głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika vanilla07

Zbieram drużynę ja kontra świat.

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 12:49

Zbieram drużynę, ja kontra świat.

A może popełniłam kolejny błąd w momencie kiedy nasze usta ponownie poczuły swój smak. Może będę tego żałowała za godzinę jutro bądź za dwa miesiące. Nie wiem.

pocketful_of_sunshine dodano: 4 dni temu

A może popełniłam kolejny błąd w momencie kiedy nasze usta ponownie poczuły swój smak. Może będę tego żałowała za godzinę, jutro bądź za dwa miesiące. Nie wiem.

Co z tego że piszesz może za tydzień przestaniesz. To tylko sms nigdy nie potrafiłeś się starać w prawdziwym życiu a zawsze wiesz gdzie mnie możesz znaleźć. Pytanie tylko czy kiedykolwiek naprawdę mnie szukałaś ?

pocketful_of_sunshine dodano: 6 dni temu

Co z tego, że piszesz, może za tydzień przestaniesz. To tylko sms, nigdy nie potrafiłeś się starać w prawdziwym życiu, a zawsze wiesz gdzie mnie możesz znaleźć. Pytanie tylko, czy kiedykolwiek naprawdę mnie szukałaś ?

Do kiedy warto walczyć o miłość?  do momentu gdy on tego też chce. I ty chcesz. I wierzycie że jeszcze się uda to wszystko odkopać.

vanilla07 dodano: 1 tydzień temu

Do kiedy warto walczyć o miłość? - do momentu, gdy on tego też chce. I ty chcesz. I wierzycie, że jeszcze się uda to wszystko odkopać.

Weź nie pytaj weź się przytul  weź tu ze mną weź tu bądź.

vanilla07 dodano: 1 tydzień temu

Weź nie pytaj, weź się przytul, weź tu ze mną, weź tu bądź.

Piszę Ci każdego dnia że to nie ma sensu. Żegnam się co godzinę jak idiotka ale ja wariuję bo chce Cię obok. Lepszego. Szczerego. Niektórych rzeczy nie da się zapomnieć. Wiem że codziennie bałabym się czy znowu nie masz kogoś innego. Kiedy się żegnamy płaczę a od lat obiecuje sobie że będę silna...

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Piszę Ci każdego dnia, że to nie ma sensu. Żegnam się co godzinę jak idiotka, ale ja wariuję, bo chce Cię obok. Lepszego. Szczerego. Niektórych rzeczy nie da się zapomnieć. Wiem, że codziennie bałabym się czy znowu nie masz kogoś innego. Kiedy się żegnamy płaczę, a od lat obiecuje sobie, że będę silna...

Ale to wszystko jest dziwne. Chcę czegoś nowego czystego chcę prawdziwej miłości. Nasza miłość była pełna kłamstw i oszustw dzięki tobie. Mijają lata a ty dalej uważasz że to przeznaczenie mimo że obok ciebie jest ktoś inny. Nigdy nie potrafiłeś zawalczyć czy jedna róża to zbyt wiele ? Czy wymagam za dużo ? Po tym wszystkim ja jestem w stanie czekać w nocy aż skończysz pracę żeby napisać ci dobranoc. Chyba oszalałam może to miłość a może tylko samotność. Ale znowu jest to samo mętlik smutek a ty dalej tylko rzucasz słowa na wiatr.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Ale to wszystko jest dziwne. Chcę czegoś nowego, czystego, chcę prawdziwej miłości. Nasza miłość była pełna kłamstw i oszustw dzięki tobie. Mijają lata, a ty dalej uważasz, że to przeznaczenie mimo, że obok ciebie jest ktoś inny. Nigdy nie potrafiłeś zawalczyć, czy jedna róża to zbyt wiele ? Czy wymagam za dużo ? Po tym wszystkim ja jestem w stanie czekać w nocy aż skończysz pracę, żeby napisać ci dobranoc. Chyba oszalałam, może to miłość, a może tylko samotność. Ale znowu jest to samo, mętlik smutek, a ty dalej tylko rzucasz słowa na wiatr.

Nic już nie wiem. Ciągnie mnie do Ciebie tęsknię ale wiem jak to zawsze jest pojawiasz się i znikasz a ja jestem tą drugą. Nie chcę tak boje się. Staram się trzeźwo myśleć że tyle czasu minęło że już tyle razy mnie skrzywdziłeś ale nie poradzę że wciąż o Tobie myśle.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Nic już nie wiem. Ciągnie mnie do Ciebie, tęsknię, ale wiem jak to zawsze jest pojawiasz się i znikasz, a ja jestem tą drugą. Nie chcę tak, boje się. Staram się trzeźwo myśleć, że tyle czasu minęło, że już tyle razy mnie skrzywdziłeś, ale nie poradzę, że wciąż o Tobie myśle.

Znowu to się dzieje wrócił i mam mętlik w głowie.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Znowu to się dzieje, wrócił i mam mętlik w głowie.

Nasza miłość była jak wiatr. Nie widziałam jej ale ją czułam.

pocketful_of_sunshine dodano: 27 lipca 2018

Nasza miłość była jak wiatr. Nie widziałam jej, ale ją czułam.

 Nie zagłuszy ciszy wina smak. Nie pomniejszy żalu pusta butelka. I rozumiesz że przyjaciół brak. Gdy jak kruche szkło serce pęka.  Nie wie nikt co się może stać. Nie wie nikt co się jeszcze zdarzy. Gdy ból skrzywi bladą twarz. To i tak zostaniemy z tym sami.  Ja nie mówię że to ma sens. Ja nie twierdzę też że to na nic. Tylko życie tak trudne jest. Potrzeba siły by sobie z nim radzić

pocketful_of_sunshine dodano: 11 lipca 2018

,,Nie zagłuszy ciszy wina smak. Nie pomniejszy żalu pusta butelka. I rozumiesz, że przyjaciół brak. Gdy jak kruche szkło serce pęka. Nie wie nikt co się może stać. Nie wie nikt co się jeszcze zdarzy. Gdy ból skrzywi bladą twarz. To i tak zostaniemy z tym sami. Ja nie mówię, że to ma sens. Ja nie twierdzę też, że to na nic. Tylko życie tak trudne jest. Potrzeba siły, by sobie z nim radzić"

Zasada pierwsza. Nie myśl !

pocketful_of_sunshine dodano: 5 lipca 2018

Zasada pierwsza. Nie myśl !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV