głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whowillibe a czy wydaje ci się że jak on się dowie że myślę o nim jakieś siedem dni w tygodniu po dwadzieścia cztery godziny na dobę coś zmieni? chyba najwyższy czas przes

whowillibe

whowillibe.moblo.pl
a czy wydaje ci się że jak on się dowie że myślę o nim jakieś siedem dni w tygodniu po dwadzieścia cztery godziny na dobę coś zmieni?
a czy wydaje ci się że jak on się... teksty

whowillibe dodano: 2 sierpnia 2010

a czy wydaje ci się, że jak on się dowie, że myślę o nim jakieś siedem dni w tygodniu, po dwadzieścia-cztery godziny na dobę coś zmieni?

chyba najwyższy czas przestać... teksty

whowillibe dodano: 19 lipca 2010

chyba najwyższy czas przestać oglądać komedie romantyczne, najwyższy czas zrozumieć, że w prawdziwym życiu nie ma happy endu, a prawdziwa miłość, o którą się walczy - nie istnieje.

A ona znowu siedzi w za dużym... teksty

whowillibe dodano: 19 lipca 2010

A ona znowu siedzi w za dużym swetrze na tarasie, ostatnimi czasy przesiaduje tam całe noce, samotnie z papierosem i z laptopem wita zarówno zachód i jak i wschód słońca, w dzień śpi, by nie oglądać tej cholernej telenoweli zwanej życiem.

 otwórz oczy dziewczyno  że co?... teksty

whowillibe dodano: 19 lipca 2010

-otwórz oczy dziewczyno; - że co? przecież są otwarte !; - tak, bo wcale nie zawieszają się, gdy on przechodzi obok nas, ok masz rację patrzy się, ale doskonale wiesz, że nie pasujecie do siebie. - zobaczymy, przecież on mnie kocha jak ja jego, tyle że on musi się jeszcze dowiedzieć tylko o tym.

Mogę się w tobie zakochać?  nie... teksty

whowillibe dodano: 19 lipca 2010

Mogę się w tobie zakochać? - nie pytaj, po prostu zrób to.

Kochasz mnie to nic że ty jeszcze... teksty

whowillibe dodano: 19 lipca 2010

Kochasz mnie, to nic, że ty jeszcze o tym nie wiesz. Kochasz mnie tak w mojej wyobraźni, wiesz że jesteś w niej idealny?

W dniu w którym cię poznałam nie... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

W dniu w którym cię poznałam, nie przypuszczałam że uzależnię się tak bardzo od ciebie. Mieliśmy być tylko zwykłymi kumplami. Moje serce po raz kolejny nie posłuchało rozumu i poszło własną drogą, tak więc teraz cierpię bo najwyraźniej chciałam za dużo, a chciałam tylko ciebie, żebyś był moim wszystkim.

Nawet nie masz pojęcia ile czasu... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

Nawet nie masz pojęcia, ile czasu spędzam siedząc przed monitorem, otwierając na gg rozmowę z tobą, nie wiesz ile razy chce ponownie napisać, ale w tym momencie uświadamiam sobie, że nie zniosę kolejny raz twoich kłamstw, po czym zamykam je, przypominając sobie, że to ty napisałeś 'napisze do ciebie później'.

Z czasem wydaje mi się że żyje w... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

Z czasem wydaje mi się, że żyje w kompletnym bezsensie. Moje życie skupia się wokół życia jednej osoby, która kompletnie ignoruje moje istnienie.

Słuchaj skarbie nie jestem nie... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

Słuchaj skarbie, nie jestem, nie byłam i nie będę numerem 2. Nie jesteś już małym dzieckiem, zdecyduj się, kochasz mnie albo ją. Jeśli mnie, będę cholernie szczęśliwa, jeśli ją - złamiesz mi serce, zniszczysz mi życia ALE ja odejdę, aby pokazać ci, że naprawdę cię kocham i jestem gotowa na największe poświęcenie byleś był szczęśliwy, lecz zapamiętaj odejdę od ciebie na zawsze, nie będzie opcji 'druga szansa'.

spoko jak chcesz traktuj mnie jak... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

spoko, jak chcesz traktuj mnie jak powietrze, ale chyba nie jesteś aż tak głupi i wiesz, że powietrzem się oddycha, dzięki niemu się żyje, wiesz to skarbie?

 opowiesz mi bajkę na dobranoc?... teksty

whowillibe dodano: 18 lipca 2010

-opowiesz mi bajkę na dobranoc? - jaką? - taką, o szczęśliwej miłości...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV