głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
truskaffkoffa I chodź nie raz los kazał nam w przepaść skakać my nauczyliśmy się latać Miłość? Nieważne czy poznaliście się w internecie czy na mieście. Kilometry Nieważne cz

truskaffkoffa

truskaffkoffa.moblo.pl
I chodź nie raz los kazał nam w przepaść skakać my nauczyliśmy się latać
I chodź nie raz los kazał nam w... teksty

truskaffkoffa dodano: 5 września 2012

I chodź nie raz los kazał nam w przepaść skakać , my nauczyliśmy się latać
Autor cytatu: ramona_23

Miłość?   Nieważne czy... teksty

truskaffkoffa dodano: 4 września 2012

Miłość? - Nieważne czy poznaliście się w internecie czy na mieście. Kilometry - Nieważne czy jest ich 10 czy 600. Wiek - Nieważne czy dzieli was 6 lat czy 15. Uczucie - W miłości jest najważniejsze.

Gdybym mogła podarować Ci tylko... teksty

truskaffkoffa dodano: 4 września 2012

Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata, chciałabym dać Ci umiejętność patrzenia moimi oczami, wtedy wiedziałbyś jak ważny dla mnie jesteś.

nie myśl   że zapomniałam bo... teksty

truskaffkoffa dodano: 4 września 2012

nie myśl , że zapomniałam bo wspominam każdy dzień z Tobą spędzony. pamiętam kiedy pierwszy raz Cię poznałam, siedzieliśmy ze znajomymi dobrze się bawiąc i gdyby mi ktoś wtedy powiedział , że rok później będziemy tyle dla siebie znaczyć - wyśmiałabym go . pamiętam jak kilka dni później szłam spóźniona do szkoły i mijaliśmy się na chodniku, oczarowałeś mnie swoim uśmiechem. później zaczepiłeś mnie z kolegą pytając czy przypadkiem nie idę do Ciebie bo czekasz już długo . pamiętam tą zabawę kiedy mierzyłeś mnie wzrokiem przez cały wieczór a dwa miesiące na kolejnej odprowadzałeś mnie do domu i pocałowałeś to wtedy się wszystko zaczęło, nocne smsowanie. ten dzień kiedy odprowadzałeś mnie po balu gimnazjalnym w deszcz, kiedy pierwszy raz powiedziałeś kocham i cały się trząsłeś, nasza pierwsza kłótnia kiedy przyszedłeś pijany na spotkanie i pocałunek w deszczu. brakuje miejsca na wymienianie tych wspaniałych wspomnień. chyba jest zbyt późno ale właśnie czuję , że naprawdę Cię potrzebuję.

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

truskaffkoffa dodano: 4 września 2012

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracają c do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany.

“  Po prostu muszę się z Tobą... teksty

truskaffkoffa dodano: 4 września 2012

“ Po prostu muszę się z Tobą ożenić, rozumiesz? Muszę cię mieć. Nigdy nie znajdę nikogo innego, nikogo, kogo kochałbym tak jak ciebie (...) Nie wiem, jakim będę mężem, ale stanę na głowie i zrobię wszystko, dosłownie wszystko, żebyś była ze mną szczęśliwa. ”
Autor cytatu: niekoffana

Robiąc porządki w swoim pokoju... teksty

truskaffkoffa dodano: 3 września 2012

Robiąc porządki w swoim pokoju natknęłam się na nasze wspólne zdjęcie . Pierwszy raz poczułam takie ukucie w sercu od którego nie chciałam na ciebie patrzeć a jednocześnie nie dałam rady odłożyć zdjęcia . Wiesz co ja nadal pamiętam i cholernie tęsknie . Byłeś tym pierwszym którego naprawdę pokochałam i nigdy nie zapomnę jak cię spotkałam i jak odchodziłeś .. / m.i
Autor cytatu: miss.impossible

Jest jedynym  który sprawił  że od... teksty

truskaffkoffa dodano: 3 września 2012

Jest jedynym, który sprawił, że od dłuższego czasu czuję się tak jak zawsze chciałam się czuć, sprawia, że czuję się lepiej niż kiedykolwiek, lepiej niż przypuszczałam, że można się czuć, i to mnie przeraża, przeraża tak bardzo, że aż paraliżuje. / ekstaaza
Autor cytatu: ekstaaza

Nie próbuj mnie poznawać  nie pytaj... teksty

truskaffkoffa dodano: 3 września 2012

Nie próbuj mnie poznawać, nie pytaj mnie o mnie, bo nigdy nie usłyszysz prawdy, zawsze będę majaczyć coś bez sensu, podając powody, które wcale nie bolą najbardziej. Nigdy nie poznasz mojej prawdziwej twarzy, bo taka nie istnieje, zabiłam ją. Zabiłam siebie. / black-lips.
Autor cytatu: black-lips

myślę  że mogłabym już umrzeć... teksty

truskaffkoffa dodano: 3 września 2012

myślę, że mogłabym już umrzeć, ale przytul mnie najpierw. daj mi satysfakcję, że przez kilka sekund miałam w ramionach cały mój świat.
Autor cytatu: zostanzemnamisiu

Łza na jego policzku mówiła sama... teksty

truskaffkoffa dodano: 1 września 2012

Łza na jego policzku mówiła sama za siebie. Udawał twardego, ale nie tym razem. Jedna łza w której zawarte były wszystkie uczucia. Tyle emocji w jednej małej uronionej łezce. Pięści zaciśnięte tak mocno, że spod skóry było widać zarys żył, a w nich ciepła, czysta i płynąca krew.
Autor cytatu: the_words_flow

nie ma chyba słów  które by... teksty

truskaffkoffa dodano: 1 września 2012

nie ma chyba słów, które by wyraziły to, jak wiele dla mnie znaczysz.
Autor cytatu: fejsbuk

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV