głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia może gdybym była ładniejsza bardziej elokwentna może wtedy byłabym Twoja. ale jak to mówi moja kochana mamusia morze jest głębokie i szerokie a Ty jesteś głupi

waniilia

waniilia.moblo.pl
może gdybym była ładniejsza bardziej elokwentna może wtedy byłabym Twoja. ale jak to mówi moja kochana mamusia morze jest głębokie i szerokie a Ty jesteś głupi nie
może gdybym była ładniejsza... teksty

waniilia dodano: 21 marca 2011

może gdybym była ładniejsza, bardziej elokwentna, może wtedy byłabym Twoja. ale jak to mówi moja, kochana mamusia - morze jest głębokie i szerokie, a Ty jesteś głupi, niestety.

dzięki. : :  teksty waniilia dodał komentarz: dzięki. :) :-* do wpisu 21 marca 2011
trzecia nad ranem kolejna pospolita... teksty

waniilia dodano: 21 marca 2011

trzecia nad ranem, kolejna pospolita noc. księżyc, gwiazdy, a ja sama. siedzę na parapecie mego okna, znajdującego się na wysokim, pierwszym piętrze, macham nagimi stopami, pokazuję nogi w króciutkich szortach. popijam kawę, mocną, bez cukru. marzę, wspominam, tęsknię. znowu nie spałam.

kolejny dzień bez Ciebie. powoli... teksty

waniilia dodano: 21 marca 2011

kolejny dzień bez Ciebie. powoli niknę, ginę w stosie pospolitych twarzy, niczym nie wyróżniających się duszy. wracam ze szkoły, rzucam plecak, przesypiam kilka godzin, a potem wspominam nocą. tęsknię do naszych pocałunków, przesyconych erotyzmem. wiesz, wygłupiłam się cholernie, myślałam, iż poradze sobie, myliłam się. oddałabym miliony złotych byś wrócił, ba, nawet miliardy, lecz Ty nie chcesz. życie, a raczej chora egzystencja jest utrudniona, bo nie kochasz mnie już, a ja Ciebie owszem.

całuj mnie namiętnie jak... teksty

waniilia dodano: 21 marca 2011

całuj mnie, namiętnie, jak najlepiej potrafisz, dotykaj nieidealne ciało swojej księżniczki, rozbierz mnie, pozbaw wstydu, pomóż zaakceptować siebie. no zrób to, Kochanie.

www.formspring.me waniiliowa PEŁNA... teksty

waniilia dodano: 21 marca 2011

www.formspring.me/waniiliowa PEŁNA SZCZEROŚĆ, ZERO ŚCIEMY - PYTAJCIE O WSZYSTKO.

zaparzę herbatę usiądę na... teksty

waniilia dodano: 20 marca 2011

zaparzę herbatę, usiądę na różowym fotelu, wezmę małego łyczka, założę nogę na nogę, jak prawdziwa dama, zapomnę o kłopotach, wiecznym niezdecydowaniu i chorych mężczyznach.

uwielbiam weekendy. dni kiedy jestem... teksty

waniilia dodano: 20 marca 2011

uwielbiam weekendy. dni, kiedy jestem tylko dla przyjaciół, bez makijażu, z nieładem na głowie i sercem na dłoni. nie muszę przejmować się nauką, rodzicami, a najważniejszą rzeczą jest jak najszybsze upicie się do granic wytrzymałości.

kilka godzin dziennie po szkole... teksty

waniilia dodano: 20 marca 2011

kilka godzin dziennie, po szkole, spędzała pod znanym hipermarketem. nieważne czy świeciło słońce, czy padał deszcz, była. jej brązowe włosy rozwiewał wiosenny wiatr, a piwne oczy świeciły nieznanym dotąd blaskiem. obserwowała jak jeżdżą na deskach, a właściwie jeździ, tylko On był w jej głowie. jego złociste włosy, niebieskie oczy, mała szparka pomiędzy jedynkami. władca świata, król nieba.

tak opis mnie! : wyobraźnię mam chociaż nie zawsze jest to dobre. teksty waniilia dodał komentarz: tak, opis mnie! :) wyobraźnię mam, chociaż nie zawsze jest to dobre. do wpisu 19 marca 2011
Miiiiisiek. Mój mentalny młodszy bliźniak. teksty waniilia dodał komentarz: Miiiiisiek. Mój mentalny, młodszy bliźniak. do wpisu 18 marca 2011
www.formspring.me wanilia PYTANIA... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

www.formspring.me/wanilia PYTANIA PROSZĘ.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV