głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
umbrela Jeśli wszystko czym jesteśmy to dwie pasujące blizny Wersy w naszym filmie Ulubiona piosenka którą razem śpiewamy To nie chcę być zakochana jedyna droga do kobi

umbrela

umbrela.moblo.pl
Jeśli wszystko czym jesteśmy to dwie pasujące blizny Wersy w naszym filmie Ulubiona piosenka którą razem śpiewamy To nie chcę być zakochana
Jeśli wszystko  czym jesteśmy to... teksty

umbrela dodano: 26 grudnia 2014

Jeśli wszystko, czym jesteśmy to dwie pasujące blizny, Wersy w naszym filmie, Ulubiona piosenka, którą razem śpiewamy To nie chcę być zakochana

jedyna droga do kobiecego serca... teksty

umbrela dodano: 26 grudnia 2014

jedyna droga do kobiecego serca wiedzie przez udrękę.

Mam Ci powiedzieć co czuje ? Jeżeli... teksty

umbrela dodano: 26 grudnia 2014

Mam Ci powiedzieć co czuje ? Jeżeli oczekujesz mojej szczerości to posłuchaj. Boli. Bardzo boli świadomość ,ze gdy zmywam rozmazany tusz na moich policzkach ty nawet o mnie nie myślisz. Boli to ze , gdy siedze w ciemnym i pustym pokoju ty dobrze się bawisz korzystając z tego co masz.Najbardziej boli samotna tęsknota. Ta tęsknota za Toba ,bez wzajemności.

Więc chodź ze mną zmieszać dzień... teksty

umbrela dodano: 26 grudnia 2014

Więc chodź ze mną zmieszać dzień z nocą jak farby. Poczuj głód i zatop w życiu zęby i wargi. Poczuj ból i zakochaj się w skokach na bungee, bez bungee, bez jutra, bez odwrotu, bez łaski.

Kobiety są skomplikowane.Nie wiedzą... teksty

umbrela dodano: 25 grudnia 2014

Kobiety są skomplikowane.Nie wiedzą czego chcą,ale klną,krzyczą,płaczą byleby to "coś" dostać.Kłamią,oczerniają,udają,nie słuchają,wymagają,plotkują,denerwują się.Wtedy są najgorsze.Ale znasz kobietę , która swojemu ukochanemu oddała w całości serce? Staje się wtedy jak małe bezbronne dziecko,które każdy fałszywy ruch może w jakiś sposób zranić.Jest niewinna i ufna jak mały szczeniak , którego własnie brałeś na ręce. Wydaje być się sto razy drobniejsza i mniej odporna na każdy zadany przez Ciebie cios. Dlatego pamiętaj, jeżeli nie jesteś pewny nie czyń się fundamentem życia kobiety z którą jesteś - bo kiedy odejdziesz te fundamenty runą a u niej zostanie jedynie proch.

Kiedy kobieta cos w sobie zmienia... teksty

umbrela dodano: 25 grudnia 2014

Kiedy kobieta cos w sobie zmienia , oznacza to , ze wlasnie zakonczyl sie jakis etap w jej zyciu.

Po co się z tym męczyć i bawić w... teksty

umbrela dodano: 25 grudnia 2014

Po co się z tym męczyć i bawić w sentymenty , to juz nie to miejsce i czas.

Tyle pytań chcę Ci zadać  które... teksty

umbrela dodano: 25 grudnia 2014

Tyle pytań chcę Ci zadać, które mi w głowie siedzą ale zbyt boję się, że zadasz mi ból odpowiedzią.
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

Kiedy za czymś tesknisz czas wydaje... teksty

umbrela dodano: 24 grudnia 2014

Kiedy za czymś tesknisz czas wydaje się wolniej plynac.

Wierzę w nas bardziej niż w... teksty

umbrela dodano: 23 grudnia 2014

Wierzę w nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek, chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.

To oczywiste   że nie da się... teksty

umbrela dodano: 23 grudnia 2014

To oczywiste , że nie da się walczyć za dwie osoby. Gorzej sobie to uświadomić , gdy wciąż to robisz. Usprawiedliwiasz go , tłumaczysz i co najważniejsze czekasz. ZAWSZE na niego czekasz. Z otwartymi ramionami odliczasz dni kiedy znów będzie jak dawniej. Wyobrażasz sobie to uczucie kiedy go zobaczysz.Jednak nawet mimo tego , siebie nie oszukasz. Opadasz z sił. NIE CHCESZ walczyć za niego. Chcesz by zrobił wszystko , żeby pokazać Ci jak bardzo Cie kocha. Chcesz jego poświęcenia , odwagi , chcesz by cały świat widział że to ON utrzymuje to wszystko. Że to na jego ramieniu możesz się wesprzeć kiedy tylko potrzebujesz.Tak bardzo chcesz to poczuć.Więc czekasz.Czekasz aż wróci , aż to wszystko się spełni.

Najpierw przychodzi ból. Później... teksty

umbrela dodano: 23 grudnia 2014

Najpierw przychodzi ból. Później tak bardzo bolesna tęsknota...Ale czas mija.Godzina leci za godziną a JEGO wciąż nie ma. Wkońcu ból i tęsknota zmienia się w złość.Tak okropną złość i bezsilność , że nie wiem co by sie zrobiło to w tym momencie i tak nic nie zmieni.Najgorsze jest potem. Potem małymi krokami przychodzi obojętność i zabiera to co było wcześniej. Razem ze złością i bólem zabiera też to co było dobre. I wtedy kiedy nie ma w Tobie już nic oprócz obojętności , wszystko się zmienia. Uświadamiasz sobie jak okropna bezsilność zmusza Cię do pozbycia się tego wszystkiego. Na końcu dajesz temu odejść spokojnie czekając co przyniesie kolejny dzień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV