głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Życie człowieka jest jak walizka. Wrzucamy do niej różne rzeczy. Z czasem zapominamy co znajduje się na dnie. Może się zdarzyć że nosimy tam coś co sprawia że n

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Życie człowieka jest jak walizka. Wrzucamy do niej różne rzeczy. Z czasem zapominamy co znajduje się na dnie. Może się zdarzyć że nosimy tam coś co sprawia że nasz ba
Życie człowieka jest jak walizka.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 13 kwietnia 2014

Życie człowieka jest jak walizka. Wrzucamy do niej różne rzeczy. Z czasem zapominamy, co znajduje się na dnie. Może się zdarzyć, że nosimy tam coś, co sprawia, że nasz bagaż staje się ciężki. A my bezmyślnie ciągniemy go ze sobą, męcząc się przy tym okropnie. Może warto czasem zajrzeć, posprzątać i wyrzucić to, co niepotrzebne. Czasem można nawet znaleźć coś wartościowego. No i zawsze można dowiedzieć się czegoś o sobie oraz wyciągnąć wnioski.

Ból jest jedynym uczuciem  które... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 12 kwietnia 2014

Ból jest jedynym uczuciem, które nie dopuszcza intymności. Można dzielić z kimś szczęście, można dzielić przyjemność, smutek, gniew, zazdrość, można dzielić miłość, można nawet dzielić wstyd — ale z nikim nie można dzielić bólu. Ból jest dyscypliną samotności i drogą do wnętrza duszy.

W pochmurny dzień taki jak ten... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 kwietnia 2014

W pochmurny dzień taki jak ten lubię zasiąść na parapecie owinięta kocem i popijając herbatę rozmyślać o tym co było, co jest i będzie. W zupełnej ciszy pokoju mam chwilę dla siebie. Upajam się myślami, maltretuję wspomnieniami. I co mam Ci powiedzieć, że jest tutaj źle, paskudnie i brakuje Ciebie czy pójść do Ciebie i rzucić Ci się w ramiona z krótkim "tęsknie"?

Nie da się zapomnieć o kimś kto... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 kwietnia 2014

Nie da się zapomnieć o kimś kto mówił, że kocha. O jedynej osobie której się ufało. Nie da się zapomnieć o momentach w których było się cholernie szczęśliwym.

Wszystko w życiu jest tymczasowe... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 kwietnia 2014

Wszystko w życiu jest tymczasowe, więc jeśli coś idzie dobrze, trzeba się cieszyć bo nie będzie trwać wiecznie, a jeśli coś idzie źle, nie martw się, to też nie będzie trwać w nieskończoność.

Owszem  nie lubię dużej ilości... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 kwietnia 2014

Owszem, nie lubię dużej ilości ludzi, ale mam ku temu powody. Nie potrafię sztucznie uśmiechać się, rozmawiać, patrzeć w oczy, bawić się z osobą, której nie darzę sympatią. Trudno zrozumieć, że nie lubię udawać? Przez ostatnie dni może byłam mistrzynią, jednak dotyczyło to stanu mojego samopoczucia, którego nie miałam ochoty nikomu tłumaczyć. Niektóre istoty ludzkie nie zasługują nawet na uwagę, bo szkoda czasu.
Autor cytatu: estate

Przyzwyczaiłam się do samotności... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 8 kwietnia 2014

Przyzwyczaiłam się do samotności, przyzwyczaiłam się że jesteś w moim życiu tylko od święta. Nie ma Cię teraz przy mnie, czuję że to właśnie już koniec. Wybrałeś też za mnie, nie chcesz ze mną rozmawiać, nie chcesz nic naprawiać Bo? nigdy nie umiałeś się tłumaczyć, teraz też milczysz nie mówisz nic do mnie. Wszystko stało się dla Ciebie obojętne, wszystko jest takie nieważne- nawet Ja. Chcę teraz odejść, pobiec przed siebie nie odwracając głowy- biec przed siebie nie przejmując się niczym. Chcę uciec od życia, zamknąć ten etap nie myśląc już o Tobie. Chcę zacząć od nowa pozbierać się i już nie rozpamiętywać tych bolesnych chwil. Nie chcę budzić się w nocy i płakać za Tobą. nie chcę zapijać tęsknoty, nie chcę ranić innych przez twoją nieobecność. Chcę zacząć normalnie żyć, budzić i zasypiać z uśmiechem na twarzy. Nie chcę przejmować się niczym. Pragnę byś był i pomagał mi jakoś dawać radę, byś stał i patrzył jak podnoszę się znów. Czemu gdy ciągle jest tak źle, nie ma Cię obok.
Autor cytatu: wartozycmarzeniami

Kiedy stwierdzisz  że nie warto... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 8 kwietnia 2014

Kiedy stwierdzisz, że nie warto próbować, że Zbitych fragmentów lustra nie umiesz dopasować, Przyjdzie pora, powiem "chodź tu" Spojrzę Ci w oczy i zaczniemy od początku.

czemu to tak mi ryje głowę  w sumie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 8 kwietnia 2014

czemu to tak mi ryje głowę, w sumie nie znamy się, powiedzieliśmy sobie gdzieś w przelocie ze dwa razy cześć..

Trzeba być świadomym  że w pewnym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 kwietnia 2014

Trzeba być świadomym, że w pewnym momencie niektóre rzeczy mają prawo się po prostu skończyć

są takie dni  kiedy masz wrażenie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 kwietnia 2014

są takie dni, kiedy masz wrażenie, że przytłacza cię świat, przeraża życie, kiedy myślisz, że kogoś zawiodłeś, że nie sprostałeś zadaniu .. ale to nieprawda . po prostu ludzie czasami zbyt wiele od nas wymagają . chcą byśmy wyrzekli się siebie i stali się kimś innym, osobą, którą nigdy nie będziemy .
Autor cytatu: ansomia

Największe przerażenie ogarnia... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 4 kwietnia 2014

Największe przerażenie ogarnia wtedy, kiedy czujesz, że w Twoim życiu zaczyna się dziać coś dobrego. Przymykasz oczy i widzisz, jak wszystko idzie w błoto. Jak we wszystko wtrącają się podli i głupi ludzie, jak wszystko pomału umiera, jak wszystkiego trzeba będzie potem żałować. Kochasz i widzisz, jak ten człowiek od Ciebie odchodzi. Wtedy dopiero można naprawdę zrozumieć, czym jest strach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV