głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 prawda jest taka że nie było dnia w którym o Tobie nie pomyślałam. Cokolwiek robię robię to z Tobą bo zawsze byłeś przy mnie wszystko robiliśmy wspólnie. A dziś

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
prawda jest taka że nie było dnia w którym o Tobie nie pomyślałam. Cokolwiek robię robię to z Tobą bo zawsze byłeś przy mnie wszystko robiliśmy wspólnie. A dziś ? gd
prawda jest taka  że nie było dnia... teksty

vanilla07 dodano: 20 luty 2015

prawda jest taka, że nie było dnia w którym o Tobie nie pomyślałam. Cokolwiek robię, "robię to z Tobą" bo zawsze byłeś przy mnie, wszystko robiliśmy wspólnie. A dziś ? gdy nie ma Ciebie , zastanawiam się jak dalej mogę funkcjonować, a jednak udaje mi się. I jedyna odpowiedz jaka przychodzi mi do głowy - to Ty, żyję Tobą, choć tak dawno "umarłeś" dla mnie wciąż istniejesz i zawsze będziesz istnieć, głęboko w sercu.Twoja NA ZAWSZE Klaudia./vanilla07 https://www.youtube.com/watch?v=0WNSaw7KUE0

Jeżeli chodzi o ten związek... teksty

vanilla07 dodano: 19 luty 2015

Jeżeli chodzi o ten związek - chciałam go. Stworzyłam. Nieważne, czy był dobry czy zły. Chciałam spędzić życie z tym mężczyzną, chciałam mieć z nim dziecko.

zdaję sobie teraz sprawę  że... teksty

vanilla07 dodano: 19 luty 2015

zdaję sobie teraz sprawę, że biegam za czymś, co nie istnieje, przynajmniej nie w realnym świecie.

Nauczyłem się  że niektórzy... teksty

vanilla07 dodano: 16 luty 2015

Nauczyłem się, że niektórzy ludzie są na zawsze, a niektórzy tylko sporadycznie, i że nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie na zawsze, a kto od czasu do czasu.

Przegraliśmy życie  przegraliśmy... teksty

vanilla07 dodano: 16 luty 2015

Przegraliśmy życie; przegraliśmy przyszłość; a teraz przegraliśmy tę noc. Gasimy papierosa i wychodzimy. — Marek Hłasko - Piękni dwudziestoletni

Seks nie jest przeżyciem czysto... teksty

vanilla07 dodano: 16 luty 2015

Seks nie jest przeżyciem czysto fizycznym. Ma wymiar duchowy. Ludzie myślą o seksie w kategoriach zakończeń nerwowych i części ciała, a przecież w grę wchodzi o wiele więcej. Seks to połączenie dwojga ludzi na poziomie serca, uczuć. Wierzę, że Bóg to właśnie miał na myśli, darując nam to kapitalne uczucie, którym ludzie się dzielą, a które jednocześnie ich łączy, zespala. Wiesz, kiedy wnikamy w siebie, jednocześnie głęboko się przenikamy. Otwieram się na kogoś, wchodzę w kogoś i stajemy się jednym. Za każdym razem, kiedy się z kimś kochasz, dajesz mu kawałek siebie. W każdym łóżku, w którym się kochałeś zostawiasz cząstkę siebie. I nie ma sposobu, żeby ją odzyskać kiedy już to łózko opuścisz./John Bowe "Powiem Ci, jak Cię kocham."

Kocham cię. Przestań istnieć. teksty

vanilla07 dodano: 16 luty 2015

Kocham cię. Przestań istnieć.

https:  www.youtube.com watch?v=Th... teksty

vanilla07 dodano: 13 luty 2015

https://www.youtube.com/watch?v=Th_e5wYIrl4

Tak boje się to zakończyć  Ty nie... teksty

vanilla07 dodano: 11 luty 2015

Tak boje się to zakończyć, Ty nie pozwolisz się temu złamać Napisałem 200 listów, których nigdy nie wyślę Czasem te rany są dużo głębsze, niż się wydają Ty wolisz to zatuszować, ja pozwalam im krwawić, Więc pozwól mi być, a ja Cię uwolnię Jestem nieszczęśliwy, bo nie ma nikogo, kto by mnie pocieszył Dlaczego nie chcesz mi odpowiedzieć? Twoje milczenie powoli mnie zabija Dziewczyno, ty naprawdę uczyniłaś mnie złym, naprawdę uczyniłaś mnie złym Zamierzam Cię odzyskać, zamierzam Cię odzyskać Twoja słona skóra, gdy miesza się z moją Wydają się, jakby były całkowicie splecione To nie tak, że mnie to nie obchodzi- nie wiedziałem tego To nie tak, że nie czułem- nie okazywałem tego Więc pozwól mi być, a ja Cię uwolnię Jestem nieszczęśliwy, bo nie ma nikogo, kto by mnie pocieszył Dlaczego nie chcesz mi odpowiedzieć? Twoje milczenie powoli mnie zabija Dziewczyno, ty naprawdę uczyniłaś mnie złym, naprawdę uczyniłaś mnie złym Zamierzam Cię odzyskać, zamierzam Cię odzyskać.

Kiedy przyjdzie znowu poranek  będę... teksty

vanilla07 dodano: 10 luty 2015

Kiedy przyjdzie znowu poranek będę mieć wraz ze sobą samotność, którą mi pozostawiłeś każdy dzień będzie się wlec dopóki w końcu nie przyjdzie na mnie czas.

Myliłam się  będę płakać... teksty

vanilla07 dodano: 10 luty 2015

Myliłam się, będę płakać będę kochać Cię aż do ostatniego dnia byłeś wszystkim, jedynie Ty i nikt inny byłeś mi przeznaczony.

idę spać  i wyobrażam sobie  że... teksty

vanilla07 dodano: 10 luty 2015

idę spać i wyobrażam sobie, że jesteś tam ze mną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV