głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia otwierają się inne ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo że nie widzimy tych drugich. Nawet nie wiesz ile razy m

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia otwierają się inne ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo że nie widzimy tych drugich.
Gdy zamykają się jedne drzwi do... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 grudnia 2010

Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich.

Nawet nie wiesz ile razy miałam w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 grudnia 2010

Nawet nie wiesz ile razy miałam w komórce wybrany do ciebie numer chociaż nigdy nie zadzwoniłam ile razy milimetry dzieliły mnie od wysłania do ciebie wiadomości że niemiłosiernie tęsknie. Nawet nie wiesz ile razy chciałam do ciebie podejść i po prostu się przytulić tak jak kiedyś jak jeszcze byłeś mój jak po raz pierwszy poczułam twoje usta na moich. Nie wiesz ile razy chciałam krzyczeć za tobą żebyś się zatrzymał żebyś dał się przeprosić żebym mogła naprawić wszystko co spieprzyłam wszystko co obiecałam a co do tej pory się nie spełniło. Bo właśnie ty nigdy nie zniknąłeś z mego serca i zrobiłabym wszystko aby do tego wrócić chociaż wiem że już nic nie da się zrobić.

Siedziała w pokoju zamknęła drzwi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 grudnia 2010

Siedziała w pokoju zamknęła drzwi na klucz i zgasiła światło. Nie chciała żeby ktokolwiek widział jej słabość. Położyła na biurku wszystko co jej się z nim kojarzyło. Kartkę na Walentynki i swoją połówkę serca. Jedną dała jemu już prawie rok temu. Na kartce napisała wszystko co jej kiedyś powiedział. Chciała ją spalić ale wiedziała że to nic nie da. Wiedziała że dopóki nie odzyska drugiej połowy serca nie będzie w stanie zapomnieć. Ta świadomość że może gdzieś ją tam jeszcze ma sprawiała że nie mogła spać. I choć wielu miała po nim nigdy nie przestała cierpieć. Wiedziała to właśnie przez nią zniszczyło się wszystko co było dla niej najważniejsze. Że mogła wybaczyć i być szczęśliwa. I chociaż wie że to nigdy już nie wróci chciałaby cofnąć czas i jeszcze raz liczyć bałwanki kiedy szli zakochani za rękę na spacer.

Pamiętała każdą z nim spędzoną... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 grudnia 2010

Pamiętała każdą z nim spędzoną chwilę. Każde słowo i każdy pocałunek. Każdy dzień z nim miała zapisany w pamięci jako najpiękniejszy. Nie chciała żeby wszystko się popsuło po prostu nie umiała dalej tak żyć. I dalej nie umie. Cokolwiek by się stało ona po prostu umiera. Z każdym dniem coraz bardziej jej nie ma. Bo gdy straci się coś na czym ci tak bardzo zależy człowiek zaczyna wolniej oddychać a serce zwalnia. Cały organizm słabnie a życie staje się bezsensowne. I ta pustka w sercu po nim. Nie ma już się do kogo przytulić ani do kogo powiedzieć że się go kocha. Hamując się resztkami sił aby nie okazać słabości zostać tu gdzie się stoi Bo najtrudniejsze jest nie pobiec do niego z płaczem nie przepraszać i nie prosić żeby tylko wrócił

Kiedy mówiła o samotności... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 grudnia 2010

Kiedy mówiła o samotności, uspokajał ją słowami ?Nigdy Cię nie opuszczę? , a następnego dnia spakował walizki i pożegnalnym uściskiem zapewniał, że tak będzie lepiej?

Jestem chyba trochę staroświecka... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 grudnia 2010

Jestem chyba trochę staroświecka, bo jak inaczej nazwać to, że wszystkie moje koleżanki zmieniają co chwile chłopaków jak rękawiczki, a ja wciąż trzymam się tego samego. Wciąż tego samego boga sexu.

heh dobre  D teksty twojaprzytulankax3 dodał komentarz: heh dobre ;D do wpisu 22 grudnia 2010
   teksty twojaprzytulankax3 dodał komentarz: ;) do wpisu 22 grudnia 2010
   teksty twojaprzytulankax3 dodał komentarz: ;) do wpisu 22 grudnia 2010
:  teksty twojaprzytulankax3 dodał komentarz: :) do wpisu 22 grudnia 2010
suuper    teksty twojaprzytulankax3 dodał komentarz: suuper ;) do wpisu 22 grudnia 2010
   teksty twojaprzytulankax3 dodał komentarz: ;) do wpisu 22 grudnia 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV