głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whowillibe Wytłumacz mnie jak to jest możliwe że za każdym razem gdy słyszę smutną piosenkę w jej teledysku widzę nas oj przepraszam skarbie nie nas tylko mnie i ciebie. T

whowillibe

whowillibe.moblo.pl
Wytłumacz mnie jak to jest możliwe że za każdym razem gdy słyszę smutną piosenkę w jej teledysku widzę nas oj przepraszam skarbie nie nas tylko mnie i ciebie. Też tak
Wytłumacz mnie jak to jest możliwe... teksty

whowillibe dodano: 17 lipca 2010

Wytłumacz mnie jak to jest możliwe, że za każdym razem gdy słyszę smutną piosenkę w jej teledysku widzę nas, oj przepraszam skarbie; nie nas tylko mnie i ciebie. Też tak masz?

Kiedy widzę cię z jakąś... teksty

whowillibe dodano: 16 lipca 2010

Kiedy widzę cię z jakąś dziewczyną, z którą idziesz za rękę, zastanawiam się co ona w sobie ma, dlaczego dostała od ciebie szanse a ja nie. Analizuje jej wygląd i dochodzę do wniosku że wygląda jak każda poprzednia, tona tapety, bluzka z dekoltem, sięga maksymalnie pępka bo przecież musi się pochwalić kolczykiem, mini - powinna nosić nazwe 'połowa mini' i szpilki w których nie umie się poruszać. Nie mam z nią ani jednej wspólnej cechy, a mimo to gdy idziesz z nią i widzisz mnie uśmiechasz się do mnie, także cię proszę - ogarnij się chłopcze !

Gdy miesiąc po zakończeniu naszego... teksty

whowillibe dodano: 16 lipca 2010

Gdy miesiąc po zakończeniu naszego rocznego związku, zobaczyłam w twoim opisie 'kocham' obiecałam sobie, że nie będę wyzywać tej dziewczyny kimkolwiek jest, przecież żadna z moich koleżanek nie zrobiłaby mi tego, po pięciu minutach zobaczyłam ten sam opis u mojej 'najlepszej przyjaciółki', spróbuj w takim momencie nie klnąć jak szewc i zalewać się łzami, po prostu spróbuj.

obiecałeś  że będziesz zawsze gdy... teksty

whowillibe dodano: 16 lipca 2010

obiecałeś, że będziesz zawsze gdy będę cię potrzebować. Wystarczyło, że popsuł mi się komputer - siedzisz przed nim całymi dniami przecież. Ciebie już wówczas nie było, ale tylko ty potrafisz się zakochać i odkochać w jednym dniu. Gratulacje.

gdy mówiłeś 'zobaczysz  że... teksty

whowillibe dodano: 16 lipca 2010

gdy mówiłeś 'zobaczysz, że zrujnuje twoje życie' i tak nieziemsko się uśmiechnąłeś, nie pomyślałam, że mówisz to aż tak dosłownie.

Obiecałam sobie  że nie będę... teksty

whowillibe dodano: 16 lipca 2010

Obiecałam sobie, że nie będę uzależniać się od ludzi, miejsc, czasu, przedmiotów. I uwierz byłam w tym całkiem niezła. Zbudowałam sobie własny świat i w tym momencie musiałeś pojawić się ty aby to wszystko zniszczyć, ciekawe czy jesteś z siebie dumny dumny? kolejna naiwna rzuciła wszystko aby być z tobą, zmieniała swoje życie dla ciebie podczas gdy ty szukałeś kolejnej, która ją zastąpi.

Czy jest logiczne uzależnienie się... teksty

whowillibe dodano: 16 lipca 2010

Czy jest logiczne uzależnienie się od jednej osoby, jeśli tak to wyślijcie mnie na odwyk, który mnie z tego wyleczy.

Podobno to dziewczyny mają tzw... teksty

whowillibe dodano: 16 lipca 2010

Podobno to dziewczyny mają tzw 'humorki', czy też zmieniają co chwile zdanie. Ale o zmienności facetów, to już nikt nie powie, a przecież tylko oni potrafią odkochać się w parę minut.

Zdecyduj się skarbie  kochasz albo... teksty

whowillibe dodano: 16 lipca 2010

Zdecyduj się skarbie, kochasz albo mnie albo ją. Nie możesz przecież zjeść ciastka i mieć je nadal.

A może chcesz być jednak moim... teksty

whowillibe dodano: 16 lipca 2010

A może chcesz być jednak moim osobistym szczęściem? Uwierz, ta opcja ma wiele fajnych usług, o wiele więcej niż w zwykłym zestawie.

Może to i dziwne ale gdy tylko na... teksty

whowillibe dodano: 16 lipca 2010

Może to i dziwne ale gdy tylko na ciebie popatrzę automatycznie poprawia mi się humor. nie musisz się nawet na mnie spojrzeć czy do mnie uśmiechnąć, mi wystarcza jedynie twój widok, którym mogę oddychać jak powietrzem.

Przez ciebie mam zachwiany cały... teksty

whowillibe dodano: 15 lipca 2010

Przez ciebie mam zachwiany cały układ myśleniowy, tak. fajnych kolesi, kompletnie niepodobnych do ciebie przekreślam na starcie, a tych, którzy są prawie identyczni jak ty poznaje, domyśl się dalszej części historyjki, kochanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV