głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nie ma czego żałować. teksty waniilia dodał komentarz: nie ma czego żałować. do wpisu 11 kwietnia 2011
niestety prawdziwe. teksty waniilia dodał komentarz: niestety prawdziwe. do wpisu 10 kwietnia 2011
na spotkanie poszłam jak na rzeź.... teksty

waniilia dodano: 10 kwietnia 2011

na spotkanie poszłam jak na rzeź. obojętność w Twoich niebieskich tęczówkach była przerażająca, ale nie rozpłakałam się. moja psychika jest silna, silniejsza niż myślałam. uśmiechałeś się, trochę ironicznie. nie, nie wyznałam Ci miłości, nie padłam na kolana, nie błagałam. chyba dojrzałam, czułam, iż nie ma to najmniejszego sensu, a my jesteśmy sobie obcy, to irracjonalne po tak długich godzinach spędzonych razem. nieważne. zaczynam nowe, lepsze życie - pełne dystansu do siebie, innych, a co najważniejsze miłości.

http:  www.formspring.me waniiliowa... teksty

waniilia dodano: 7 kwietnia 2011

obiecuję  że w sobotę Cię dorwę Niunia. to taki trafny dopisek do Twojego wpisu Piękna. :  teksty waniilia dodał komentarz: obiecuję, że w sobotę Cię dorwę Niunia. to taki trafny dopisek do Twojego wpisu Piękna. :* do wpisu 7 kwietnia 2011
nauczył mnie miłości do piłki.... teksty

waniilia dodano: 6 kwietnia 2011

nauczył mnie miłości do piłki. siedzę, oglądam mecz Barcelony, którą wielbię i myślę o Nim, jednakże dobrze. czasu nie cofnę.

szansa na miłość jest zawsze.... teksty

waniilia dodano: 6 kwietnia 2011

szansa na miłość jest zawsze. nieważne czy będzie to niebieskooki szatyn, w którym jestem zadurzona, czy inny mężczyzna. czas leczy rany, nawet najgłębsze. kobieta nie powinna biegać za facetem, a ja nie zniżę się do jej poziomu. jeśli wybierze tą opcję, nie ma klasy, poszedł na łatwiznę. przyszedł czas kiedy będzie musiał się postarać, by odzyskać. nie jestem pierwszą lepszą, jeśli pani x ma na to ochotę, niech będzie. wolę nie mieć go i być pełna honoru niż mieć, bo go do tego zmusiłam. głowa do góry, uśmiech na buźkę i lecimy.

niektóre kwestie muszą toczyć się... teksty

waniilia dodano: 6 kwietnia 2011

niektóre kwestie muszą toczyć się same, nie mamy na nie najmniejszego wpływu. jeśli coś nie wyjdzie jak powinno, należy mieć po prostu wywalone. don't worry, be happy.

A CO JA MAM CI POWIEDZIEĆ? TO  ŻE... teksty

waniilia dodano: 6 kwietnia 2011

A CO JA MAM CI POWIEDZIEĆ? TO, ŻE JESTEŚ FAŁSZYWĄ SZMATĄ, BOISZ SIĘ KONFRONTACJI ZE MNĄ I JESTEŚ ZWYCZAJNIE MAŁO INTELIGENTNA? CHCIAŁAŚ WOJNY MASZ JĄ. TO, ŻE NIE MOŻESZ POKAZYWAĆ SIĘ W MIEŚCIE, NIE JEST WYSTARCZAJĄCĄ KARĄ. OPANUJ SIĘ DZIEWCZYNO, BO NIE CHODZI TU O NIEGO. JA PRAGNĘ BY KTOŚ DAŁ MU SZCZĘŚCIE, BO JA NIE DO KOŃCA MOGŁAM TO ZROBIĆ. TU CHODZI O FAŁSZ, O TO CO ZROBIŁAŚ. KORZYSTASZ Z NIESZCZĘŚCIA BLISKICH? ILE JESTEŚ WARTA? MOGĘ CI GROSZEM W TWARZ ZAPIERDOLIĆ. NALEŻAŁO BY PRZEPROSIĆ. NA TWOIM MIEJSCU POTRAFIŁABYM TO ZROBIĆ. BO TO TWOJA WINA. NIE NASZE ROZSTANIE, A TO, ŻE TERAZ DO NIEGO PISZESZ I ZACHOWUJESZ SIĘ JAK OSTATNIA ZDZIRA.

czujesz coś do niego? nie  tylko go... teksty

waniilia dodano: 5 kwietnia 2011

czujesz coś do niego? nie, tylko go kocham.

www.formspring.me waniiliowa PYTANIA. teksty

waniilia dodano: 5 kwietnia 2011

kochać to nie znaczy zawsze to samo... teksty

waniilia dodano: 5 kwietnia 2011

kochać to nie znaczy zawsze to samo, uważaj ziomek, bo ta dupa, ma w głowie cholernie mało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV