głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle Cz. 2 Robiłam to tylko dlatego żebyś choć przez chwilę miał mnie w głowie. Minęły 2 tygodnie od naszego rozstania. Trochę gorzej mi się oddycha ale nie martw si

whistle

whistle.moblo.pl
Cz. 2 Robiłam to tylko dlatego żebyś choć przez chwilę miał mnie w głowie. Minęły 2 tygodnie od naszego rozstania. Trochę gorzej mi się oddycha ale nie martw się. Nie p
Cz. 2 Robiłam to tylko dlatego... teksty

whistle dodano: 3 luty 2013

Cz. 2 Robiłam to tylko dlatego, żebyś choć przez chwilę miał mnie w głowie. Minęły 2 tygodnie od naszego rozstania. Trochę gorzej mi się oddycha, ale nie martw się. Nie poddam się, w końcu Ci to obiecałam. Wiedz, że zawsze będę o Tobie pamiętać. Za 10 lat, mając męża i dwójkę dzieci. Będę siadać przy oknie, z kubkiem herbaty, będę się śmiać przypominając sobie nasze wygłupy w śniegu. Na koniec, wytrę zaschnięte łzy na policzkach, dopiję herbatę i wrócę do rzeczywistości. Bo tak trzeba. Zawsze pozostaniesz w moim sercu.

Cz. 1 Cześć  może mnie kojarzysz.... teksty

whistle dodano: 3 luty 2013

Cz. 1 Cześć, może mnie kojarzysz. Byliśmy ze sobą rok, pamiętasz? Chciałabym wiedzieć co u Ciebie, czy sobie kogoś znalazłeś choć mam cichą nadzieję, że nie. Mam Ci do opowiedzenia tyle rzeczy o których bałam się powiedzieć kiedy byliśmy razem. Chcę, żebyś wiedział, że za każdym razem kiedy kazałam Ci odejść, po cichu miałam nadzieję, że mnie nie posłuchasz i wiesz jak bardzo Cię potrzebuje. Nigdy Ci tego nie mówiłam ale każdy dzień Twojego milczenia, był dla mnie najokrutniejszą karą. Pamiętasz jak po każdej kłótni pisałam do Ciebie głupoty, oskarżając Cię o wiele rzeczy?

Oboje to zjebaliśmy  pozwoliliśmy... teksty

whistle dodano: 3 luty 2013

Oboje to zjebaliśmy, pozwoliliśmy, żeby to uczucie się wypaliło.

Proszę tylko o jednego. Choćby od... teksty

whistle dodano: 3 luty 2013

Proszę tylko o jednego. Choćby od naszego zerwania miał minąć rok, nie zapominaj o tym co nas łączyło. Nie staraj się wybić z głowy każdego dnia spędzonego razem, wygłupiania się wieczorami w ciepłym łóżku oglądając bajki na disney. Nie pozwól, żeby to uczucie straciło na wartości.

Czasem rozmawiając z nowym... teksty

whistle dodano: 3 luty 2013

Czasem rozmawiając z nowym chłopakiem, mam wyrzuty sumienia. Nie potrafię powiedzieć mu, że go kocham sama z siebie. Przytulając go i całując, przed oczami pojawiasz mi się ty. Kiedy chwyta mnie za rękę, zaciskam oczy do których napływają łzy. Myślałam, że jestem gotowa na kogoś innego - myliłam się.

Ciężko mi z tym  ale muszę żyć... teksty

whistle dodano: 2 luty 2013

Ciężko mi z tym, ale muszę żyć dalej.

To Polski rap zbudowany na Moleście... teksty

whistle dodano: 2 luty 2013

To Polski rap zbudowany na Moleście, spalony Płomieniem oblany WarszaFskim Deszczem Pogrążony w beefach w dissach chuj wie w czym jeszcze, Znajdziesz go na osiedlach w każdym mieście.

Zdejmuję maskę  to mojej odwagi... teksty

whistle dodano: 2 luty 2013

Zdejmuję maskę, to mojej odwagi dowód.

Nie szukam niczego na siłę   By... teksty

whistle dodano: 2 luty 2013

Nie szukam niczego na siłę, By potem nie żałować, że znowu to zgubiłem. Mamy przecież setki opcji, rozumiesz, Ale to nie znaczy, że cię znajdę wśród tych obcych w tłumie.

dziecko nie pojmie  że ojciec jest z... teksty

whistle dodano: 2 luty 2013

dziecko nie pojmie, że ojciec jest z inną kobietą nie pojmie jak można zapomnieć o urodzinach, imieninach, gwiazdce, spać spokojnie..

Przechodziłam przez pasy ze... teksty

whistle dodano: 2 luty 2013

Przechodziłam przez pasy ze spuszczoną głowę i słuchawkami w uszach, w pewnym momencie poczułam ciężar na sobie. Usłyszałam tylko krótkie 'Sorry', tyle wystarczyło, żebym poznała ten głos. Zaciskam dłonie i podnosimy głowy, patrzymy na siebie. Tyle minęło od ostatniego spotkania, żaden z nas nie otwiera ust. Słyszymy kierowców, którzy karzą zejść z pasów. Mijamy się, weszłam na chodnik i stanęłam w miejscu. Zacisnęłam oczy i poszłam dalej, zostawiając za sobą przeszłość.

Robiłam wszystko  żeby o nim... teksty

whistle dodano: 2 luty 2013

Robiłam wszystko, żeby o nim zapomnieć. Zaczęłam tańczyć, więcej się uczyć i przebywać ze znajomymi. I kiedy myślałam, że już to wszystko odeszło - napisałeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV