głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdycham_dym Było jeszcze wcześnie. Leżałam na łóżku patrzyłam na Ciebie opartą o ścianę i tak zajebiście uśmiechającą się. Widziałam w Twoich oczach ten płomień który pozos

wdycham_dym

wdycham_dym.moblo.pl
Było jeszcze wcześnie. Leżałam na łóżku patrzyłam na Ciebie opartą o ścianę i tak zajebiście uśmiechającą się. Widziałam w Twoich oczach ten płomień który pozostał jes
Było jeszcze wcześnie. Leżałam na... teksty

wdycham_dym dodano: 6 stycznia 2012

Było jeszcze wcześnie. Leżałam na łóżku, patrzyłam na Ciebie, opartą o ścianę i tak zajebiście uśmiechającą się. Widziałam w Twoich oczach ten płomień, który pozostał jeszcze po zeszłej nocy. Podniosłam się z łóżka i przyciskając Cię do ściany zahaczyłam o Twoje usta. Jedną ręką obejmowałam Twój brzuch, druga trzymała Twoja nogę, lekko opartą o ścianę. Całując Cię wtedy, wiedziałam już, że ciężko będzie mi zasypiać bez Ciebie.

 Za każde krótkie zdanie i każde... teksty

wdycham_dym dodano: 6 stycznia 2012

"Za każde krótkie zdanie i każde wieczne słowo, za świat, który z Tobą chcę zbudować na nowo. Za to co jeszcze zdobędę i z Tobą uwspólnie i za to co już mamy jestem gotów i umrę. Bo kiedyś ponoć miałem wszystko gdzieś tu obok, dziś wiem, że to wszystko to nic żyją z Tobą, dziś wiem, że nieważne co by się stało, po tym wszystkim zawsze mi będzie czegoś mało" / Miuosh

A ja wyglądając przez okno nie... teksty

wdycham_dym dodano: 6 stycznia 2012

A ja wyglądając przez okno nie widzę już tego samego świata co kiedyś. To nie to samo miasto co kilka lat temu. Mimo, że wszystko diametralnie zmieniło się "to są te miejsca, które darze sentymentem". Teraz patrząc przez szyby okien zauważam miejsca związane z Tobą, a nie z tym co kiedyś dawało tyle radości. Nie ma już tych samych ludzi, tych samych ławek. Wydarzenia, które jeszcze niedawno były codziennością stają się powoli tylko wspomnieniem. A to dlatego, że dni, które kiedyś poświęcane były na siedzenie pod blokiem zaczynają być tematem odległym. Wyciągnęłaś mnie z mojego, nie do końca idealnego świata, który tak bardzo kochałam. Wiedziałaś, że "te osiedla żyją swoim życiem". Tutaj "otwierasz drzwi i czujesz życia ucisk, wychodząc z domu nie wiesz, czy w ogóle wrócisz". Wyprowadziłaś mnie na dobrą drogę, twierdząc, że to wszystko mnie zabije. A tak naprawdę kurwa nic nie zniszczyło mnie tak bardzo jak Ty.

Dotykając każdego dnia Twojego... teksty

wdycham_dym dodano: 6 stycznia 2012

Dotykając każdego dnia Twojego ciała, zapamiętałam dokładnie bliznę na Twoim brzuchu, której tak bardzo nie lubisz. Wiem też, jak reagowałaś na dotyk moich dłoni, na smak moich ust. Pamiętam jak to jest czuć Twój oddech na sobie. Nie mogę zapomnieć żadnego szczegółu, który związany jest z Tobą, tych wszystkich rzeczy, które sprawiały, że w moich oczach byłaś tak cholernie wyjątkowa.

Usłyszeć od Ciebie jeszcze raz... teksty

wdycham_dym dodano: 5 stycznia 2012

Usłyszeć od Ciebie jeszcze raz "Kocham Cię" - tylko tego chcę. Świadomość tego, że prawdopodobnie już nic do mnie nie czujesz rozpierdala mi głowę.

Miejsce  gdzie zawsze byłyśmy razem... teksty

wdycham_dym dodano: 5 stycznia 2012

Miejsce, gdzie zawsze byłyśmy razem, te które niesie ze sobą tyle wspomnień, słuchawki na uszach, kaptur, Tiger i deszcz, którym chcę zmyć ślad, który po sobie zostawiłaś.

Gdy wszystko zaczęło się... teksty

wdycham_dym dodano: 5 stycznia 2012

Gdy wszystko zaczęło się pierdolić zamiast to ratować wbiłaś mi nóż w serce. A teraz nie mogę pozbyć się go, nie mogę usunąć tej części Ciebie, która zraniła mnie najbardziej. Poszło się jebać to całe piękno, o które tak długo walczyłyśmy.

 I lubię ten wstyd  co się kobiecie... teksty

wdycham_dym dodano: 4 stycznia 2012

"I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania. Zwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia, gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia"

  ... i oddaje się cała z... teksty

wdycham_dym dodano: 4 stycznia 2012

"[...]i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem"

 Melanż  na kacu przywitałem... teksty

wdycham_dym dodano: 4 stycznia 2012

"Melanż, na kacu przywitałem poranek. Obok spała nago jedna z Jej koleżanek"

Bo całkiem inna jest jej... teksty

wdycham_dym dodano: 4 stycznia 2012

Bo całkiem inna jest jej niewinność. W niej ukryty jest diabeł, który kusi, a potem zabija.

 Dobrze  że nie wiesz co u mnie bo... teksty

wdycham_dym dodano: 4 stycznia 2012

"Dobrze, że nie wiesz co u mnie bo pękło by Ci serce"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV