głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 Istnieje coś takiego jak smutek po smutku. To taki smutek który nachodzi Cię po jakimś czasie kiedy już wszystko się uspokoi wyjaśni nie łamie serca pozwala sp

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
Istnieje coś takiego jak smutek po smutku. To taki smutek który nachodzi Cię po jakimś czasie kiedy już wszystko się uspokoi wyjaśni nie łamie serca pozwala spokojn
 Istnieje coś takiego jak smutek po... teksty

vanilla07 dodano: 11 marca 2015

"Istnieje coś takiego jak smutek po smutku. To taki smutek, który nachodzi Cię po jakimś czasie, kiedy już wszystko się uspokoi, wyjaśni, nie łamie serca, pozwala spokojnie spać. Nigdy nie wiadomo kiedy się pojawi, choć najczęściej prowokujemy go sami siedząc samemu po północy, myśląc za dużo. Związany jest chyba z tęsknotą, próbujemy przywołać pewne odczucia, co ważne, tylko na chwilę - skończyło się coś, czego mieliśmy dosyć, ale stanowiło tak ważny etap naszego życia, że pomimo zamknięcia, będziemy co jakiś czas do niego wracać. To taki moment, w którym możesz pozwolić sobie na myślenie o wszystkim co już nie wróci, możliwe, że chodzi po prostu o to, żeby spojrzeć na to wszystko z boku, z innej perspektywy, spróbować zrozumieć, dlaczego stało się właśnie tak. Czasem potrzebne jest pewne zamknięcie spraw we własnej głowie, a przede wszystkim w sercu i jeśli potrafisz na dawny ból spojrzeć inaczej to znaczy, że udało Ci się uwolnić." - zna Pani taki stan ? - Chyba już znam.

dzisiaj olewam tęsknotę i próbuję... teksty

vanilla07 dodano: 9 marca 2015

dzisiaj olewam tęsknotę i próbuję się pozbierać, tak jak Ty olałeś mnie i obojętne Ci to teraz.

Wiem  że Ty nie zapominasz też  nic... teksty

vanilla07 dodano: 9 marca 2015

Wiem, że Ty nie zapominasz też, nic się nie zmienia, chociaż zostawiłeś mnie i to bez słowa wyjaśnienia.

Dałam Tobie cząstkę siebie i nie... teksty

vanilla07 dodano: 9 marca 2015

Dałam Tobie cząstkę siebie i nie wzięłam jej z powrotem.

Najtrudniej jest zamknąć za sobą... teksty

vanilla07 dodano: 27 luty 2015

Najtrudniej jest zamknąć za sobą drzwi. Oddzielić się od kogoś, kto miał być na zawsze. Jesteś jak lekarz wykonujący reanimację o wiele za długo, uczucie umarło, a ty wciąż próbujesz je ratować. Za późno, lecz tak trudno przestać, kiedy wciąż żywisz nadzieję, że to urodzi się lub odżyje. Pamiętaj, nie dasz życia nowym uczuciom, jeśli nie zamkniesz tych drzwi już na zawsze.

Milczeniem zablokowaliśmy drogi do... teksty

vanilla07 dodano: 27 luty 2015

Milczeniem zablokowaliśmy drogi do siebie. Nikt nie pomyślał o objeździe, więc każde z nas wyruszyło w innym kierunku. Do innych dłoni, ramion, ust. Może kiedyś spotkamy się w uczuciowym korku, ale nigdy nie dotrzemy do siebie.

Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy... teksty

vanilla07 dodano: 27 luty 2015

Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym, co czułam, gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie, której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka - dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy, niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź, powspominamy stare dobre czasy, gdy jeszcze Ciebie kochałam.

Był miłością mojego życia. Taką... teksty

vanilla07 dodano: 27 luty 2015

Był miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością, która się zdarza tylko raz, wszystko przed nią to zapowiedzi, wszystko po niej marne podróbki.

pogodziłam się ze stratą Ciebie w... teksty

vanilla07 dodano: 25 luty 2015

pogodziłam się ze stratą Ciebie w pewnym sensie umarłeś dla mnie, ale gdy widzę Cię gdzieś przypadkiem, czuję, że dalej jesteś " obecny " w moim życiu. W moim martwym życiu. A wiesz dlaczego? bo nadal żyję przeszłością i to mnie zabija.

Panie Boże dlaczego mi to robisz?... teksty

vanilla07 dodano: 25 luty 2015

Panie Boże dlaczego mi to robisz? dlaczego stawiasz go przede mną ? czuję się wtedy strasznie, boję się, że moje serce kolejny raz tego nie wytrzyma. Pozwól mi odejść od niego, proszę. Nie chce patrzeć na szczęście, które minęło.

  Dlaczego zjawił się w tym samym... teksty

vanilla07 dodano: 25 luty 2015

- Dlaczego zjawił się w tym samym czasie i miejscu co ja ? - nie wiem, może los chciał Cie jeszcze bardziej na niego uodpornić.

to moze nawet nigdy nie minąć... teksty

vanilla07 dodano: 25 luty 2015

to moze nawet nigdy nie minąć, wiesz ? tak sądzę. /A.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV