, ci obiecam, że cię pokocham, to będziesz ze mną'?; na co ja mu odparłam 'nie, nie obiecuj mi rzeczy nierealnych, bo oboje wiemy, że prędzej zdążysz mnie rzucić i zakochać się w innej niż we mnie.' -naprawdę tak mu powiedziałaś? -tak, w moim śnie, ale dobre i to.

Facetów można podzielić na dwie... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

Facetów można podzielić na dwie grupy - 'dobrych' i 'złych' - wiem, że to najzwyklejszy podział, ale mimo to nurtuje mnie jeden fakt, dlaczego to właśnie ci 'źli' bardziej przyciągają dziewczyny, dlaczego ten, ich cholerny błysk w oku, tak na nas działa.

Kiedy widzę cię z nową dziewczyną... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

Kiedy widzę cię z nową dziewczyną, przypominam sobie poprzednią. Po momencie dochodzę do wniosku, że wczoraj widziałam cię z inną, w tej chwili staje, rozglądam się i zastanawiam z kim za rękę pójdziesz jutro. Właśnie wtedy nienawidzę siebie za to, że ciebie poznałam, bo uwierz nie będę kolejną jednodniową zabawką, mimo że cię kocham.

Wydaje mi się że najwyższy czas... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

Wydaje mi się, że najwyższy czas przestać użalać się nad sobą samą. Czas stanąć na nogi, machnąć rzęsy tuszem, usta szminką, ubrać najbardziej seksowną sukienkę jaka wisi w szafie, dobrać do niej szpilki i torebkę i po prostu pójść, stanąć przed twoimi drzwiami i pokazać ci co straciłeś.

w twoim słowniku pomiędzy 'kocham... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

w twoim słowniku, pomiędzy 'kocham cię' a 'lubię cię' można by postawić znak równości.

Nawet nie wiem dlaczego z pośród... teksty

whowillibe dodano: 17 lipca 2010

Nawet nie wiem, dlaczego z pośród tylu fajnych chłopaków, moje oczy musiały wypatrzeć ciebie, choć tak naprawdę wcale się nie znamy.

znam. teksty whowillibe dodał komentarz: znam. do wpisu 17 lipca 2010
dokładnie. teksty whowillibe dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 17 lipca 2010
uwierz każdy się boi. czasem warto a czasem nie. Tylko jak napiszesz proszę nie rób sobie zbyt wielkich nadziei bo lepiej cieszyć się z rzeczy z której nie przypuszczamy że się stanie niż z płakać przez nie wiadomo ile z wielkiego rozczarowania. pozdrawiam. teksty whowillibe dodał komentarz: uwierz, każdy się boi. czasem warto a czasem nie. Tylko jak napiszesz proszę, nie rób sobie zbyt wielkich nadziei, bo lepiej cieszyć się z rzeczy z której nie przypuszczamy, że się stanie, niż z płakać przez nie wiadomo ile z wielkiego rozczarowania. pozdrawiam. do wpisu 17 lipca 2010
Wiem jak bardzo się różnimy wiem... teksty

whowillibe dodano: 17 lipca 2010

Wiem jak bardzo się różnimy, wiem że jesteśmy z zupełnie innych światów, mamy zupełnie inne style, słuchamy zupełnie innej muzyki, nie posiadamy wielu wspólnych, dobrych znajomych, jesteśmy jak ogień i woda, jak zło i dobro, jak czerń i biel, jak zima i lato. Mimo to nie wiem dlaczego czuję coś do ciebie, coś co prawdopodobnie można nazwać miłością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV