głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika vanilla07

pieniądze szczęścia nie dają. ale za pieniądze można kupić żelki a wtedy już całkiem blisko do szczęścia.

ansomia dodano: wczoraj o 21:31

pieniądze szczęścia nie dają. ale za pieniądze można kupić żelki, a wtedy już całkiem blisko do szczęścia.

pomiędzy byciem a odejściem jest jeszcze chwila zawahania  czy warto.

ansomia dodano: wczoraj o 21:31

pomiędzy byciem, a odejściem jest jeszcze chwila zawahania - czy warto.

jesteś jak wózek w tesco wkładasz 2 złote i pchasz ile chcesz.

ansomia dodano: wczoraj o 21:30

jesteś jak wózek w tesco, wkładasz 2 złote i pchasz ile chcesz.

nie jestem jak Farna i w moim przypadku nie będzie bez łez.

ansomia dodano: wczoraj o 21:30

nie jestem jak Farna i w moim przypadku nie będzie bez łez.

czasami miewam wątpliwości czy coś nie powinno być inaczej. ale to tylko dlatego że moja kobieca natura na to wpływa.

ansomia dodano: wczoraj o 21:29

czasami miewam wątpliwości czy coś nie powinno być inaczej. ale to tylko dlatego, że moja kobieca natura na to wpływa.

Znów przyjdę do Ciebie. W Twoim ciasnym  dusznym niebie. Powiem nie wiem. jak mam żyć  Powiesz rozłóż skrzydła leć. Wszystkie słabości. Zapraszam. Wszystkie miłości. Przepraszam. Wszystkie przykrości. Przebaczam. Spójrz kim jestem dziś. Wygrałem największy ból. A ty zawsze przy mnie stój. Obok.

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 19:42

Znów przyjdę do Ciebie. W Twoim ciasnym, dusznym niebie. Powiem "nie wiem. jak mam żyć" Powiesz "rozłóż skrzydła, leć. Wszystkie słabości. Zapraszam. Wszystkie miłości. Przepraszam. Wszystkie przykrości. Przebaczam. Spójrz kim jestem dziś. Wygrałem największy ból. A ty zawsze przy mnie stój. Obok.

Nie wiem co robić może jakieś rady ? Znajomość już trochę trwa ale on jest skomplikowany pierwszy raz trafiam na takiego faceta który od razu mówi że nie jest ideałem że nie chce związku że potrzebuje czasu dla siebie jak nie odzywa się 3 dni przez imprezę. Jednak coś mnie do niego ciągnie potrafi przyjechać z kwiatami zabrać na spacer zawsze mnie rozśmieszy. Mamy inne wymagania ja chciałabym czuć że komuś zależy wiedzieć że ktoś jest obok mnie a kiedy go nie ma to mam wiele myśli co dalej ?

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 14:27

Nie wiem co robić, może jakieś rady ? Znajomość już trochę trwa, ale on jest skomplikowany, pierwszy raz trafiam na takiego faceta, który od razu mówi, że nie jest ideałem, że nie chce związku, że potrzebuje czasu dla siebie jak nie odzywa się 3 dni przez imprezę. Jednak coś mnie do niego ciągnie, potrafi przyjechać z kwiatami, zabrać na spacer, zawsze mnie rozśmieszy. Mamy inne wymagania ja chciałabym czuć, że komuś zależy, wiedzieć, że ktoś jest obok mnie, a kiedy go nie ma to mam wiele myśli co dalej ?

Moja bluza pachnie Tobą coś cudownego. Szkoda tylko że to między nami nie jest tak samo intensywne jak Twój zapach na mojej bluzie.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 dni temu

Moja bluza pachnie Tobą, coś cudownego. Szkoda tylko, że to między nami nie jest tak samo intensywne jak Twój zapach na mojej bluzie.

dlaczego kochamy najmocniej wtedy gdy miłość umiera?

ansomia dodano: 3 dni temu

dlaczego kochamy najmocniej wtedy, gdy miłość umiera?

wszyscy mówią że się kochają że ich uczucie jest nie wiadomo jakich rozmiarów i w ogóle inne takie. mówią też że nie rzucają słów na wiatr. a to kłamcy! większość ich związków które miały trwać na zawsze rozlatuje się po dwóch trzech miesiącach a partnerzy wyzywają się wmawiają nierealne sytuacje. to właśnie jest to uczucie? tak wygląda ta miłość? jeśli kocha się kogoś naprawdę to jest się w stanie zrobić wszystko żeby utrzymać tę osobę przy sobie jak najdłużej. i staranie się o to żeby to na zawsze nie trwało dwóch miesięcy lecz całe życie.

ansomia dodano: 3 dni temu

wszyscy mówią, że się kochają, że ich uczucie jest nie wiadomo jakich rozmiarów i w ogóle inne takie. mówią też, że nie rzucają słów na wiatr. a to kłamcy! większość ich związków, które miały trwać na zawsze rozlatuje się po dwóch, trzech miesiącach, a partnerzy wyzywają się, wmawiają nierealne sytuacje. to właśnie jest to uczucie? tak wygląda ta miłość? jeśli kocha się kogoś naprawdę to jest się w stanie zrobić wszystko, żeby utrzymać tę osobę przy sobie jak najdłużej. i staranie się o to, żeby to "na zawsze" nie trwało dwóch miesięcy lecz całe życie.

potrafię bo umiem bo się nauczyłam bo wiedzę zdobyłam umysłem odbiłam. a ty stoisz patrzysz i żałujesz bo już naście lat temu w tyłek pakowałaś chuje.

ansomia dodano: 3 dni temu

potrafię, bo umiem, bo się nauczyłam, bo wiedzę zdobyłam, umysłem odbiłam. a ty stoisz patrzysz i żałujesz, bo już naście lat temu w tyłek pakowałaś chuje.

cisza to jedynie przystanek między krzykiem wspomnień a nieśmiałym szeptem marzeń. krótka chwila wytchnienia gdy mówią do ciebie własne myśli. słyszysz?

ansomia dodano: 3 dni temu

cisza to jedynie przystanek między krzykiem wspomnień, a nieśmiałym szeptem marzeń. krótka chwila wytchnienia, gdy mówią do ciebie własne myśli. słyszysz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV