głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vampireheart Jej twarz widział nawet w płatkach śniegu które spadały na jego wełnianą rękawiczkę. Wydawało mu się że świst wiatru jest jej śmiechem. Że jest. Tutaj. Obok. Un

vampireheart

vampireheart.moblo.pl
Jej twarz widział nawet w płatkach śniegu które spadały na jego wełnianą rękawiczkę. Wydawało mu się że świst wiatru jest jej śmiechem. Że jest. Tutaj. Obok. Uniósł w
Jej twarz widział nawet w płatkach... teksty

vampireheart dodano: 15 stycznia 2012

Jej twarz widział nawet w płatkach śniegu, które spadały na jego wełnianą rękawiczkę. Wydawało mu się, że świst wiatru jest jej śmiechem. Że jest. Tutaj. Obok. Uniósł wzrok, ale otaczała go pustka. Co miłość i tęsknota robiła z rozumiem zakochanego? A.V.

Jestem sercem dziurawym po bitwie... teksty

vampireheart dodano: 15 stycznia 2012

Jestem sercem dziurawym po bitwie miłości, a Ty pistoletem z kwasowymi nabojami. A.V.

Ile kroków dzieli mnie od śmierci?... teksty

vampireheart dodano: 15 stycznia 2012

Ile kroków dzieli mnie od śmierci? Ile błędów od utraty miłości? A.V.

Każdy z nas ma za zadanie zabić... teksty

vampireheart dodano: 15 stycznia 2012

Każdy z nas ma za zadanie zabić samotność drugiego człowieka. A.V.

Powinna jeździć karetka dla... teksty

vampireheart dodano: 15 stycznia 2012

Powinna jeździć karetka dla zranionych serc i schorowanych dusz. A.V.

Zapach morza zawsze kojarzył mu się... teksty

vampireheart dodano: 14 stycznia 2012

Zapach morza zawsze kojarzył mu się z wolnością, a wiatr z wyzwoleniem swojej duszy. W głowie rozbrzmiewała mu muzyka, która mieszała się ze świstem mocnego wiatru. Tak, nad zatoką wiatr zawsze był mocny. Może właśnie dlatego tak bardzo lubił tu przychodzić? Wpatrywać się w granatową toń wody, w której tafli odbijało się to, co najpiękniejsze- księżyc i gwiazdy, czyniące z nocy prawdziwą panią wszechświata. Jak perły owej królowej, najpiękniejszej, zasługującej na mityczne jabłko niezgody. Niebo było takie bezchmurne, niezapowiadające silnych burz, jednak coś było w nim niepokojącego, co często napawało ludzi strachem. Może to ta czerń, dominująca nad światem, mogła zakłócać niektórym śmiertelnikom poczucie całkowitego bezpieczeństwa? Może dlatego, że w nocy budziła się ich wyobraźnia, podsuwająca im różniste teorie na to, iż nie są sami na tym świece, że jest ktoś, kto nad nimi góruje i wcale nie jest to Bóg. A.V.

Uwielbiał tą ciszę  zakłócaną... teksty

vampireheart dodano: 14 stycznia 2012

Uwielbiał tą ciszę, zakłócaną jedynie szumem niewielkiego ruchu ulicznego. Kładł się wtedy na środku łóżka, starając się zredukować uczucie samotności i wyobrażał sobie, że słyszy bicie serca kogoś, kogo mógłby pokochać ze wzajemnością. A.V.

Westchnął ciężko  zupełnie jak... teksty

vampireheart dodano: 14 stycznia 2012

Westchnął ciężko, zupełnie jak człowiek stary i zmęczony już długim życiem w ciągłej chorobie. Stary nie był, ale zmęczony był przez chorobę, zwaną samotnością i życiem bez nadziei na poprawę stanu. A.V.

Może najzwyczajniej w świecie... teksty

vampireheart dodano: 14 stycznia 2012

Może najzwyczajniej w świecie zachowywał dystans do ludzi, bojąc się odrzucenia? A.V.

Ogarnął swoim krytycznym zielonym... teksty

vampireheart dodano: 14 stycznia 2012

Ogarnął swoim krytycznym zielonym spojrzeniem budynek, przekrzywiając głowę delikatnie w bok. Tak, kiedyś to miejsce było naprawdę piękne. Szczególnie wiosną, kiedy słońce świeciło na bezchmurnym niebie, a pszczoły wesoło bzyczały, przelatując z kwiatka na kwiatek kwitnących na biało drzew owocowych. I ta słodka woń, unosząca się w całym ogrodzie, ale też i w domu. A latem, kiedy wchodzili na te drzewa, by zerwać soczyste owoce? Zupełnie wyrwane z szarego świata... Teraz nawet to miejsce stało się szare. Tak jak ich wspomnienia na czarno- białych fotografiach. A.V.

Człowiek to bestia  ale zwierze... teksty

vampireheart dodano: 14 stycznia 2012

Człowiek to bestia, ale zwierze- niekoniecznie. A.V.

Życie jest czarną komedią.... teksty

vampireheart dodano: 13 stycznia 2012

Życie jest czarną komedią. Jesteśmy bohaterami czarnej komedii. Dopiero po upływie czasu widzimy jak komiczne było nasze zachowanie w tych dramatycznych scenach życia. Widzowie za to mają ubaw od samego początku. A.V.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV