głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Może nie jestem prawdziwym facetem ale w łóżku wolę słyszeć bicie twojego serca i patrzeć ci w oczy niż wejść w ciebie. jeśli kiedyś usłysze takie coś od mojego

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Może nie jestem prawdziwym facetem ale w łóżku wolę słyszeć bicie twojego serca i patrzeć ci w oczy niż wejść w ciebie. jeśli kiedyś usłysze takie coś od mojego mężc
Może nie jestem prawdziwym facetem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

Może nie jestem prawdziwym facetem, ale w łóżku wolę słyszeć bicie twojego serca i patrzeć ci w oczy, niż wejść w ciebie.- jeśli kiedyś usłysze takie coś od mojego mężczyzny więcej do szczęscia nie będzie mi potrzeba :*

kocham Cię. kropka  znak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

kocham Cię. kropka, znak mniejszości, trzy, średnik, gwiazdka.

szalenie kocham  kochać cię ♥:D teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

szalenie kocham ,kochać cię ♥:D

podszedł do mnie kumpel z tekstem: '... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 grudnia 2010

podszedł do mnie kumpel z tekstem: ' a siema, siema oczarowały mnie twego ciała wdzięki '. zaśmiałam się , pokazując by usiadł obok mnie. usiadł z pytającą miną , a ja przytulając Go cicho szepnęłam: ' podryw "na bednarka" słabo Ci wychodzi, głuptasie' xd

Najgorsze były wieczory. Bo przeciez... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2010

Najgorsze były wieczory. Bo przeciez były zarezerwowane na spotkania z Nim. Teraz musi jakoś ten czas wypełnic. Znów zacząć dużo czytać, pisac opowiadania, wiersze. Starać się zasnąć normalnie, bez czekania na SMS-a na dobranoc.

Wiesz? Ona Cię kochała. byłeś dla... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2010

Wiesz? Ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem. Który korzystając z pierwszej lepszej okazji poszedł do innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca. A ona, ona myślała, że to wszystko przez nią.

Czasami się zastanawiam  co byś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2010

Czasami się zastanawiam, co byś zrobił, gdybyś spotkał mnie poza szkołą? Gdybym przygnębiona wpadła na Ciebie? spojrzała Ci w oczy? Albo lepiej ! Gdybyś zobaczył mnie szczęśliwą, z jakimś cudownym uśmiechem na twarzy. Chciałbyś podejść, a tu przybiegłby do mnie jakiś "on" i przytuliłby mnie. Domyśliłbyś się, że ten uśmiech, którym Ciebie n i g d y nie obdarzyłam, jest dla n i e g o. Co byś czuł?

Sprzątała ciuch  na samym dole... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2010

Sprzątała ciuch, na samym dole szafy, znalazła jego bluzę. Wzięła ją w ręce, i przypomniał jej się moment, kiedy jej ją dawałeś 'Wiem, że lubisz tą bluzę, zatrzymaj ją sobie' Założyła ją na siebie, znowu poczuła twoje ciepło, twój zapach.

Kiedy będziesz siedział sobie nad... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2010

Kiedy będziesz siedział sobie nad jeziorem, pomyślisz o mnie. Ja z tobą kiedyś też tam siedziałam. Byliśmy ze sobą szczęśliwi. Moje życie było wypełnione Tobą. Myślałam o Tobie tysiąc razy na dzień, za każdym mając na twarzy uśmiech nr 6 - zarezerwowany dla Ciebie, Twój ulubiony. Żyłam od spotkania do spotkania, od rozmowy do rozmowy. Przy Tobie powietrze miało słodki zapach, a świat był różowy. Kiedy Ty mnie po prostu olałeś... Mój świat zaczął się rozpadać. Rozmazany tusz na rzęsach - z każdym wspomnieniem. Aż w końcu wgl przestałam się malować. Byłeś na tyle bezczelny, że śniłeś mi się po nocach! Przez trzy miesiące próbowałam wyrzucić Cię z głowy. A kiedy myślałam, że się nie uda, pojawił się On .

Pokłóciliśmy się i na siebie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2010

Pokłóciliśmy się i na siebie zawrzeszczeliśmy. Stanęłam, i ze zdenerwowania zaczęłam obgryzać paznokcie. Lekko się uśmiechnąłeś, i powiedziałeś 'nie bój się już się nie gniewam, a co gorsza, nie zerwę z Tobą.' No tak, tylko ty wiesz. że paznokcie obgryzam kiedy jest sprawdzian, coś się dzieje z moimi chomikami i boje się, o nas związek.

Skoro masz mnie w znajomych  a nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2010

Skoro masz mnie w znajomych, a nie mówisz mi cześć na ulicy to z tego miejsca pragnę pozdrowić wszystkich, którym taką wielką trudność sprawia słowo: "cześć"

Moja radość była nie do opisania.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2010

Moja radość była nie do opisania. Jak dowiedziałam się,że kiedy mnie zdradzałeś pękła wam gumka;D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV