głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
umbrela Cała magia miłości polega na obecności drugiej osoby. Na dotyku pocałunku bliskości. Nie chodzi o sam fakt cielesnego zaspokojania pragnien bo jak to w życiu by

umbrela

umbrela.moblo.pl
Cała magia miłości polega na obecności drugiej osoby. Na dotyku pocałunku bliskości. Nie chodzi o sam fakt cielesnego zaspokojania pragnien bo jak to w życiu bywa c
Cała magia miłości polega na... teksty

umbrela dodano: 23 grudnia 2014

Cała magia miłości polega na obecności drugiej osoby. Na dotyku , pocałunku , bliskości. Nie chodzi o sam fakt cielesnego zaspokojania pragnien, bo jak to w życiu bywa czasem najbardziej nieśmiały dotyk może zbliżyć bardziej niż cała noc spędzona razem.

Jedyne czego chce to coś nowego... teksty

umbrela dodano: 23 grudnia 2014

Jedyne czego chce to coś nowego Coś, czego mogłabym się trzymać.

Czasem po prostu trzeba odpuścić.... teksty

umbrela dodano: 20 grudnia 2014

Czasem po prostu trzeba odpuścić. Przestać walczyć , przestać się starać. Bo gdy starasz się za dwie osoby zazwyczaj i tak przegrasz.

Paradoksalnie tylko osoba przez... teksty

umbrela dodano: 20 grudnia 2014

Paradoksalnie tylko osoba przez którą cierpisz może Ci pomóc. Paradoksalnie ta osoba jest na drugim końcu świata. Co teraz zrobisz?

Czuje znów pragnienie  promienie... teksty

umbrela dodano: 11 grudnia 2014

Czuje znów pragnienie, promienie polewają z nieba żar!

I was thinking of... I feel like I... teksty

umbrela dodano: 26 listopada 2014

I was thinking of... I feel like I know him And I know his heart, and I know what He wouldn't do to hurt me But I didn't realize that feeling so confident And feeling so great about myself And then it be completely shattered By one thing. By something so stupid But then he'd make me feel crazy Make me feel like it's my fault I was in pain"

Masz do dyspozycji cały świat.... teksty

umbrela dodano: 3 listopada 2013

Masz do dyspozycji cały świat. Musisz tylko nauczyć się z tego korzystać we właściwy sposób. Zdobywaj to czego pragniesz , nigdy tego co pragną inni. Rób to co lubisz , nigdy to czego inni oczekują. Idź tam gdzie chcesz , nie tam gdzie powinnaś. Szanuj się dziewczyno bo szacunek łatwo stracić.

Musisz wiedzieć   że przeszłość... teksty

umbrela dodano: 11 września 2013

Musisz wiedzieć , że przeszłość jest i zawsze będzie. Nie wymażesz jej ani nie wyrwiesz z jej serca.Cała rzecz w tym żeby załatać złe wspomnienia. By każdy smutek ,każdą łzę , każdy wykrzywiony w bólu wyraz twarzy, każdą nieprzespaną noc i każdą chwilę zwątpienia zastąpić szczęściem .Takim szczęściem jakie jesteś w stanie jej dać. By wiedziała że to co zrobiłeś było Twoim życiowym błędem, którego już nigdy nie popełnisz. Była skłonna wybaczyć byś wrócił. Żeby ten cały czas , gdy Ciebie zabrakło było ostatnią Waszą przeszkodą. Ona musi być pewna że jest jedyną kobietą w Twoim życiu.Ona tego pragnie.Pragnie czuć, przeżywać ale cały sęk, że wyłącznie z Tobą. Więc pokaż jej jak wielkim szczęściem jest Ją mieć , jak dumny jesteś z Was i że żadna inna kobieta nawet nie dorasta jej do pięt. Ona musi to wiedzieć.

To takie trudne  gdy wiesz jak obca... teksty

umbrela dodano: 11 września 2013

To takie trudne ,gdy wiesz jak obca była osoba , która jest dla Ciebie całym światem. Jak Ci było kiedy jej zabrało. Kiedy była powodem twoich łez i tylko ona mogła je powstrzymać jednak dla Ciebie jej juz nie było. Gdy widziałaś jak ten Twój cały świat leży w ramionach innej osoby. I co zrobić by się tego pozbyć ? Jak na nowo zasadzić w sobie myśl że jest i będzie już zawsze?

http:  www.ermail.pl link... teksty

umbrela dodano: 8 września 2013

Pozwól im się zastanawiać nad tym... teksty

umbrela dodano: 17 sierpnia 2013

Pozwól im się zastanawiać nad tym, jak dotarliśmy tak daleko.

jeżeli będę dla Ciebie chwilowo... teksty

umbrela dodano: 15 sierpnia 2013

jeżeli będę dla Ciebie chwilowo nie ważna to Ty staniesz się dla mnie nieważny wiecznie. /abstracion

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV