głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
valerosa Chciałabym mieć Cię na jesień. I pisać do Ciebie listy szeptem. I słuchać jak patrzysz w sufit myśląc nad tym że pięknie jest. I zamykać Twoje oczy swoimi usta

valerosa

valerosa.moblo.pl
Chciałabym mieć Cię na jesień. I pisać do Ciebie listy szeptem. I słuchać jak patrzysz w sufit myśląc nad tym że pięknie jest. I zamykać Twoje oczy swoimi ustami. I u
 Chciałabym mieć Cię na jesień. I... teksty

valerosa dodano: 10 listopada 2014

"Chciałabym mieć Cię na jesień. I pisać do Ciebie listy szeptem. I słuchać jak patrzysz w sufit, myśląc nad tym, że pięknie jest. I zamykać Twoje oczy swoimi ustami. I usypiać Cię swoim oddechem. I grać Ci na gitarze, śpiewać ulubioną piosenkę. I pisać o Tobie wiersze. I uciec z Tobą gdzieś. I żyć."

 Październikowe ostre powietrze... teksty

valerosa dodano: 10 listopada 2014

"Październikowe ostre powietrze lepiej by smakowało w innym mieście, nie tu."

Okłamuję wszystkich  a najbardziej... teksty

valerosa dodano: 8 listopada 2014

Okłamuję wszystkich, a najbardziej samą siebie. Udaję kogoś kim nie jestem, co za poniżenie, niżej już upaść nie można. Gubię się w swoich kłamstwach. Błagam, wróć.

 Popełniaj błędy  i naprawiaj je... teksty

valerosa dodano: 7 września 2013

"Popełniaj błędy, i naprawiaj je, gdy dotkniesz dna odbijaj się. Wykorzystaj czas, drugiego już nie będziesz miał. Nie poddaj się, bierz życie jakim jest, i pomyśl, że na drugie nie masz szans."

Tyle wspomnień mam związanych z tym... teksty

valerosa dodano: 7 luty 2013

Tyle wspomnień mam związanych z tym człowiekiem, tyle kłótni,tyle szczęścia, tyle splotów rąk. Nie zapomnę żadnej chwili,która była z jego udziałem. Nie zapomnę jak bardzo go kochałam, jak bardzo cierpiałam po jego odejściu i jak tęskniłam kiedy nie mogłam już widywać. Nigdy nie wydrapię go ze swojego serca ,ale nauczyłam się z tym żyć, nauczyłam się ignorować to ukłucie w sercu kiedy ktoś o nim wspomina. Był i zawsze będzie tą moją niespełnioną, piękną i wyjątkową miłością.Zawsze będę go kochać i nawet jeśli jestem z innym, on jest dla mnie ważny. Nie pytaj czemu, to po prostu była miłość.

Żyj pełnią życia bo taka młoda... teksty

valerosa dodano: 7 luty 2013

Żyj pełnią życia,bo taka młoda jak dziś, nie będziesz już nigdy.

Seks jest dla wszystkich ale wzajemna... teksty

valerosa dodano: 7 luty 2013

Seks jest dla wszystkich,ale wzajemna bliskość po nim tylko dla zakochanych.

Nie patrzysz na mnie tak  jak kiedyś... teksty

valerosa dodano: 7 grudnia 2012

Nie patrzysz na mnie tak, jak kiedyś, nie patrzysz już na mnie z tą niemożliwą do opisania miłością, już mnie nawet nie widzisz, kiedy mijasz mnie na ulicy, ale ja na ciebie patrzę. wciąż i wciąż tak samo. :(

Najlepsze wspomnienia zadają... teksty

valerosa dodano: 7 grudnia 2012

Najlepsze wspomnienia zadają największy ból. Przecież nie płaczesz, przypominając sobie, jak się z nim kłóciłaś. Nie cierpisz, kiedy patrząc wstecz widzisz znów, jak krzyczy i wyrzuca z siebie setki raniących słów. Serce bije szybciej, napędzane tęsknotą, dopiero wtedy, kiedy myślisz o tych dobrych rzeczach, kiedy przypominasz sobie jego zapach i dotyk, kiedy uświadamiasz sobie, jak dobrze było trzymać go za rękę i jak świetnie pasowałaś do jego ramion. Właśnie to jest tak bolesne, ta pewność, jak dobrze było, kiedy miałaś go na wyciągnięcie ręki. A paradoks? W tym przypadku jest taki, że nie pamiętamy tych złych rzeczy. Zawsze zapamiętujemy te najlepsze.

Chciałabym mu pomóc   jeszcze raz... teksty

valerosa dodano: 24 listopada 2012

Chciałabym mu pomóc jeszcze raz uwierzyć w nas.

Mogę umrzeć choćby dziś... teksty

valerosa dodano: 24 listopada 2012

Mogę umrzeć choćby dziś słuchając symfonii Twojego głosu i bicia serca.

Upić się  spać i nie wstać. teksty

valerosa dodano: 24 listopada 2012

Upić się, spać i nie wstać.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 35 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV