głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
valerosa Od dziś będę się zabawiać każdym napotkanym na mojej drodze mężczyzną. Zero sentymentów ckliwych wspomnień zaangażowania czy uczuć. Papieros w mojej dłoni będzi

valerosa

valerosa.moblo.pl
Od dziś będę się zabawiać każdym napotkanym na mojej drodze mężczyzną. Zero sentymentów ckliwych wspomnień zaangażowania czy uczuć. Papieros w mojej dłoni będzie stałym
Od dziś będę się zabawiać... teksty

valerosa dodano: 9 września 2012

Od dziś będę się zabawiać każdym napotkanym na mojej drodze mężczyzną. Zero sentymentów, ckliwych wspomnień, zaangażowania czy uczuć. Papieros w mojej dłoni będzie stałym gościem, a kakao zamienię na czerwone wino. Będę żyła chwilą bez myślenia o konsekwencjach. Chcę żyć życiem, nie kimś.

Najpierw to te gnoje się starają... teksty

valerosa dodano: 8 września 2012

Najpierw to te gnoje się starają, włażą nam w dupę, biegają za nami i podkładają wszystko pod nos. A jak już nas mają, to role się odwracają. My łazimy za nimi, wypruwamy sobie flaki, żeby im dogodzić, zostawiamy wszystko tylko dlatego, żeby spędzić z nimi trochę więcej czasu. A oni? Kurwa, urodzeni panicze, myślą, że wszystko im się należy. A należy się gówno. Chuj wam w dupę.

Przysięgam  że nigdy w życiu  ale... teksty

valerosa dodano: 8 września 2012

Przysięgam, że nigdy w życiu, ale to nigdy, aż do końca pierdolonego świata, przez wszystkie starości i młodości, przez wszystkie śmierci i narodziny, przez wszystkie gówno warte inicjacje i zakończenia, przysięgam na Veddera, Jezusa, Kapitana Planetę, Ojca, na wszystkie momenty, w których zrywał - budził mnie - zastanawiał, ten delikatny szept Czegoś Więcej, oddech Przeżycia, smak Przyszłego Wspomnienia, nieważne, czy było to podczas słuchania kaset, oglądania seriali, imprezowych agonii, obejmowania, ruchania, patrzenia, myślenia - przysięgam, że nigdy w życiu Cię nie opuszczę.

Wszyscy jesteśmy fałszywi  wszyscy... teksty

valerosa dodano: 5 września 2012

Wszyscy jesteśmy fałszywi, wszyscy coś ukrywamy, coś udajemy. wszyscy.

Masz pojęcie jak cierpię  kiedy Ty... teksty

valerosa dodano: 5 września 2012

Masz pojęcie jak cierpię, kiedy Ty patrzysz na nią?

Poprzednia 31 32 33 34
35
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV