głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
saysomething umierać powinno się zawsze razem to samolubna rzecz tak umrzeć samemu pusty pokój zostawić komuś pusty na zawsze bo i jak go wypełnić egoisto przecież zawsze ws

saysomething

saysomething.moblo.pl
umierać powinno się zawsze razem to samolubna rzecz tak umrzeć samemu pusty pokój zostawić komuś pusty na zawsze bo i jak go wypełnić egoisto przecież zawsze w
umierać  powinno się zawsze razem... teksty

saysomething dodano: 9 września 2015

umierać powinno się zawsze razem to samolubna rzecz tak umrzeć samemu pusty pokój zostawić komuś pusty na zawsze bo i jak go wypełnić egoisto przecież zawsze wszędzie chodziliśmy wspólnie poczekałbyś jeśli nie nawet z miłości to z przyzwoitości chociaż uprzejmości dobrych manier zawsze razem nigdy samemu no bo jak byś się poczuł? gdyby ci ktoś tak nagle

Wiesz Kochanie  ja nie potrzebuję... teksty

saysomething dodano: 9 września 2015

Wiesz Kochanie, ja nie potrzebuję kogoś kto będzie mi powtarzał 'Będzie dobrze'. I mam dość słuchania o tym, że zawsze muszę być twarda jak skała. A nawet jeszcze twardsza bo przecież skały też czasem tracą cierpliwość i się rozsypują. Potrzebuję kogoś kto pozwoli mi być słabą, bezbronną i zupełnie zagubioną w tych wszystkich uliczkach pokrętnej rzeczywistości. Pozwoli mi wypłakać serce a później podniesie je z podłogi i włoży na miejsce. Kogoś, kto pozwoli mi rozpaść się na kawałki i będzie wiedział jak z powrotem ułożyć mnie w całość, właściwie to wcale nie piękną ale wiesz, taką prawdziwą. Uzna za całkiem ładną tę moją delikatność która tak uparcie przebija się przez bladą skórę. Przyjrzyj się jej uważnie po czym przykryj swoimi ciepłymi ramionami, aby nie zamarzła od zimnej obojętności tego świata. Bo świat nie zrozumie, że muszę być bardzo silna, właśnie dlatego, że jestem taka słaba.

Jeśli kochasz jakiegoś mężczyznę... teksty

saysomething dodano: 18 sierpnia 2015

Jeśli kochasz jakiegoś mężczyznę, to wtedy boisz się, że nie jesteś dość dobra dla Niego i że nie starczy Ci życia, by się nim nacieszyć. Ale to czujesz tylko wtedy, kiedy naprawdę kochasz.

Jedną z najważniejszych radości... teksty

saysomething dodano: 18 sierpnia 2015

Jedną z najważniejszych radości, jaką daje zakochanie się ze wzajemnością, jest poczucie, że zostało się wybranym przez najbardziej niezwykłą osobę na świecie.

Chemia między ludźmi jest wtedy... teksty

saysomething dodano: 18 sierpnia 2015

Chemia między ludźmi jest wtedy, kiedy dotykasz umysłu i nikt nie wie dlaczego ciało zaczyna płonąć.

Kiedy kocha się kogoś... teksty

saysomething dodano: 18 sierpnia 2015

Kiedy kocha się kogoś nieskończenie, nikogo innego nie da się kochać bardziej.

Od kiedy Cię znam  moje oczy... teksty

saysomething dodano: 18 sierpnia 2015

Od kiedy Cię znam, moje oczy wyglądają zupełnie inaczej.

nadszedł ten czas  kiedy jestem... teksty

saysomething dodano: 17 sierpnia 2015

nadszedł ten czas, kiedy jestem spokojna bo wiem, że On już zawsze przy mnie będzie... nie szukam nikogo innego, nie porównuję - teraz jest najlepiej. i będzie. zawsze.

Kaleczą się i dręczą milczeniem i... teksty

saysomething dodano: 17 sierpnia 2015

Kaleczą się i dręczą milczeniem i słowami, jakby mieli przed sobą jeszcze jedno życie.

  Znasz powiedzenie:  Miłość jest... teksty

saysomething dodano: 17 sierpnia 2015

- Znasz powiedzenie: "Miłość jest ślepa". - Uważam, że jest nieprawdziwe. Owszem, namiętność nieco mąci zmysły, ale na krótko. Miłość je wyostrza. Widzisz więcej, ostrzej, ponieważ więcej czujesz.

Oswój mnie  a pokażę Ci całkiem... teksty

saysomething dodano: 17 sierpnia 2015

Oswój mnie, a pokażę Ci całkiem inny świat, gdzie każda rzecz będzie Ci przypominać o mnie, gdzie żaden uśmiech nie będzie podobny do mojego, a cisza między nami będzie lepsza od pieprzenia głupot przez innych.

Są trzy etapy miłości. Pierwszy... teksty

saysomething dodano: 17 sierpnia 2015

Są trzy etapy miłości. Pierwszy etap polega na "Fajnie że jesteś dla mnie" (...) drugi etap miłości polega na "Dobrze, że jesteśmy razem"(...) i jest trzeci etap miłości, który polega na "Dobrze, że jestem dla Ciebie" i to jest prawdziwa miłość.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 49 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć