głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 nigdy nie zrozumiesz tego jak bardzo zjechałeś mi psychikę. On. Kilka literek imienia zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru czasem drwiny były dużo wa

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
nigdy nie zrozumiesz tego jak bardzo zjechałeś mi psychikę.
nigdy nie zrozumiesz tego jak bardzo... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2010

nigdy nie zrozumiesz tego jak bardzo zjechałeś mi psychikę.

On. Kilka literek imienia zmieniły... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 grudnia 2010

On. Kilka literek imienia zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na Jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, Jego ciepły głos, a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze.. Kochała Go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

posprzątałam w pokoju  ogranęłam... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

posprzątałam w pokoju, ogranęłam z grubsza w domu. ale to nie pomogło. ten burdel, jest wokół mnie nadal. chaos w sercu i cyrk w bani też pozostał.

nasze drzewo i ławka. po naszej... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

nasze drzewo i ławka. po naszej kłótni, która była dotąd największą z naszych kłótni , myślałam, że już nie da się nic naprawić, że padło za dużo słów. Któregoś wieczora , poszłam do parku, siadła na naszej ławce koło naszego drzewa razem z przyjaciółką. Na drzewie wyryłam serce a w nim nasze inicjały,napisałam że i tak będę cię kochać, na zawsze. kilka dni potem przyszłam tu z powrotem, a na drzewie był nowy napis ' ja ciebie też będę kochał zawsze , księżniczko.

Ty jesteś kimś  kto poda mi kredki... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

Ty jesteś kimś, kto poda mi kredki, kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będziesz pytał, bo będziesz wiedział. przejdziesz ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili powiesz mi : " Uważaj! Kałuża. " nadążysz za mną do autobusu. odpowiesz równo ze mną na jedno pytanie. będziesz mnie słuchał kiedy coś mówię. i uśmiechał się, kiedy jestem na Ciebie zła. ` i byłabym grzeczna dla Ciebie, przez chwilę.

Może nie jestem prawdziwym facetem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

Może nie jestem prawdziwym facetem, ale w łóżku wolę słyszeć bicie twojego serca i patrzeć ci w oczy, niż wejść w ciebie.- jeśli kiedyś usłysze takie coś od mojego mężczyzny więcej do szczęscia nie będzie mi potrzeba :*

kocham Cię. kropka  znak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

kocham Cię. kropka, znak mniejszości, trzy, średnik, gwiazdka.

szalenie kocham  kochać cię ♥:D teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

szalenie kocham ,kochać cię ♥:D

podszedł do mnie kumpel z tekstem: '... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

podszedł do mnie kumpel z tekstem: ' a siema, siema oczarowały mnie twego ciała wdzięki '. zaśmiałam się , pokazując by usiadł obok mnie. usiadł z pytającą miną , a ja przytulając Go cicho szepnęłam: ' podryw "na bednarka" słabo Ci wychodzi, głuptasie' xd

Najgorsze były wieczory. Bo przeciez... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2010

Najgorsze były wieczory. Bo przeciez były zarezerwowane na spotkania z Nim. Teraz musi jakoś ten czas wypełnic. Znów zacząć dużo czytać, pisac opowiadania, wiersze. Starać się zasnąć normalnie, bez czekania na SMS-a na dobranoc.

Wiesz? Ona Cię kochała. byłeś dla... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2010

Wiesz? Ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem. Który korzystając z pierwszej lepszej okazji poszedł do innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca. A ona, ona myślała, że to wszystko przez nią.

Czasami się zastanawiam  co byś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2010

Czasami się zastanawiam, co byś zrobił, gdybyś spotkał mnie poza szkołą? Gdybym przygnębiona wpadła na Ciebie? spojrzała Ci w oczy? Albo lepiej ! Gdybyś zobaczył mnie szczęśliwą, z jakimś cudownym uśmiechem na twarzy. Chciałbyś podejść, a tu przybiegłby do mnie jakiś "on" i przytuliłby mnie. Domyśliłbyś się, że ten uśmiech, którym Ciebie n i g d y nie obdarzyłam, jest dla n i e g o. Co byś czuł?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV