głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia ''Mam wiarę że wszystko mogę zmienić I sprawię że połączy to co nas dzieli To czego chcemy łatwiej osiągnąć wspólnie Ale musisz jeszcze raz zaufać wiem że to tr

waniilia

waniilia.moblo.pl
''Mam wiarę że wszystko mogę zmienić I sprawię że połączy to co nas dzieli To czego chcemy łatwiej osiągnąć wspólnie Ale musisz jeszcze raz zaufać wiem że to t
''Mam wiarę że wszystko mogę... teksty

waniilia dodano: 5 kwietnia 2011

''Mam wiarę, że wszystko mogę zmienić I sprawię, że połączy to, co nas dzieli To, czego chcemy łatwiej osiągnąć wspólnie, Ale musisz jeszcze raz zaufać, wiem że to trudne! ''

''Dajcie już temu spokój zróbcie... teksty

waniilia dodano: 4 kwietnia 2011

''Dajcie już temu spokój, zróbcie to zamiast mnie męczyć psychicznie, nie martwcie się co będzie potem, bo ja już o to sam zadbam, by jedno i drugie miało świadomość, że źle postąpiło i to dotkliwie.'' To Twoje słowa.

Pihem to ja nie będę zdecydowanie. teksty

waniilia dodano: 4 kwietnia 2011

Pihem to ja nie będę, zdecydowanie.

kocham Cię. wierzę że zrozumiesz... teksty

waniilia dodano: 4 kwietnia 2011

kocham Cię. wierzę, że zrozumiesz, że obczaisz moją złość. chcę byś to przeczytał i zrozumiał kim dla mnie jesteś. bo jesteś mi potrzebny do życia jak powietrze.

nie śpię po nocach bo myślę o... teksty

waniilia dodano: 4 kwietnia 2011

nie śpię po nocach, bo myślę o Tobie, a Ty, bo piszesz z Nią. myślisz, że mnie to rusza? mylisz się. mnie to tylko wkurwia. możesz być z kim chcesz, masz takie prawo. chociaż to mnie dla Ciebie wybrano. denerwuje mnie ten fałsz, który prezentuje. cholera, zaraz przez nią wykorkuje. marzę by cofnąć czas o pół roku. byś jej nie poznał, a nasz związek był dalej w toku. nie umieram, nie zdechnę. jakoś nie mam chęci. nie napiję się rtęci. nie martw się. jestem mistrzem w uprzykrzaniu życia tym, którzy mi to zrobili.

plotkujecie że nie płaczę? że... teksty

waniilia dodano: 4 kwietnia 2011

plotkujecie, że nie płaczę? że mam wyjebane? ja tylko uczucia w sobie tłamszę. mam gdzieś facetów, co mi głowę zawracają, kocham tych, którzy mnie po prostu w dupie mają. masakra. mogłabym rapować zacząć. rymy same wchodzą, ale nie tutaj, bo słaba jestem. w gadce raz dwa pokonam. inteligentniejsza? owszem. ładniejsza? kwestia gustu. ja się sobie nie podobam. masz władzę w rękach, bo z Nim nie pisuję. chyba Ci się coś w tej główce gotuje. nie, nie umrę. nie popełnię samobójstwa, nie dam Ci tej satysfakcji. do celu dochodzę po łebkach, chociaż miałabym Ciebie zabić.

takich jak Ty są tysiące a Wanilia... teksty

waniilia dodano: 4 kwietnia 2011

takich jak Ty są tysiące, a Wanilia jest tylko jedna. pogódź się z tym wreszcie. możesz z Nim być, możesz pisać, ale i tak nie dorównasz temu co reprezentuję sobą. nie jestem fałszywą szmatą, zrozum to. przyjaciół traktuję jak skarby, nie rzucam im kłód pod nogi. ba, chciałam dać Ci szansę, próbowałam to naprawić, nie chcesz, dobra. wolisz się do mojego faceta migdalić. na dobre Ci to nie wyjdzie, bo ja nie odpuszczam. na siłowni podnoszę, nie po to by marnować moc jaką w sobie mam. chciałam być mądrzejsza, od wszystkich wariatek, które walczą. nie jestem. będę nad kreską, nie pod nią. ja to nie Ty, Maleństwo.

moblo? od dziś pamiętnik. żadnych... teksty

waniilia dodano: 4 kwietnia 2011

moblo? od dziś pamiętnik. żadnych przesłodzonych wywodów, żadnej kontroli nad błędami interpunkcyjnymi czy językowymi. moje życie, zdecydowanie.

chciałabym zapomnieć owszem. ale... teksty

waniilia dodano: 4 kwietnia 2011

chciałabym zapomnieć, owszem. ale nie potrafię. Twoje niebieskie patrzałki, wciąż chodzą mi po głowie. straciłam całą pewność siebie. cholera w główce mi się jebie. tęsknię codziennie coraz mocniej. z każdym pocałunkiem, z przypadkowym facetem, intensywniej. jestem fatalna, bo skoro tak bardzo ją cenisz, a ona nie jest tak fajna, to kim mogę być ja. zjebana, brzydka, beztalencie.. dosłownie, te słowa określają mnie najtrafniej. lecz mimo wszystko walczę o swoje. codziennie mocniej, chociaż prawda w oczy kole. przegrana, wygrana - i tak prędzej czy później pokochana.

wiesz wyzwałam Cię od kurew okey... teksty

waniilia dodano: 4 kwietnia 2011

wiesz, wyzwałam Cię od kurew, okey, moja wina. ale ja gdy nie wyszło z Ci z chłopakiem pocieszałam Cię, byłam. nie zarywałam do Twojego faceta, do cholery. nie korzystałam z Twojej krzywdy. z tego, że powinęła Ci się noga. jesteś cholernie mało warta. jeśli przegram tą walkę, to tylko z podniesioną głową. chcesz? bierz go, proszę. ale życia mieć nie będziesz. uprzykrzę Ci je, naturalnie. a jeśli skrzywdzisz mojego Aniołka, zabiję Cię. powiększę kroniki kryminalne. bój się dziewczynko, czekam za rogiem. od dzisiaj jesteś mym największym wrogiem.

powiedz kurwa kogo Ty do cholery... teksty

waniilia dodano: 4 kwietnia 2011

powiedz kurwa, kogo Ty do cholery kochasz. ją - kipiącą fałszem, przepraszam, mam powody by tak mówić. czy mnie, która nadal tęskni? zdecyduj się.

w głowie mętlik. z jednej strony... teksty

waniilia dodano: 4 kwietnia 2011

w głowie mętlik. z jednej strony kocham, z drugiej czuję, że to zauroczenie i przyzwyczajenie. nie wiem sama. są momenty kiedy sądzę, że zakochałam się drugi raz w moim skomplikowanym życiu, ale rozstanie przeżywam dziwnie dobrze. faceci? kręcą się wokół, mam ich szczerze dość. tęsknię za Nim, nie potrafię tego ukryć. brakuje mi samej obecności, tego, że często olewał mnie i siedział na komputerze, czy oglądał telewizję, ale był. jego głos, jego żarty, bywało, że ze mnie. ale mimo wszystko, mimo wad, zależało mi.. zależy, będzie zależeć. chociaż nie mam już sił i wypaliłam się doszczętnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV