głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia liczyłam iż te doświadczenie zahartuje mnie stało się inaczej. przemiana z twardej dzielnej dziewczyny na przeraźliwie kruchą i delikatną zmieniło wszystko. zna

waniilia

waniilia.moblo.pl
liczyłam iż te doświadczenie zahartuje mnie stało się inaczej. przemiana z twardej dzielnej dziewczyny na przeraźliwie kruchą i delikatną zmieniło wszystko. znajomi
liczyłam  iż te doświadczenie... teksty

waniilia dodano: 23 marca 2011

liczyłam, iż te doświadczenie zahartuje mnie, stało się inaczej. przemiana z twardej, dzielnej dziewczyny, na przeraźliwie kruchą i delikatną zmieniło wszystko. znajomi uważali, by nie zranić mych uczuć, przyjaciele traktowali mnie jak jajko. niepotrzebnie. umierałam. umierałam w środku, bez niego nic nie miało sensu.

oddać życie za kogoś  kogo kocham... teksty

waniilia dodano: 23 marca 2011

oddać życie za kogoś, kogo kocham - śmierć najidealniejsza, bezapelacyjnie. umrzeć dla niego, by był szczęśliwy, sprawą szlachetną, zdecydowanie.

www.formspring.me waniiliowa PYTAJCIE... teksty

waniilia dodano: 22 marca 2011

www.formspring.me/waniiliowa PYTAJCIE, O WSZYSTKO.

pamiętasz ten wpis na moblo? wiesz... teksty

waniilia dodano: 22 marca 2011

pamiętasz ten wpis na moblo? wiesz, o którym myślę? chodzi mi o ten, w którym stwierdziłeś, że o dziewczynę trzeba dbać, dawać jej miłość, opiekować się nią, chyba o tym zapomniałeś, wiesz. a nie minęły lata, a miesiące.

  nie chcę do liceum  nie i już!... teksty

waniilia dodano: 22 marca 2011

- nie chcę do liceum, nie i już! - dlaczego? - przyjaciółka zaniepokoiła się, pomyślała, iż może wybiorę inną szkołę. - znowu codziennie, co przerwę, będę widywała Jego, nie zniosę świdrowania przez te niebieskie tęczówki. - zapomnij, zapomnij. - nie potrafię, pierwszej miłości nie zapomina się, nigdy. zobaczysz gdy zakochasz się na śmierć i życie.

związek partnerski? w naszym... teksty

waniilia dodano: 22 marca 2011

związek partnerski? w naszym przypadku polega on na obustronnej miłości, jednostronnym zainteresowaniu, jednostronnych korzyściach, obustronnej samotności.

wiadomość   wybieramy się do... teksty

waniilia dodano: 22 marca 2011

wiadomość - wybieramy się do pewnej szkoły w moim mieście, reakcja - zobaczę kilka ciasteczek, słowa koleżanek - Aduś, jesteś zajęta przecież, masz chłopaka, odpowiedź - zajęta byłabym, gdybym miała dzieci i męża, nie mam chłopaka, nikt nie może być czyjąś własnością, ja jestem z chłopakiem, to znaczna różnica, ich miny - bezcenne.

jeszcze trzy miesiące temu  było... teksty

waniilia dodano: 22 marca 2011

jeszcze trzy miesiące temu, było idealnie. każdego dnia, odliczałam sekundy, minuty, godziny do spotkania z Tobą. codziennie budził mnie słodki esemes na dzień dobry, regularnie opisywałeś szkolne sytuacje. 30 minut przed godziną X, stałam w łazience, czesząc włosy, tuszując rzęsy i poprawiając ubranie, zupełnie niepotrzebnie. gdy słyszałam pukanie lub dzwonek do drzwi, biegłam do nich, szybciej niż mistrz olimpijski. na przywitanie przytulałeś mnie mocno, resztę czasu spędzałam wyłącznie w Twoich ramionach, słuchając komplementów. powiedz Kochanie, co z nami będzie? dlaczego nie jest tak jak wcześniej? dlaczego traktujesz mnie jak powietrze, a mój dom jak kawiarenkę internetową? no dlaczego kurwa.

historykiem jest  w dodatku  humanista. teksty waniilia dodał komentarz: historykiem jest, w dodatku, humanista. do wpisu 21 marca 2011
dzięki. :  teksty waniilia dodał komentarz: dzięki. :) do wpisu 21 marca 2011
żyję w kraju  gdzie najważniejszy... teksty

waniilia dodano: 21 marca 2011

żyję w kraju, gdzie najważniejszy człowiek, nie potrafi pisać - BÓLU (bulu) i NADZIEI (nadzieji), pozdrowionka Polacy!

www.formspring.me waniiliowa PYTAJCIE! teksty

waniilia dodano: 21 marca 2011

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV