głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Chciałem tylko powiedzieć że jesteś bardzo piękna. A piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. Na drzew

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Chciałem tylko powiedzieć że jesteś bardzo piękna. A piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. Na drzewach k
  Chciałem tylko powiedzieć  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2010

- Chciałem tylko powiedzieć, że jesteś bardzo piękna. A piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. Na drzewach kiełkują na raz po dwa liście. Rzeka ma dwa brzegi. Mamy dwoje oczu, dwoje uszu, dwie ręce. Wszystko ma parę. Dlaczego ty miałabyś być sama? - Ponieważ jest tylko jedno serce.

Kocham Cie. Powinno Ci to wystarczyć. teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2010

Kocham Cie. Powinno Ci to wystarczyć.

I zostawię na śniegu ślady w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2010

I zostawię na śniegu ślady w kształcie serca, żebyś wiedział jak mnie znaleźć ♥.

 rozstaliście się? czy może... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2010

-rozstaliście się? czy może zrobiliście sobie przerwe? - tak kurwa, na reklamy.

 pomyśl  kocham Cię bardziej niż... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2010

-pomyśl, kocham Cię bardziej niż wszystkie inne rzeczy na świecie razem wzięte, czy to Ci nie wystarcza ?

kolejny wyższy level egzystencji.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2010

kolejny wyższy level egzystencji. wyższy level emocji, namiętności, uczuć, zaangażowania. włażąc po szczeblach każdego dnia masz lepsze widoki, widzisz coraz więcej, wchodzisz coraz śmielej, mimo panicznego lęku wysokości. drabina potrzeb i chęci ich realizacji nie ma końca. spełnienie niejedno ma imię, a ja wdrapuję się marząc starannie o dopełnieniu tego życia banałami. banałem legalizacji miłości, banałem poświęcenia swojego życia istocie trzeciej, banałem wicia gałązkami oddania gniazda rogato w swoim rodzaju jedynego. bo poczucie, że to jest to, wypełnia cała moją wewnętrznie wolną przestrzeń, łechtając szczęśliwe wszystkie przewody nerwowe. tego jeszcze nie było...

A 8 dnia Bóg stworzył google i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2010

A 8 dnia Bóg stworzył google i rzekł ,,szukajcie a znajdziecie”.

nigdy nie zrozumiesz tego jak bardzo... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2010

nigdy nie zrozumiesz tego jak bardzo zjechałeś mi psychikę.

On. Kilka literek imienia zmieniły... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2010

On. Kilka literek imienia zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na Jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, Jego ciepły głos, a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze.. Kochała Go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

posprzątałam w pokoju  ogranęłam... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

posprzątałam w pokoju, ogranęłam z grubsza w domu. ale to nie pomogło. ten burdel, jest wokół mnie nadal. chaos w sercu i cyrk w bani też pozostał.

nasze drzewo i ławka. po naszej... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

nasze drzewo i ławka. po naszej kłótni, która była dotąd największą z naszych kłótni , myślałam, że już nie da się nic naprawić, że padło za dużo słów. Któregoś wieczora , poszłam do parku, siadła na naszej ławce koło naszego drzewa razem z przyjaciółką. Na drzewie wyryłam serce a w nim nasze inicjały,napisałam że i tak będę cię kochać, na zawsze. kilka dni potem przyszłam tu z powrotem, a na drzewie był nowy napis ' ja ciebie też będę kochał zawsze , księżniczko.

Ty jesteś kimś  kto poda mi kredki... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

Ty jesteś kimś, kto poda mi kredki, kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będziesz pytał, bo będziesz wiedział. przejdziesz ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili powiesz mi : " Uważaj! Kałuża. " nadążysz za mną do autobusu. odpowiesz równo ze mną na jedno pytanie. będziesz mnie słuchał kiedy coś mówię. i uśmiechał się, kiedy jestem na Ciebie zła. ` i byłabym grzeczna dla Ciebie, przez chwilę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV