głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 Myliłam się będę płakać będę kochać Cię aż do ostatniego dnia byłeś wszystkim jedynie Ty i nikt inny byłeś mi przeznaczony. idę spać i wyobrażam sobie że jesteś

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
Myliłam się będę płakać będę kochać Cię aż do ostatniego dnia byłeś wszystkim jedynie Ty i nikt inny byłeś mi przeznaczony.
Myliłam się  będę płakać... teksty

vanilla07 dodano: 10 luty 2015

Myliłam się, będę płakać będę kochać Cię aż do ostatniego dnia byłeś wszystkim, jedynie Ty i nikt inny byłeś mi przeznaczony.

idę spać  i wyobrażam sobie  że... teksty

vanilla07 dodano: 10 luty 2015

idę spać i wyobrażam sobie, że jesteś tam ze mną.

Kiedy podnoszę wzrok z nad mojej... teksty

vanilla07 dodano: 10 luty 2015

Kiedy podnoszę wzrok z nad mojej poduszki marzę, ze jesteś tam ze mną i chociaż jesteś tak daleko wiem, że zawsze będziesz koło mnie.

Tęsknota jak każda inna choroba... teksty

vanilla07 dodano: 9 luty 2015

Tęsknota jak każda inna choroba, potrzebuje czasu, by się przełamać i zniknąć. Dajmy jej zatem ten czas, nic na siłę. Nie próbujmy jej wyprzeć - tym bardziej zastępując swoją pustkę innym człowiekiem. Takim zachowaniem ranimy siebie i co gorsza innych ludzi. A przecież nikt nie powinien płacić za to, że ktoś nam kiedyś zadał ból. Lepiej poczekać, czasem to długo trwa zanim się wszystko ułoży, ale warto wytrzymać. Jeśli pojawi się ten odpowiedni człowiek, swoją miłością sprawi, że wszystko co złe odejdzie, a te dzisiejsze tęsknoty będą znaczyły prawie tyle co nic. Nie mówię, że przestaną być ważne, bo być może zawsze będzie się mieć je głęboko w sercu, tak samo jak osobę, która te tęsknoty wywołała, ale nie będą już najważniejsze. Nie będą dominować, sprawiać smutek i ból. Będą już tylko cichym wspomnieniem, lekcją, która czegoś nas nauczyła. A efektem tej lekcji będzie obecność osoby, której w końcu będzie na nas prawdziwie zależeć. Ale dajmy mu czas, dajmy czasowi czas./ he.is.my.hope

Ona była szczęśliwa kiedy... teksty

vanilla07 dodano: 9 luty 2015

Ona była szczęśliwa kiedy usłyszała kocham myślała że będzie pięknie teraz marzy i szlocha darzyła go całym sercem oddała też całą siebie myślała że będzie pięknie że będzie jak w siódmym niebie on jej szeptał czułe słowa delikatnie całował było prawie jak w bajce lecz zacznijmy to od nowa ona wierna mu na zawsze tylko w niego jest wpatrzona każdy z zazdrością widząc, że szczęsliwi on i ona chłopak dażył uczuciem nie za mocnym na to wszystko ona pragnęła być z nim pragnęła być bardzo blisko z czasem zrobiło sie ślisko coraz mniej juz rozmawiali coraz mniej sie spotykali ona dziewczynom sie żali że widywać sie przestali ona nie wie co jest grane.

Czasem tak mnie to wszystko męczy... teksty

vanilla07 dodano: 8 luty 2015

Czasem tak mnie to wszystko męczy, że nawet nie mam siły źle się czuć.

 Czemu nie jestem na przykład... teksty

vanilla07 dodano: 8 luty 2015

"Czemu nie jestem na przykład szczęśliwą szafą w Twoim pokoju, szafą, która patrzy na Ciebie całą, kiedy siedzisz w fotelu czy przy biurku, albo gdy kładziesz się i śpisz." Franz Kafka "Listy do Mileny"

I powiedz mi  że niektóre rzeczy... teksty

vanilla07 dodano: 8 luty 2015

I powiedz mi, że niektóre rzeczy pozostały.

tesknota jest okropna  bo nie pozwala... teksty

vanilla07 dodano: 8 luty 2015

tesknota jest okropna, bo nie pozwala ruszyc z miejca, ale czasami jej nam potrzeba./lizzie

jeśli sny są odzwierciedleniem... teksty

vanilla07 dodano: 7 luty 2015

jeśli sny są odzwierciedleniem mojej duszy to psychiatra nie pomoże.

sny pozwalają nam poznać prawdę  a... teksty

vanilla07 dodano: 7 luty 2015

sny pozwalają nam poznać prawdę, a przynajmniej cząstkę jej, wystarczy tylko skupić się na wypowiadanych słowach .Pozwalają spotkać ludzi, którzy mają nam coś do powiedzenia, wyjawnienia, dlatego ich spotykamy. To jest jedyny sposób by dowiedzieć się czegoś co już dawno powinniśmy wiedzieć, ale w realnym świecie, na jawie nie ma często takiej możliwości. Egoiści nie dają nam takiej szansy./vanilla07

przypomniało mi się to w samą... teksty

vanilla07 dodano: 7 luty 2015

przypomniało mi się to w samą niepore.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV