głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia kocham każdy weekend spędzony z Nimi. palenie picie pizzę i zapiekanki. śmiech do łez zapominanie od wszelakich problemach. właściwie nigdy nie jest idealnie br

waniilia

waniilia.moblo.pl
kocham każdy weekend spędzony z Nimi. palenie picie pizzę i zapiekanki. śmiech do łez zapominanie od wszelakich problemach. właściwie nigdy nie jest idealnie brakuj
kocham każdy weekend spędzony z... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

kocham każdy weekend spędzony z Nimi. palenie, picie, pizzę i zapiekanki. śmiech do łez, zapominanie od wszelakich problemach. właściwie nigdy nie jest idealnie, brakuje nam jednej osoby, małego flirciarza, mojego mentalnego brata, ale to nieistotne, już w kwietniu widzimy się wszyscy, a alkohol będzie lał się litrami, żurawinowa wódka uderzy nam do głowy i z domieszką papierosów i marihuany zrobi bum z naszymi ciałami jak i duszami.

akt zgonu. przyczyna śmierci... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

akt zgonu. przyczyna śmierci - bezwzajemnie zakochana, umarła z miłości.

zakochana w oczach pewnego... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

zakochana w oczach pewnego mężczyzny, powoli wbijała nóż w klatkę piersiową, wpatrując się w jego niebieskie patrzałki, które uwieczniła na zdjęciu, bez opamiętania.

zerwałam z Tobą  nie chciałam... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

zerwałam z Tobą, nie chciałam wrócić, a potem z premedytacją płakałam na Twoich oczach chcąc byś był, idiotka, zaprzepaściłam wszelkie nadzieje.

maleńka  wręcz mikroskopijna... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

maleńka, wręcz mikroskopijna cząstka mnie będzie Cię kochać, zawsze.

www.formspring.me wanilia PYTAJCIE... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

www.formspring.me/wanilia PYTAJCIE KOTKI :*

Twój spokojny głos  moje machanie... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

Twój spokojny głos, moje machanie dłońmi, Twoje niebieskie oczy, moje brązowe, Ty wysoki i szczupły, ja niska i krągła, Ty śmieszek, ja dojrzała marzycielka. najlepszy przykład na to, iż przeciwieństwa przyciągają się z prędkością światła, a rozdzielić się nie mogą.

jeszcze dwa lata temu byłam jedną z... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

jeszcze dwa lata temu byłam jedną z dziewczyn, po których zazwyczaj ciśniecie. bawiłam się facetami, owszem. nosiłam mocny makijaż, różowe ciuszki i uwielbiałam pop. byłam chamska dla nauczycieli, obcych, nie chciałam mieć wzorców wśród dorosłych. po rozmowie z pewną osobą zmieniłam się. to co robiłam w domu, co było moje zamieniłam w codzienność, niezmienność. pokazałam prawdziwą duszę artystki, wrażliwej dziewczyny, słuchającej reggae i rapu, palącej marihuanę, olewającej z góry pustaczki.

po teście z angielskiego... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

po teście z angielskiego, najtrudniejszym jaki widziały moje oczy, usiadłam za szkołą w towarzystwie ziomków. odpaliłam rosyjską fajkę, włączyłam Iglesiasa. od dymu zakręciło się w mej głowie. nuciłam cicho 'I like it', a oni nie śmieli mi przeszkadzać. wiedzieli, że myślę o czymś tak intensywnie, że i tak będę odpowiadać półsłowkami. rozumieli.

moja dusza przepełniona jest... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

moja dusza przepełniona jest smutkiem, serce umiera powoli, ginę w tłumie milionów ludzi bez wyrazu, zamykam się.

kolejny raz stanęłam przed... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

kolejny raz stanęłam przed miłością. ze strachem w oczach zapytałam czy zostanie ze mną do końca mych dni. milczała. głupia suka - pomyślałam i uciekłam.

pytasz mnie  czy jest piękny. daleko... teksty

waniilia dodano: 18 marca 2011

pytasz mnie, czy jest piękny. daleko mu do ideału. jest za chudy, nie ma nieskazitelnej cery. ale te oczy, usta, ten nosek. gdybyś spojrzała w jego niebieskie patrzałki, zakochałabyś się, od razu, bez opamiętania, jak ja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV