głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dorośnij do cholery! teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 grudnia 2010

dorośnij do cholery!

.mam nadzieję  że Ty też płaczesz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 grudnia 2010

.mam nadzieję, że Ty też płaczesz po nocach i nie umiesz spać, tak, jak ja.

Kurwa ta moja pieprzona nadzieja  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 grudnia 2010

Kurwa ta moja pieprzona nadzieja, że Ty jeszcze sie odezwiesz.

i strzeż mnie Boże  żebym nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 grudnia 2010

i strzeż mnie Boże, żebym nie złamała piątego przykazania dekalogu 'nie zabijaj', jak zobaczę tą szmatę na oczy ..

A teraz wstań  zrób najlepszy... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 grudnia 2010

A teraz wstań, zrób najlepszy makijaż jaki potrafisz, idź dumnie przez ulicę i nie waż się pokazać nikomu, co Cię niszczy od środka.

Mogę porównać Cię do pór roku.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 grudnia 2010

Mogę porównać Cię do pór roku. Jakkolwiek mocno chciałabym, byś został Ty odejdziesz. Nie pozostaniesz nawet, gdy sam będziesz tego pragnął. Nie będziesz wieczny w jednej postaci. Ale ja Cię wielbię bez względu na to, kim w tej chwili jesteś. Seraficzna wiosna, upojne lato, nostalgia jesień... I w końcu ta znienawidzona pora roku. Pieprzona zima... Retorycznie pytam samą siebie, dlaczego zawsze musi nadejść pierwszy z tych mizantropicznych dni... Uwodzisz, zwodzisz, zawodzisz. Trwa to długo, zbyt długo. Ale tłumaczę sobie, że w końcu wszystko przeminie. Nawet ten śnieg stopnieje...

 Są we mnie trzy osoby  w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 grudnia 2010

-Są we mnie trzy osoby, w zależności od tego, kto do mnie przychodzi. Jest mała Niewinna Dziewczynka, która patrzy na mężczyznę z podziwem i udaje zachwyconą jego opowieściami o władzy, sławie i bogactwie. Jest Femme Fatale, która z miejsca atakuje nieśmiałych, niepewnych, przejmuje kontrolę nad sytuacją, dzięki czemu w jej towarzystwie znajdują relaks i nie muszą się już niczym niepokoić. Jest wreszcie Wyrozumiała Matka. Ona dopieszcza mężczyzn potrzebujących rad. Cierpliwie wysłuchuje ich zwierzeń, chociaż wpadają jej jednym uchem, a wypadają drugim. Którą z nich chcesz poznać? -Ciebie.

a mówili  że szeptem się nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 grudnia 2010

a mówili, że szeptem się nie kłamie. Ty potrafiłeś, szeptałeś te wszystkie brednie wprost do mojego ucha.

siadłam dzisiaj w tym śniegu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 grudnia 2010

siadłam dzisiaj w tym śniegu, patrząc w niebo. ludzie zastanawiali się co robie, i dlaczego . Gdy podszedł do mnie przyjaciel i zapytał ja tylko odpowiedziałam - dzisiejsze niebo przypomina mi jego oczy. dopóki nie bedzie ciemno, nie wróce do domu.

I co  mam teraz płakać  bo znowu... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 grudnia 2010

I co, mam teraz płakać, bo znowu coś się spieprzyło? Musiałabym przepłakać całe życie, kochanie. A prawdziwych powodów do płaczu niewiele. I płakać za Tobą też nie warto.

. . . ' a śnieg wydawał sie być... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 grudnia 2010

. . . ' a śnieg wydawał sie być bita smietaną. . . '

 Cukierek albo psikus..... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 17 grudnia 2010

-Cukierek,albo psikus..-usłyszeliśmy cichutki głos.Odwróciliśmy się i zobaczyliśmy kilku małych chłopców przebranych za zombie i wampiry.Spojrzeliśmy na siebie z delikatną nutą rozbawienia-aa dziś hallowen!-powiedziałeś przypominając sobie dzisiejszą datę:31.10.2009r.Objąłeś mnie mocniej ramieniem i spojrzałeś na chlopca.-Przykro mi stary,ale nie mamy nic.Musicie szukać dalej.-powiedziałeś i pocalowałeś mnie w czoło,po czym odwróciłeś mnie by pójść dalej.-czyli psikus!-rzekł drugi chłopiec z przejęciem.Ponownie się odwróciliśmy i zobaczyliśmy jak celują w nas sprayem z bitą śmietaną.Widziałam jak mój chłopak zaniemówił..ale stanął tak,że zasłonił mnie swym ciałem..Był coraz bliżej,lecz gdy stał krok od nas spuścił spray i namazał coś na chodniku,po czym sie odwrócił i pobiegł do kolegów.Wybuchneliśmy śmiechem.Patrzeliśmy jak się oddalają.Spojrzałam na niego i już wiedziałam co zrobi.Przyciągnął mnie do siebie,pocałował i rzekł:'następny hallowen będzie równie interesujący'-skłamałeś..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV