głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
umbrela Wierzę w nas bardziej niż w miłość bo miłość jest jak człowiek chwilą co nie godzi się na to że musi ginąć. To oczywiste że nie da się walczyć za dwie osoby. Go

umbrela

umbrela.moblo.pl
Wierzę w nas bardziej niż w miłość bo miłość jest jak człowiek chwilą co nie godzi się na to że musi ginąć.
Wierzę w nas bardziej niż w... teksty

umbrela dodano: 23 grudnia 2014

Wierzę w nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek, chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.

To oczywiste   że nie da się... teksty

umbrela dodano: 23 grudnia 2014

To oczywiste , że nie da się walczyć za dwie osoby. Gorzej sobie to uświadomić , gdy wciąż to robisz. Usprawiedliwiasz go , tłumaczysz i co najważniejsze czekasz. ZAWSZE na niego czekasz. Z otwartymi ramionami odliczasz dni kiedy znów będzie jak dawniej. Wyobrażasz sobie to uczucie kiedy go zobaczysz.Jednak nawet mimo tego , siebie nie oszukasz. Opadasz z sił. NIE CHCESZ walczyć za niego. Chcesz by zrobił wszystko , żeby pokazać Ci jak bardzo Cie kocha. Chcesz jego poświęcenia , odwagi , chcesz by cały świat widział że to ON utrzymuje to wszystko. Że to na jego ramieniu możesz się wesprzeć kiedy tylko potrzebujesz.Tak bardzo chcesz to poczuć.Więc czekasz.Czekasz aż wróci , aż to wszystko się spełni.

Najpierw przychodzi ból. Później... teksty

umbrela dodano: 23 grudnia 2014

Najpierw przychodzi ból. Później tak bardzo bolesna tęsknota...Ale czas mija.Godzina leci za godziną a JEGO wciąż nie ma. Wkońcu ból i tęsknota zmienia się w złość.Tak okropną złość i bezsilność , że nie wiem co by sie zrobiło to w tym momencie i tak nic nie zmieni.Najgorsze jest potem. Potem małymi krokami przychodzi obojętność i zabiera to co było wcześniej. Razem ze złością i bólem zabiera też to co było dobre. I wtedy kiedy nie ma w Tobie już nic oprócz obojętności , wszystko się zmienia. Uświadamiasz sobie jak okropna bezsilność zmusza Cię do pozbycia się tego wszystkiego. Na końcu dajesz temu odejść spokojnie czekając co przyniesie kolejny dzień.

Cała magia miłości polega na... teksty

umbrela dodano: 23 grudnia 2014

Cała magia miłości polega na obecności drugiej osoby. Na dotyku , pocałunku , bliskości. Nie chodzi o sam fakt cielesnego zaspokojania pragnien, bo jak to w życiu bywa czasem najbardziej nieśmiały dotyk może zbliżyć bardziej niż cała noc spędzona razem.

Jedyne czego chce to coś nowego... teksty

umbrela dodano: 23 grudnia 2014

Jedyne czego chce to coś nowego Coś, czego mogłabym się trzymać.

Czasem po prostu trzeba odpuścić.... teksty

umbrela dodano: 20 grudnia 2014

Czasem po prostu trzeba odpuścić. Przestać walczyć , przestać się starać. Bo gdy starasz się za dwie osoby zazwyczaj i tak przegrasz.

Paradoksalnie tylko osoba przez... teksty

umbrela dodano: 20 grudnia 2014

Paradoksalnie tylko osoba przez którą cierpisz może Ci pomóc. Paradoksalnie ta osoba jest na drugim końcu świata. Co teraz zrobisz?

Czuje znów pragnienie  promienie... teksty

umbrela dodano: 11 grudnia 2014

Czuje znów pragnienie, promienie polewają z nieba żar!

I was thinking of... I feel like I... teksty

umbrela dodano: 26 listopada 2014

I was thinking of... I feel like I know him And I know his heart, and I know what He wouldn't do to hurt me But I didn't realize that feeling so confident And feeling so great about myself And then it be completely shattered By one thing. By something so stupid But then he'd make me feel crazy Make me feel like it's my fault I was in pain"

Masz do dyspozycji cały świat.... teksty

umbrela dodano: 3 listopada 2013

Masz do dyspozycji cały świat. Musisz tylko nauczyć się z tego korzystać we właściwy sposób. Zdobywaj to czego pragniesz , nigdy tego co pragną inni. Rób to co lubisz , nigdy to czego inni oczekują. Idź tam gdzie chcesz , nie tam gdzie powinnaś. Szanuj się dziewczyno bo szacunek łatwo stracić.

Musisz wiedzieć   że przeszłość... teksty

umbrela dodano: 11 września 2013

Musisz wiedzieć , że przeszłość jest i zawsze będzie. Nie wymażesz jej ani nie wyrwiesz z jej serca.Cała rzecz w tym żeby załatać złe wspomnienia. By każdy smutek ,każdą łzę , każdy wykrzywiony w bólu wyraz twarzy, każdą nieprzespaną noc i każdą chwilę zwątpienia zastąpić szczęściem .Takim szczęściem jakie jesteś w stanie jej dać. By wiedziała że to co zrobiłeś było Twoim życiowym błędem, którego już nigdy nie popełnisz. Była skłonna wybaczyć byś wrócił. Żeby ten cały czas , gdy Ciebie zabrakło było ostatnią Waszą przeszkodą. Ona musi być pewna że jest jedyną kobietą w Twoim życiu.Ona tego pragnie.Pragnie czuć, przeżywać ale cały sęk, że wyłącznie z Tobą. Więc pokaż jej jak wielkim szczęściem jest Ją mieć , jak dumny jesteś z Was i że żadna inna kobieta nawet nie dorasta jej do pięt. Ona musi to wiedzieć.

To takie trudne  gdy wiesz jak obca... teksty

umbrela dodano: 11 września 2013

To takie trudne ,gdy wiesz jak obca była osoba , która jest dla Ciebie całym światem. Jak Ci było kiedy jej zabrało. Kiedy była powodem twoich łez i tylko ona mogła je powstrzymać jednak dla Ciebie jej juz nie było. Gdy widziałaś jak ten Twój cały świat leży w ramionach innej osoby. I co zrobić by się tego pozbyć ? Jak na nowo zasadzić w sobie myśl że jest i będzie już zawsze?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV