głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniliowacocacola Gdyby miało nie być jutra pewnie pozbyłabym się nieśmiałości pobiegła do Ciebie i powiedziała że jesteś dla mnie całym życiem.  All you need is LOVE! The Beatle

waniliowacocacola

waniliowacocacola.moblo.pl
Gdyby miało nie być jutra pewnie pozbyłabym się nieśmiałości pobiegła do Ciebie i powiedziała że jesteś dla mnie całym życiem. 
Gdyby miało nie być jutra pewnie... teksty

waniliowacocacola dodano: 31 stycznia 2011

Gdyby miało nie być jutra pewnie pozbyłabym się nieśmiałości, pobiegła do Ciebie i powiedziała, że jesteś dla mnie całym życiem. 

All you need is LOVE!  The Beatles teksty

waniliowacocacola dodano: 31 stycznia 2011

All you need is LOVE! / The Beatles

Kiedy tylko go widzę robi mi sie... teksty

waniliowacocacola dodano: 31 stycznia 2011

Kiedy tylko go widzę robi mi sie ciepło na sercu, policzki przybierają czerwony kolor, wzrok wędruje prosto w podłogę by nie widział w moich oczach tej nutki zawstydzenia. W myślach nazywam go moim prywatnym sekretnym szczęściem. I w tych myślach ciagle jest tylko on! On on i on! Co powoduje, że nie mogę sie na niczym skupić. Przez myśli o nim rozlewam nawet swoje ulubione kakao i codziennie modlę sie by znów powiedział do mnie chociaż jedno słowo. Tak, chyba mogę powiedzieć, że mam na jego punkcie taką małą obsesje lub, że po prostu sie zakochałam. 

Z moich płatków wyjadam tylko te... teksty

waniliowacocacola dodano: 31 stycznia 2011

Z moich płatków wyjadam tylko te czekoladowe, waniliowe zostawiam by później sprawić by były w kształcie serduszek. Zapakuje je w pudełko z kokardką i podaruje Ci jako dowód mojej waniliowej miłości. Tak wiem, że to sprytne. W końcu przez żołądek do serca. 

Ale masz mi dawać znać co i jak jasne? Generalnie ile taki inteligentny chłopak ma lat? teksty waniliowacocacola dodał komentarz: Ale masz mi dawać znać co i jak, jasne? Generalnie ile taki inteligentny chłopak ma lat? do wpisu 31 stycznia 2011
Zerwij z nim zdecydowanie. Związek bez uczuć nie ma sensu. A z jego strony ewidentnie tych uczuć brak. Chociaż możemy sie mylić i w głębi tak naprawdę czuje bardzo dużo tylko jakieś wydarzenie sprawiło ze nie wie co robić i tak sie zachowuje. Dlatego musisz z nim pogadać nieważne czy on chce czy nie ma prawo z Tobą pogadać. jeśli nie będzie chciał z Toba gadać to rozpisz mu sie przecież umiesz!  powiedz o wszystkich swoich uczuciach i watpliwosiach. Odczytać na pewno odczyta a co z tym zrobi to juz jego decyzja zobaczymy. Ale jeśli Ciebie nie chce to znaczy ze nie jest Ciebie wart i nie jest dla Ciebie. Głowa do góry będzie dobrze! Tego kwiatu to pół światu i gdzieś jeden dla Ciebie! teksty waniliowacocacola dodał komentarz: Zerwij z nim, zdecydowanie. Związek bez uczuć nie ma sensu. A z jego strony ewidentnie tych uczuć brak. Chociaż możemy sie mylić i w głębi tak naprawdę czuje bardzo dużo tylko jakieś wydarzenie sprawiło, ze nie wie co robić i tak sie zachowuje. Dlatego musisz z nim pogadać, nieważne czy on chce czy nie, ma prawo z Tobą pogadać. jeśli nie będzie chciał z Toba gadać to rozpisz mu sie (przecież umiesz!), powiedz o wszystkich swoich uczuciach i watpliwosiach. Odczytać na pewno odczyta a co z tym zrobi to juz jego decyzja, zobaczymy. Ale jeśli Ciebie nie chce to znaczy, ze nie jest Ciebie wart i nie jest dla Ciebie. Głowa do góry, będzie dobrze! Tego kwiatu to pół światu i gdzieś jeden dla Ciebie! do wpisu 31 stycznia 2011
Jedyne co mogę Ci dać to ciepło... teksty

waniliowacocacola dodano: 31 stycznia 2011

Jedyne co mogę Ci dać to ciepło moich pocałunków oraz objęć, namiętność słów i szeptów, delikatność mojego dotyku, szczerość moich uczuć, niezawodną i niekończącą się miłość oraz kruchość mojego serca. Wystarcza Ci to? Bo naprawdę na więcej mnie już nie stać. 

 Pobawimy się w chowanego?  Dobra... teksty

waniliowacocacola dodano: 30 stycznia 2011

- Pobawimy się w chowanego? - Dobra, ale jak cię znajdę dam ci buziaka. - A jak byś mnie nie znalazł, to będę w szafie / facebook.

Ze łzami w oczach patrzyłam jak... teksty

waniliowacocacola dodano: 30 stycznia 2011

Ze łzami w oczach patrzyłam jak ucieka ode mnie szczęście. Miało blond włosy, oczy koloru chorwackiego morza i jakieś 180 cm wzrostu. Odchodząc krzyczało, że juz nie możemy być razem, że nie jest mi dane być szczęśliwą. 

Miałam na sobie rozciągniętą... teksty

waniliowacocacola dodano: 29 stycznia 2011

Miałam na sobie rozciągniętą koszulkę, przechodzone dżinsy i stare brudne trampki. Włosy związane w koka i podpuchnięte oczy w których zauważyć można było cierpienie i ból. Siedziałam na ławce w parku wyciągając papierosa z torby. Krztusiłam się dymem mieszanym ze łzami. Ludzie patrzyli na mnie jak na opętaną gdy krzyczałam do nieba, że potrzebuje miłości, że chce by chociaż raz ktoś pokochał mnie naprawdę. 

Zaciągam sie Twoim oddechem Twoim... teksty

waniliowacocacola dodano: 29 stycznia 2011

Zaciągam sie Twoim oddechem, Twoim zapachem, głosem, śmiechem. Zaciągam sie Tobą. Oczy zaczynają mi lśnić i niebezpiecznie powiększają sie źrenice. Obraz staje sie niewyraźny a ja szeptem mówię 'narkotyk, jebany narkotyk' i wybucham lekkim sarkastycznym śmiechem. 

spójrz w moje oczy i zrozum że te... teksty

waniliowacocacola dodano: 29 stycznia 2011

spójrz w moje oczy i zrozum, że te spojrzenie pełne miłości jest tylko i wyłącznie dla Ciebie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV