głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Mimo wszystko dziękuję za to że przez jakiś czas byłam ważna i zaplątana w setki Twoich myśli każdego dnia i każdej nocy. dziękuję że miałam okazję wywołać uśmi

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Mimo wszystko dziękuję za to że przez jakiś czas byłam ważna i zaplątana w setki Twoich myśli każdego dnia i każdej nocy. dziękuję że miałam okazję wywołać uśmiec
Mimo wszystko dziękuję   za to  że... teksty

tylkotylkoty dodano: 18 marca 2014

Mimo wszystko dziękuję - za to, że przez jakiś czas byłam ważna, i zaplątana w setki Twoich myśli każdego dnia, i każdej nocy. dziękuję, że miałam okazję wywołać uśmiech na Twojej pięknej twarzy, i, że mogłam po prostu być - na moment, ale całym moim sercem..

Nie potrafiła wytłumaczyć... teksty

tylkotylkoty dodano: 18 marca 2014

Nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego darzyła go tak wielkim uczuciem. nie potrafiła wytłumaczyć sobie jak można kochać złamanym sercem. umysł mówił jej, że nie powinna Go kochać, natomiast serce zaprzeczało.biło mimo, że połamane i pokaleczone, tylko dla Niego. ale po co? skoro on tego nie chciał.

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić... teksty

tylkotylkoty dodano: 18 marca 2014

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić zimne piwo , grać w x-boxa w samej bieliźnie i jeść fast foody o 3 nad ranem , oglądać z Tobą wszystkie głupkowate komedie , by słyszeć jak słodko się śmiejesz , i straszne horrory bym wtulała się w Twoje ramiona by poczuć się bezpieczniej . Chcę spać w Twojej wielkiej koszulce i słuchać z Tobą rapu , pić z Tobą poranną kawę , zwiedzać miasto nocą i kąpać się nago w jeziorze . Sprzątać Twoje porozrzucane skarpetki i czekać w samej bieliźnie , aż wrócisz z pracy . Chcę tańczyć z Tobą jak w dirty dancing i całować się w deszczu .

Kiedyś Ci opowiem  jak puste były... teksty

tylkotylkoty dodano: 18 marca 2014

Kiedyś Ci opowiem, jak puste były wieczory bez Ciebie. Gdy za towarzystwo robiła muzyka, herbata i koc i Twoje zdjęcie. Powiem Ci jak smakowały moje łzy i tęsknota, której nie dało się opisać słowami, że nawet pomarańcze traciły smak

Zmagasz się z bezsennością.... teksty

tylkotylkoty dodano: 18 marca 2014

Zmagasz się z bezsennością. Każdej nocy, próbujesz tchnąć w sobie życie, choć resztkę, tą resztkę co została z Nas. Każdej nocy bez skutku zmagasz się z łzami, bez skutku - właśnie. Serce bije, ale już nie w tym rytmie. Nie w Twoim rytmie.. to nie to co kiedyś.

Czy nadal coś dla Ciebie znaczę . ? teksty

tylkotylkoty dodano: 17 marca 2014

Czy nadal coś dla Ciebie znaczę . ?

Boję się że lada dzień Cię... teksty

tylkotylkoty dodano: 17 marca 2014

Boję się że lada dzień Cię stracę. Nie masz wrażenia że od pewnego czasu jest coś nie tak ? Kontakt jakby pogorszył się. Brakuje nam tematów do rozmów, coraz częściej pojawia się niezręczna cisza. A słowo ' Kocham Cię' kiedy ostatnio mi powiedziałeś ?... tak, ja też nie pamiętam .

Codzienny promyk nadziei na lepsze... teksty

tylkotylkoty dodano: 17 marca 2014

Codzienny promyk nadziei na lepsze jutro...

Okaż mi odrobinę miłości. Przytul... teksty

tylkotylkoty dodano: 17 marca 2014

Okaż mi odrobinę miłości. Przytul choć na chwilę, zamknij usta pocałunkiem, i powiedz to cholerne 'Kocham Cię skarbie ' tylko to jest mi teraz potrzebne.

Może tak naprawdę żyje w ciągłym... teksty

tylkotylkoty dodano: 17 marca 2014

Może tak naprawdę żyje w ciągłym kłamstwie, a ludzie otaczający mnie są fchuj fałszywi .

Potrzebuje Cię tu i teraz . teksty

tylkotylkoty dodano: 16 marca 2014

Potrzebuje Cię tu i teraz .

Nie wierzę... Nie wierzę w to co... teksty

tylkotylkoty dodano: 16 marca 2014

Nie wierzę... Nie wierzę w to co wydarzyło się wczoraj o 23:20. Tak naprawdę kontakt się urwał, nie wiedziałam że znowu napiszesz. A tu proszę.. Po 2 miesiącach odezwałeś się. A najlepsze w tym wszystkim jest to że udało mi się Ciebie ściągnąć myślami, tak wiem to nie wydaje się realne. Wieczorem intensywnie o Tobie myślałam, wspominałam nasz związek, patrzyłam na Twoje zdjęcie i przyznam że poroniłam parę łez, zatęskniłam, właśnie wtedy mi zaczęło Cię cholernie brakować i zadałam sobie pytanie ' czy on się jeszcze kiedykolwiek odezwie? ' dosłownie za 5 sekund pojawiła się koperta z Twoim imieniem. W głowie się zakręciło, cała drżałam, a serce chciało nie mal wyskoczyć, na twarzy pojawił się szczery uśmiech. Wszystko uderzyło ze zdwojoną siłą. Nadal tkwisz w moim sercu. Byłeś, jesteś i będziesz dla mnie ważny. Ta znajomość chyba nie ma końca, będzie trwać w nieskończoność póki ponownie się nie zejdziemy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV