głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
możesz podpisać  że moje     teksty waniliowacocacola dodał komentarz: możesz podpisać, że moje ; ) do wpisu 29 stycznia 2011
Niedługo dostanę zakwasów od... teksty

waniliowacocacola dodano: 29 stycznia 2011

Niedługo dostanę zakwasów od usmiechania sie do ekranu telefonu kiedy z nim pisze. 

Ja po prostu potrzebuje aby komuś na... teksty

waniliowacocacola dodano: 28 stycznia 2011

Ja po prostu potrzebuje aby komuś na mnie zależało aby ktoś sie o mnie starał, walczył, kochał. Abym była dla kogoś częścią jego życia. 

Widziałam ich dzisiaj razem.... teksty

waniliowacocacola dodano: 28 stycznia 2011

Widziałam ich dzisiaj razem. Obejmował ją a ona sie śmiała. Wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Gdy mnie zobaczył uśmiechnął sie lekko. Szybkim ruchem odwróciłam sie by nie widział moich łez. Zaczęłam biec. Gdy byłam już w bezpiecznej odległości zatrymałam sie i powoli zaczęłam upadać na ziemie. Uświadomiłam sobie, że to wszystko mnie przerosło. Przegrałam z bólem. Gdy moja nadzieja chciała sie poddać krzyczałam na nią kaząc jej sie trzymać. Ciągle wmawiałam sobie, że on jeszcze wróci, że znowu będzie mój. Byłam chora.. Miałam obsesje na jego punkcie. Dopiero to, że zobaczyłam go szczęśliwego wstrząsnęło mną. Zrozumiałam, że to, że on będzie szczęśliwy wystarcza mi w zupełności, że to sprawia, że ja też jestem szczęśliwa. 

Spójrz ile delikatny uśmiech... teksty

waniliowacocacola dodano: 28 stycznia 2011

Spójrz ile delikatny uśmiech skierowany w Twoją stronę może sprawić dobrego. Nagle zamykasz stary rozdział książki swojego życia i znów zaczynasz wierzyć, że miłość może jednak też jest dla Ciebie.

tylko w jego oczach odnajduje... teksty

waniliowacocacola dodano: 27 stycznia 2011

tylko w jego oczach odnajduje szczęście

Złapałabym dla ciebie granat... teksty

waniliowacocacola dodano: 27 stycznia 2011

Złapałabym dla ciebie granat Dałabym sobie dla ciebie uciąć rękę Skoczyłabym pod pociąg dla ciebie Wiesz, że zrobiłabym wszystko dla ciebie Wytrzymałabym cały ten ból Pozwoliłabym przestrzelić sobie głowę Tak, umarłabym za ciebie skarbie, Ale ty nie zrobisz tego samego

Po tak długim czasie obojętności... teksty

waniliowacocacola dodano: 27 stycznia 2011

Po tak długim czasie obojętności dostałam od niego wiadomość.. Życzył mi kolorowych snów. Tak po prostu, najzwyczajniej w świecie. Serce prawie mi nie wyskoczyło a dłonie trzęsły sie z taką prędkością, że nie byłam w stanie odpisać. Dopiero po dłuższym czasie uspokojania mojego ciała i psychiki udało mi sie wystukac kilka słów. Zapytałam czy swoej nowej miłości na zawsze już życzył. Chciałam udawać silną, obojętną. Gdyby tylko mnie widział jak panikowałam i analizowałam każdą możliwość czemu to napisał wiedziałby, że WCIĄŻ KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA SWIECIE. 

Wiesz jakie to uczucie przegrać... teksty

waniliowacocacola dodano: 26 stycznia 2011

Wiesz jakie to uczucie przegrać walkę o miłość z pustą tapeciarą, która nawet nie wie co to znaczy 'kochać'?

Biorąc łyk czerwonego wina zamykam... teksty

waniliowacocacola dodano: 26 stycznia 2011

Biorąc łyk czerwonego wina zamykam oczy. I już widzę Ciebie stojącego przede mną w tej Twojej cudownej granatowej kurtce z różą w ręku. Widzę ten uśmiech, który pojawił sie u Ciebie gdy wypowiedziałeś słowa 'i już do końca moich dni'. Czemu mimo to, że te wspomnienia tak bolą chciałabym do nich wrócić? 

Siedzę na łóżku  słuchawki w... teksty

waniliowacocacola dodano: 26 stycznia 2011

Siedzę na łóżku, słuchawki w uszach. I nagle ta piosenka.. Zawsze tam gdzie Ty. Pamiętasz jak sie poznaliśmy? Gdy pisaliśmy pierwszy raz i własnie tego słuchałeś a ja powiedziałam, ze to jedna z moich ulubionych piosenek, pamiętasz? Powiedziałeś wtedy, że naprawdę jestem niesamowita. Juz wtedy wiedzieliśmy, że będzie to NASZA piosenka.. Pamiętasz jak bardzo była dla nas magiczna? Jak wiele razy nam pomagała? Co powiesz na to, ze przyjdę teraz do Ciebie, dam jedną słuchawkę, uśmiechnę się i znów będzie tak jak kiedyś.. Wiem, marze. Przecież ta piosenka nie ma aż tyle magii by sprawić, żebyś znowu mnie pokochał. 

Poprawianie poduszki  przekręcanie... teksty

waniliowacocacola dodano: 26 stycznia 2011

Poprawianie poduszki, przekręcanie sie z boku na bok czy słuchanie muzyki nie wystarcza. Potrzebuje Twojego dobranoc wypowiedzianego po kilkugodzinnej rozmowie szeptem przez telefon. Myślisz, że łatwo jest mi teraz zasypiać bez Twoich historii, śmiechu, naszego bajkowego 'M kocha A, A kocha M' ? Nie, nie jest łatwo.. Myślisz, że gdy w końcu zasne a budząc sie nie słyszę Twojego oddechu w słuchawce telefonu nie jestem przerażona? Jestem.. Ale nie myśl sobie, że tylko spać bez Ciebie nie mogę, nie mogę bez Ciebie żyć i w dzień i nocą tylko w nocy jest to jeszcze gorsze..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV