głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ineedonlyyou A ja wciąż za Tobą tęsknie wiesz? Wciąż myślę wciąż nie mogę się od Ciebie uwolnić. Nawet po tylu latach... co Ty masz takiego w sobie? Powiem ci coś co sam dob

ineedonlyyou

ineedonlyyou.moblo.pl
A ja wciąż za Tobą tęsknie wiesz? Wciąż myślę wciąż nie mogę się od Ciebie uwolnić. Nawet po tylu latach... co Ty masz takiego w sobie?
A ja wciąż za Tobą tęsknie... teksty

ineedonlyyou dodano: 22 listopada 2020

A ja wciąż za Tobą tęsknie, wiesz? Wciąż myślę, wciąż nie mogę się od Ciebie uwolnić. Nawet po tylu latach... co Ty masz takiego w sobie?

 Powiem ci coś  co sam dobrze wiesz.... teksty

ineedonlyyou dodano: 11 marca 2015

"Powiem ci coś, co sam dobrze wiesz. Świat to nie samo słoneczko i tęcze. To podłe i okrutne miejsce i nieważne, jaki z ciebie twardziel, powali cię na kolana i tak przytrzyma, jeśli na to pozwolisz. Ty, ja ani nikt inny nie bije tak mocno, jak życie. Ale nie chodzi o to, jak mocno bijesz. Chodzi o to, jak mocno możesz oberwać i ciągle przeć do przodu. Ile możesz znieść i ciągle przeć do przodu. Tak się zwycięża!" // Rocky Balboa

Ten sport bez wątpienia... teksty

ineedonlyyou dodano: 7 luty 2015

Ten sport bez wątpienia ukształtował jego charakter, samozaparcie i samodyscypline. Do końca życia będzie dziękował osobom, które pomogły mu w dążeniu do doskonałości. Do tego jednak jeszcze długa droga. Ale jest świadomy tego, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Czy kiedykolwiek będzie w stanie... teksty

ineedonlyyou dodano: 31 stycznia 2015

Czy kiedykolwiek będzie w stanie się zmienić? Dla własnego dobra. Albo czy ktokolwiek będzie w stanie mu pomóc i zmienić go na lepsze?

Objąć swoje szczęście  przytulić... teksty

ineedonlyyou dodano: 30 stycznia 2015

Objąć swoje szczęście, przytulić mocno, nigdy nie wypuścić ze swoich ramion...

Mam nadzieje  że tym razem skończy... teksty

ineedonlyyou dodano: 30 stycznia 2015

Mam nadzieje, że tym razem skończy się wszystko inaczej, niż do tej pory, i będziemy na prawde dobrymi znajomymi, którzy mogą na sobie polegać.

Twoja chęć życia w związku i... teksty

ineedonlyyou dodano: 30 stycznia 2015

Twoja chęć życia w związku i spędzania wspólnych chwil z kimś wyjątkowym jest coraz silniejsza. W każdej napotkanej osobie płci przeciwnej widzisz coś wyjątkowego i ciągle zadajesz sobie pytanie: "a może to właśnie Ta Jedyna?". Jednak przykre jest to, że takie podejście coraz bardziej zatruwa Ci życie i nie pozwala normalnie rozmawiać z jakąkolwiek kobietą.

Jeśli miałbyś żyć w zakłamanym... teksty

ineedonlyyou dodano: 26 stycznia 2015

Jeśli miałbyś żyć w zakłamanym związku, to zdecydowanie wybrałbyś swoje dotychczasowe życie w samotności. Żyjąc w kłamstwie możemy nazwać się szczęśliwą osobą? Zdecydowanie nie.

 Jeśli jesteś w stanie powiedzieć... teksty

ineedonlyyou dodano: 26 stycznia 2015

"Jeśli jesteś w stanie powiedzieć 'żegnaj', życie już niedługo obdarzy Cie nowym, niespodziewanym 'cześć'."

Coraz częściej się uśmiechał... teksty

ineedonlyyou dodano: 25 stycznia 2015

Coraz częściej się uśmiechał, coraz częściej szczęście gościło w jego życiu. Znalazł coś, co jest dla niego całym życiem. Ale jednak mimo wszystko dalej za Nią tęsknił...

Mimo  iż nie ma w jego życiu... teksty

ineedonlyyou dodano: 24 stycznia 2015

Mimo, iż nie ma w jego życiu miłości, to jest szczęśliwy realizując swoje pasje, realizując się w tym, co kocha robić najbardziej.

Wiem  że nigdy nie byliśmy blisko... teksty

ineedonlyyou dodano: 20 stycznia 2015

Wiem, że nigdy nie byliśmy blisko, ale mimo wszystko strasznie brakuje mi Twojej obecności, Twojego uśmiechu, rozmów z Tobą i Twojego poczucia humoru.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 63 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV