głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
honey123 Jaka jestem? Dziwna chyba to określenie będzie najbardziej trafne. Duszę w sobie emocję wysoki poziom osiągnięcia złości czasami przeradza się w wybuch płaczu.

honey123

honey123.moblo.pl
Jaka jestem? Dziwna chyba to określenie będzie najbardziej trafne. Duszę w sobie emocję wysoki poziom osiągnięcia złości czasami przeradza się w wybuch płaczu. Nie mówi
Jaka jestem? Dziwna  chyba to... teksty

honey123 dodano: 17 marca 2012

Jaka jestem? Dziwna, chyba to określenie będzie najbardziej trafne. Duszę w sobie emocję, wysoki poziom osiągnięcia złości czasami przeradza się w wybuch płaczu. Nie mówię o uczuciach, jedynie po pijanemu. Mówię 'dziękuję' i 'poproszę'. Jestem osobą, która dla przyjaciela poświęci wszystko, będzie przy nim mimo wszystko i nie zdradzi go pierwszej lepszej napotkanej osobie. Nie lubię przy kimś płakać, a wbrew pozorom - łatwo mnie zranić. Jestem niesamowicie wrażliwa na słowa ludzi dla mnie bliskich, bo wiem, że zawsze może to być prawda. Raz kogoś lubię, a innym razem wyzwę go od najgorszych, chociaż wcale tak nie myślę. Nie lubię, kiedy ktoś wie, co czuje. Nie lubię się użalać. Nigdy nie wyciągam pierwsza do kogoś ręki. Zawsze jestem uparta. Uwielbiam imprezy, ale czasami wolę po prostu wypić wódkę w kącie swojego pokoju, śpiewając piosenki Nirvany. Mimo wszystko - lubię siebie.

super:  teksty honey123 dodał komentarz: super:) do wpisu 26 luty 2012
Ludzie są za słabi   by realizować... teksty

honey123 dodano: 26 luty 2012

Ludzie są za słabi , by realizować swoje marzenia . ale zawsze znajdą siłę na to , by zabrać je innym .

Nie znasz mnie tak naprawdę   ale... teksty

honey123 dodano: 26 luty 2012

Nie znasz mnie tak naprawdę , ale nie martw się . wszystkiego dowiesz się od tych , którzy nawet ze mną nie rozmawiali .

Jesteśmy od was facetów gorsze... teksty

honey123 dodano: 26 luty 2012

Jesteśmy od was facetów gorsze tylko w dwóch rzeczach : piłce nożnej i w jeździe autem . a to tylko dlatego , że tych dwóch rzeczy nie da się robić w szpilkach .

Tak   jestem kobietą . popycham... teksty

honey123 dodano: 26 luty 2012

Tak , jestem kobietą . popycham drzwi , chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć . śmieję się jeszcze bardziej , kiedy próbuję wytłumaczyć dlaczego się śmieję . wchodzę do pokoju po to , by zapomnieć co miałam tam zrobić . ukrywam swój ból przed tymi , których kocham . mówię : " o długa historia " , gdy nie chcę czegoś wyjaśniać . dbam o ludzi , którym na mnie nie zależy . jestem silna , dlatego że muszę , a nie chcę . słucham Cię , nawet jeśli Ty nie słuchasz mnie .

Gdy krzyczysz   słyszą Cię wszyscy... teksty

honey123 dodano: 26 luty 2012

Gdy krzyczysz , słyszą Cię wszyscy . kiedy szepczesz , tylko Ci najbliżsi . lecz gdy milczysz , usłyszeć Cię może tylko Twój przyjaciel

Zrozumiałam   jak bardzo można się... teksty

honey123 dodano: 26 luty 2012

Zrozumiałam , jak bardzo można się pomylić , patrząc ludziom w oczy .

Ten moment   w którym czuję Twój... teksty

honey123 dodano: 26 luty 2012

Ten moment , w którym czuję Twój uśmiech na moich ustach .

Możesz spotykać ludzi   lepszych... teksty

honey123 dodano: 20 listopada 2011

Możesz spotykać ludzi - lepszych ode mnie, zabawniejszych ode mnie, dużo ładniejszych niż ja. Ale jest jedna rzecz, którą chcę Ci powiedzieć... zawsze będę przy tobie, kiedy oni Cię zostawią.

Pamiętasz te czasy gdy szczytem... teksty

honey123 dodano: 20 listopada 2011

Pamiętasz te czasy gdy szczytem marzeń było zostanie na dworze, po ciemaku.? Gdy wyjazd do innego miasta z rodzicami wydawał się czymś w rodzaju podróży życia ? Gdy całym Twoim światem było jedno szare blokowisko ? Gdy jedynym zmartwieniem było to, czy lecą dzisiaj Smerfy ? Czasem chciałabym wrócić do tych beztroskich chwil, złapać łopatkę w rękę, pobiec do piaskownicy i nie przejmować się absolutnie niczym budując cudowny zamek z piasku. Ale przecież teraz też jest wiele wspaniałych chwil, dla których warto żyć …

Są w życiu chwile  gdy myśli się... teksty

honey123 dodano: 20 listopada 2011

Są w życiu chwile, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 48 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV