głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdycham_dym A jeśli pójdzie coś nie tak i siebie znać nie będziemy już nie powiem jak mi Ciebie brak bo nie ma takich słów Video Papieros A kiedy zamykam oczy widzę Ciebie

wdycham_dym

wdycham_dym.moblo.pl
A jeśli pójdzie coś nie tak i siebie znać nie będziemy już nie powiem jak mi Ciebie brak bo nie ma takich słów Video Papieros
 A jeśli pójdzie coś nie tak i... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

"A jeśli pójdzie coś nie tak i siebie znać nie będziemy już, nie powiem jak mi Ciebie brak bo nie ma takich słów"/ Video - Papieros

A kiedy zamykam oczy widzę Ciebie na... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

A kiedy zamykam oczy widzę Ciebie na moim łóżku. Śliczną, zmęczoną, powoli zasypiającą.

Napisać na fajce Twoje imię  po raz... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

Napisać na fajce Twoje imię, po raz ostatni zaciągnąć się dymem o Twoim smaku. A potem zapomnieć.

Przynajmniej wiem  że w momencie... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

Przynajmniej wiem, że w momencie kiedy wszystko stanie się tylko jedynym, wielkim wspomnieniem nie będą dręczyć mnie wyrzuty sumienia i ze spokojem powiem "Walczyłam do samego końca". A czy Ty będziesz mogła powiedzieć to samo o sobie ?

Nie zagwarantuje Ci tego  że zawsze... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

Nie zagwarantuje Ci tego, że zawsze będzie dobrze, ale mogę obiecać Ci, że zawsze będę się starać.

Wyszła z domu by wręczyć jej... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

Wyszła z domu by wręczyć jej urodzinowy prezent. Powiedziała, że zajdzie do niej pod klatkę za jakieś 15 min. Przed tym chciała iść jeszcze do kwiaciarni. Po dokonanych zakupach stała na przeciwko jej domu. Wybrała jej numer z listy kontaktów i zaczęła przechodzić przez ulicę. - Przechodzę właśnie przez pasy koło Twojego bloku. Jak możesz to - i nagle połączenie się urwało. Było słychać tylko pisk opon samochodowych. Osoba, z która przed chwila rozmawiała stała za chwilę na ulicy. Zobaczyła tylko zamieszanie wśród przechodniów. Podeszła bliżej. Zobaczyła swoją ukochaną leżącą na ziemi. Szybko podbiegła do niej i ujrzała leżące koło dziewczyny dwa gerbery, żółty i czerwony, a obok nich pudełeczko. Otworzyła i wyciągnęła z niego piękną, srebrną bransoletkę, a na niej wygrawerowany napis "Nawet Śmierć nas nie rozłączy, Skarbie" .

No i co ja mam z Tobą zrobić ? .... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

No i co ja mam z Tobą zrobić ? . Najpierw niszczysz wszystko co udało nam się stworzyć przed dłuższy okres czasu, a potem mówisz, że tęsknisz, że kochasz i że Ci mnie brakuje. Więc jak to jest ?. Bawisz się mną czy jednak coś do mnie czujesz? . Zdecyduj się, albo jesteśmy razem, ale kończymy wszystko. Zapominamy, rozstajemy się, przestajemy żyć razem. Trafiłaś w moje serce jakimś pierdolonym "czymś" czego nie mogę z siebie wyrzucić, wyjąć. Ale muszę Ci przyznać, że trafiłaś w sam środek tego, co zazwyczaj nazywa się sercem. O ile moje "serce" można jeszcze tak nazywać. Są to chyba jakieś pozostałości po wojnie stoczonej z uczuciem do Ciebie. Tylko dlaczego uczucie zawsze wygrywa, kurwa mać.

Znowu staniesz przede mną  zawsze... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

Znowu staniesz przede mną, zawsze robisz mi to we śnie.

Ostatnio pewna osoba powiedziała mi... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

Ostatnio pewna osoba powiedziała mi, że muszę zacząć żyć na nowo, bez Ciebie. Ale nie potrafię żyć bez kogoś kto jest moim całym światem. Cholernie przez Ciebie cierpię, duszę się już tą miłością, ale jednak nadal kocham Cię. Jesteś blisko mnie, codziennie Cię przytulam, mówię, że Cię kocham, a Ty to odwzajemnisz, ale czy Ty jesteś moja?

A teraz  tak zupełnie bez powodu... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

A teraz, tak zupełnie bez powodu chęć płaczu dławi moje gardło.

Leżałam na końcu łóżka  a Ty... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

Leżałam na końcu łóżka, a Ty obok mnie. Trzymałaś rękę na mojej szyi. Nie mogłam dłużej wytrzymać. Pochyliłam się nad Tobą i pocałowałam. Znowu mogłam czuć Twoje usta, Twój gorący i przyśpieszony oddech. Tak bardzo to lubię. Podniosłam się, usiadłam na końcu łóżka i posadziłam Cię na swoich kolanach. Czułam Twoją rękę na moich plecach, szyi, brzuchu. Byłaś wtedy moja. Tylko moja. Spojrzałam Ci prosto w oczy i zapytałam - Chcesz tego samego co ja? . Powiedz tylko czy chcesz tego samego, to mi wystarczy. - Tak, chcę.- wyszeptałaś.

 Jak gorzki sekret szeptany do ust... teksty

wdycham_dym dodano: 7 października 2011

"Jak gorzki sekret szeptany do ust, nie do ucha"/Fabuła - Nieodwracalnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV