głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
walnieta.realistka Naprawdę nie lubię tego uczucia gdy w nocy budzę się i szukam Cie po całym łóżku nagle wybuchając histerycznym płaczem... O tęsknoto przepadnij. Za oknem słyszę

walnieta.realistka

walnieta.realistka.moblo.pl
Naprawdę nie lubię tego uczucia gdy w nocy budzę się i szukam Cie po całym łóżku nagle wybuchając histerycznym płaczem... O tęsknoto przepadnij.
Naprawdę nie lubię tego uczucia... teksty

walnieta.realistka dodano: 9 kwietnia 2013

Naprawdę nie lubię tego uczucia, gdy w nocy budzę się i szukam Cie po całym łóżku,nagle wybuchając histerycznym płaczem... O tęsknoto przepadnij.

Za  oknem słyszę motory  czyżby... teksty

walnieta.realistka dodano: 6 kwietnia 2013

Za oknem słyszę motory, czyżby przyszła wiosna ? ou jeeea :)

Obojętność  czuje  że tylko to mi... teksty

walnieta.realistka dodano: 3 kwietnia 2013

Obojętność- czuje, że tylko to mi pomoże, gdy będzie jeszcze gorzej.

I schowała by sie za siedmiomilowym... teksty

walnieta.realistka dodano: 3 kwietnia 2013

I schowała by sie za siedmiomilowym lasem, w pelerynie niewitce, z dala od wszelkich problemów i zmartwień. Miała by tam szczęscie, miłość, zdrowie. Pieniędzy by nie potrzebowała bo wszystko tam było by dostępne. Mogła by robić co tylko by chciała, bez konsekwencji. Była by tam sobą, nie martwiła by sie o to, że sie zatraca. Była by tam ciągle wiosna z przejściowymi dniami lata. Z nieba tylko czasem padał by deszcz, a 7 dni w miesiącu padały by skittelsy. Nie było by tam zła, nie musiała by sie bać. Żyła by pełną parą i cieszyła sie każdym dniem. Ahh piękna ta bajka, tylko czemu nierealna?! / walnieta.realistka

Dobrze wiedzieć  że jesteś w... teksty

walnieta.realistka dodano: 30 marca 2013

Dobrze wiedzieć, że jesteś w Elblągu. Tylko szkoda, że ani mi ani Tobie nic o tym nie wiadomo. psssss

Ich sag's Dir viel zu selten: es ist... teksty

walnieta.realistka dodano: 30 marca 2013

Ich sag's Dir viel zu selten: es ist schön, dass es Dich gibt!

I wiesz co?!  Nie mam siły na Twoje... teksty

walnieta.realistka dodano: 27 marca 2013

I wiesz co?! Nie mam siły na Twoje humorki. Na to jak ktoś umie na Ciebie wpłynąć. Chcąc zrobić Ci niespodziankę, dodać otuchy zostałam wyśmiana. Widzę, że na prawdę liczy sie dla Ciebie zdanie innych. Do tego cholernie nie podoba mi sie, że rozmawiając ze mną włączasz bez ostrzeżenia głośnik przy ludziach których nie lubie. To było chamskie i nie kulturalne, choć nie mam nic do ukrycia. Jednak pokazałaś, że nie grasz w naszej drużynie. I znów zrobiłaś sie inna po tym jak odnowiłaś ten kontakt. Boli mnie to jak mnie traktujesz, i skoro tak bardzo ostatnio nic Ci nie pasuje, to może powinnam uważać, że robisz to specjalnie bym tylko zerwała tą milość. Nie wiem o co Ci chodzi...

No i wzięli mojego skarba na blok... teksty

walnieta.realistka dodano: 27 marca 2013

No i wzięli mojego skarba na blok operacyjny. Zatłukła bym ich bo wiem, że robią jej tam krzywdę, ale wiem też, że w słusznym celu by później było lepiej. Mamy dziś słoneczny dzień, wszystko musi sie udać. Mała jestem z Tobą i przy Tobie, na prawdę. Nie ma mnie cieleśnie, ale duchem jestem zawsze! Kocham Cie- jak wariat.

Wierze Ci. Nie nagięła byś mojego... teksty

walnieta.realistka dodano: 27 marca 2013

Wierze Ci. Nie nagięła byś mojego zaufania. Martwię sie tylko tym by dobrze Cie tam traktowali. W to, że wrócisz nie wątpię. Nie zostawiła byś mnie tu samej, nie Ty. Tylko tak troszkę sie denerwuje, tak troszeczke.

Dziwny jest ten dzień. Tata ma... teksty

walnieta.realistka dodano: 21 marca 2013

Dziwny jest ten dzień. Tata ma operacje ( 7 oby ostatnia bo szczęśliwa liczba), od rana pilam, fifkowalam. Lokator Kamy ma uro, no nie mozna bylo odmówic. Jest dziś 21 marca niby wiosna a za oknem zima. No i najważniejsze 7 miesięcy z moim skarbem dziś mija :)

Pozornie   jest dobrze... teksty

walnieta.realistka dodano: 16 marca 2013

Pozornie - jest dobrze...

Przemilcze. teksty walnieta.realistka dodał komentarz: Przemilcze. do wpisu 15 marca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV