głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Tęsknie za Tobą za Twoimi oczami za cudownym dotykiem i słodkimi ustami za Twoją miłością za Twoim sercem .. wyryte na drzewie serce i nasze imiona w środku Zna

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Tęsknie za Tobą za Twoimi oczami za cudownym dotykiem i słodkimi ustami za Twoją miłością za Twoim sercem ..
Tęsknie za Tobą  za Twoimi oczami... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Tęsknie za Tobą, za Twoimi oczami za cudownym dotykiem i słodkimi ustami za Twoją miłością, za Twoim sercem ..

wyryte na drzewie serce i nasze... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

wyryte na drzewie serce i nasze imiona w środku

Znała go długo  była szalona za... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Znała go długo, była szalona za nim, Chociaż był tego warty, bo nigdy jej nie zranił. Szanował i zapewniał, że liczy się tylko ona. Jest dla niej skarbem, którego Kocha. Miłość jak z baśni, jakby wyśniona. Tajemnicza, ale nigdy utajona. Nie pytaj czemu, przecież wszędzie byli razem. Każdy dzien, każda chwila, każdy spacer. Chociaż młodzi to, to nie szkodzi, bo Choć serca tak młode to było w tym coś. Ale pamiętam, jak dzisiaj, jej oczy zapłakane. Ten widok : Jego usta przez inną całowane. Inna dziewczyna w jego ramionach, Te same słowa, które do niej kierował Ta sama czułość, ten sam uśmiech na twarzy. Przebił jej serce, bo właśnie ją zdradził.

Jeśli coś obiecujesz to składaj... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Jeśli coś obiecujesz to składaj samym sobą. Jesli mówisz, że kochasz, powiedz sercem, nie głową. Żeby tylko było można marzyć Żeby tylko było można śnić

Nie mów więcej  proszę  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Nie mów więcej, proszę, że Kochasz mnie, Bo to zamiast budować, zrozum, rani wiesz. Ale wciąż Cię pragnę i nadal wierzę, Że damy radę i że będzie lepiej.

Geograf nie sądzę  tak działa... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Geograf nie sądzę, tak działa raczej chemia

Światła neonów  ty i ja  Nic... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Światła neonów, ty i ja Nic skarbie nie mów , tylko tańcz i niech wiruje świat

Beybe  chcę pojechać z Toba gdzieś... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Beybe, chcę pojechać z Toba gdzieś na koniec świata. Beybe, wypływamy zaraz w rejs. Wsiadaj do mego Fiata. Bez klimatyzacji, ale ma szyberdach. Fiatem 126 odjedziemy gdzieś. Ty, ja, radio na kasety i mój czwarty bieg. Twoje usta, moje usta spotykają się, Bo tak działa na nas Fiat 126. Nie chcę innego, maluch to jest to. W nim Ty i ja spędzimy pierwszą noc.

Jesteś jak tlen gdy Cię nie ma nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Jesteś jak tlen gdy Cię nie ma nie oddycham To Ty sprawiłaś, że życie mówi mi „korzystaj”! Bo jesteś szczęściem spełnieniem marzeń Więc chwyć mnie za rękę bo we dwoje raźniej Pobiegnijmy drogą szczęścia ku niebu Chcę być już z Tobą i nie pytaj mnie „czemu”? Nie pytaj za co kocham Cię aniołku Bo Cię kocham wiesz? Zrozum.. tak ...po prostu! Masz w sobie coś co zaćmiewa inne Bo to dziwne że wciąż o Tobie myślę Że jesteś w mojej głowie wciąż pamiętam Twoją twarz kiedy płaczesz i kiedy się uśmiechasz Zaczarowałaś mnie swym zapachem stylem bycia I owładnęłaś moje myśli do końca życia!!! Więc pozwól mi królewno chwycić Cię za rękę To nasza bajka Chcę być Twoim księciem!

Ty jesteś moją gwiazdą razem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Ty jesteś moją gwiazdą razem pofruniemy w światło daję Ci moją dłoń , a ty daj mi swoją Wiem jak bardzo pragniesz unieść się ponad wiatrem więc proszę chodź beybe , pokaże Ci jak grać w tą grę Mogę dać Ci to wszystko , mogę dać Ci tą bliskość Lecz musisz się ze mną bujać ze mną na parkiecie tak hulać a uwierz mi beybe świeci księżyc jak go dosięgnę? Jesteś gwiazdą na moim niebie zobacz jak tu jest pięknie

Mówili  że da radę i że będzie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Mówili, że da radę i że będzie dobrze, że wszystko się ułoży wyjdzie w końcu słońce. Znajdzie kogoś, kto zastąpi jego miejsce otworzy nowy świat chwytając ją za rękę. Lecz to były puste słowa dla niej nic nie znaczące bo razem z nim odeszło dla niej wtedy jej słońce. On był dla niej całym światem taką małą wyrocznią. W domu nie miała za dobrze, on był dla niej odskocznią, takim prywatnym lokum a dziś co została sama. To nie miało się tak skończyć, przyszłość była malowana. Szukała pocieszenia, u bram wiary i winiąc za to Boga, że wtedy ją zostawił w kościele tam gdzie spokoju szukała, zapłakała raz jeszcze i wtedy powiedziała:Zrozum kochanie ja wciąż jestem blisko, jestem aniołem Twym. Ty mnie nie widzisz lecz ja widzę wszystko, Twój uśmiech i Twoje łzy.

Bo tak bardzo cierpiała oglądając... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 stycznia 2011

Bo tak bardzo cierpiała oglądając nawet zdjęcie, do niego przytulona chciała poczuć go jeszcze. W małych butelkach, które klimat psuły, na pułkach pozostały jeszcze jego perfumy. I nie chciała ich wyrzucać bo chciała go mieć blisko Został tylko zapach po nim dla niej to wszystko. Pragnęła dni zawrócić, spojrzeć chociaż na Niego, po prostu się przytulić i zapytać dlaczego. Czemu mnie zostawiłeś? Dobrze wiedziałeś, że będę tęsknić, nie mieliśmy tego w planie. Co z naszym życiem, odpowiedz mi. Gdzie nasze plany i wspólne My? Po tej krótkiej chwili nagle się rozpłakała, wyjęła pamiętnik i tak w nim napisała: Ja nie mogę żyć już bez Ciebie kochanie, nadal cierpię i płaczę wciąż. Proszę Boga by móc Cię zobaczyć, bo to nie był nasz błąd.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV