głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia Niekoniecznie może jesteś w tych 5 . : gdziekolwiek jestem cokolwiek robię pamiętaj Słonko myślę o Tobie. nie mogę jeść ani spać. ktoś podbił moje serce. niebie

waniilia

waniilia.moblo.pl
Niekoniecznie może jesteś w tych 5 . :
Niekoniecznie  może jesteś w tych 5  . :  teksty waniilia dodał komentarz: Niekoniecznie, może jesteś w tych 5 %. :) do wpisu 29 marca 2011
gdziekolwiek jestem  cokolwiek robię... teksty

waniilia dodano: 29 marca 2011

gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię, pamiętaj Słonko, myślę o Tobie.

nie mogę jeść ani spać. ktoś... teksty

waniilia dodano: 29 marca 2011

nie mogę jeść ani spać. ktoś podbił moje serce. niebieskie tęczówki, wysoki, znasz go może?

zapach Twojego ciała... teksty

waniilia dodano: 29 marca 2011

zapach Twojego ciała - najdoskonalszy na świecie.

LUTY teksty waniilia dodał komentarz: LUTY do wpisu 27 marca 2011
ENRIQUE MÓJ MĄŻ. teksty waniilia dodał komentarz: ENRIQUE MÓJ MĄŻ. do wpisu 27 marca 2011
http:  www.formspring.me waniiliowa... teksty

waniilia dodano: 27 marca 2011

znasz to uczucie  kiedy nie cieszy... teksty

waniilia dodano: 27 marca 2011

znasz to uczucie, kiedy nie cieszy już nic, co dotychczas sprawiało Ci wiele przyjemności? nie świecą Ci się oczy, kiedy wychodzisz na spacer, by chłonąć pierwsze wiosenne promyki słońca. przestajesz czytać książki, mimo, że zwykle robisz to nałogowo. nie smakuje Twoja ulubiona, malinowa herbata ani kolejna tabliczka mlecznej czekolady. znasz to, kiedy nieustannie pragniesz oddać cały swój świat w jego ręce? kiedy nic więcej Cię nie obchodzi? znasz?
Autor cytatu: irresolute

codziennie rozważam to  czy... teksty

waniilia dodano: 26 marca 2011

codziennie rozważam to, czy zaszczycić go rozmową, po prostu napisać, zapytać co słychać, w oczekiwaniu na to, iż odwzajemni to. niestety brakuje mi odwagi. czuję, że woli tą filigranową blondynkę, po prostu to wiem.

wiesz  wyjebane mam na szpilki za sto... teksty

waniilia dodano: 26 marca 2011

wiesz, wyjebane mam na szpilki za sto pięćdziesiąt złotych, które połamałam na krawężniku, na który wpadłam przez nierówny chodnik, na wylane czerwone wino, również. nawet o miłości, jaką Cię darzę nie myślę. dziś liczy się jedno - gdzie są kurwa moje fajki?

nienawidzę spać  nienawidzę... teksty

waniilia dodano: 26 marca 2011

nienawidzę spać, nienawidzę śnić. mimo tak długiej nieobecności w moim życiu, nadal pojawiasz się tam, w moich chorych wyobrażeniach, nocnych koszmarach. przypominam sobie chwile, nie te, w których raniłeś niemiłosiernie, ba, potrafiłeś podnieść dłoń, lecz te, gdzie otaczałeś mnie miłością, traktowałeś z szacunkiem, jak królewnę. nasze pocałunki, Twoje dłonie błądzące po mym ciele, oczywiście, niektóre zakamarki omijane, definitywny zakaz rozumiałeś idealnie, błękit tęczówek, wpatrzonych we mnie, głos szczepczący cicho 'Kocham Cię Skarbku'.

chyba pogodziłam się z myślą  iż... teksty

waniilia dodano: 26 marca 2011

chyba pogodziłam się z myślą, iż codziennie będzie gorzej. przytulasz, całujesz, owszem starasz się, ale brak w tym dawnej czułości połączonej z namiętnością, przesyconej erotyzmem, kochałam to. traktujesz mnie jak dziecko, otaczasz opieką, podajesz chusteczki, nalewasz syropu, a gdy jestem zdrowa utulasz do snu, lecz nie tego nam potrzeba. bądźmy dorośli, Kochanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV