głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa zawsze gdy wracałam od niej byłam niewyspana . zawsze wychodziłyśmy przez okno wieczorem by posiedzieć z nimi trochę na przystanku . gdy wchodziłyśmy spowrotem

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
zawsze gdy wracałam od niej byłam niewyspana . zawsze wychodziłyśmy przez okno wieczorem by posiedzieć z nimi trochę na przystanku . gdy wchodziłyśmy spowrotem była kupa
zawsze gdy wracałam od niej byłam... teksty

toolkaa dodano: 19 sierpnia 2013

zawsze gdy wracałam od niej byłam niewyspana . zawsze wychodziłyśmy przez okno wieczorem by posiedzieć z nimi trochę na przystanku . gdy wchodziłyśmy spowrotem była kupa śmiechu , odarte łokcie , choć częściej kolana . siedziałyśmy później do rana ogarniając nowe nuty i gadając o wszystkim . zaczynając od łańcuszków kończąc na złamanych sercach . tak , gdy wracałam od niej byłam po części szczęśliwa . wreszcie mogłam się wyspać w swoim łóżku , mogłam odpocząć . przez ich głupotę rzadko mi to wychodziło , ponieważ wpadali do mojego domu oblewając mnie fantą od której miałam sztywne i przesadnie słodko pachnące włosy . dostawali w łeb , a ja marudząc wędrowałam pod prysznic . .

Swoją drogą niektorzy ludzie maja... teksty

toolkaa dodano: 19 sierpnia 2013

Swoją drogą niektorzy ludzie maja naprawdę niezły tupet. Udają, że Cię nie znają, nie odzywają się do Ciebie przez jakies pół roku, zabierają podobno najlepszą przyjaciółkę itd.. Po czym piszą do Ciebie tylko po to, żebyś polubił ich nową stronę na facebooku.. I szczerze ? Są tak żałośni, że nie wiem czy śmiać się czy płakać..

 Są wspomnienia  których nie da... teksty

toolkaa dodano: 18 sierpnia 2013

"Są wspomnienia, których nie da się zatrzeć. Zostają w człowieku jak nieruchome głazy."

Gdyby miało się zawsze  zawsze tak... teksty

toolkaa dodano: 18 sierpnia 2013

Gdyby miało się zawsze, zawsze tak po prostu żyć, nikt nie zastanawiałby się poważnie nad życiem. Nie byłoby takiej potrzeby. A nawet gdyby była, można by sobie powiedzieć: „Mam jeszcze mnóstwo czasu. Pomyślę o tym kiedy indziej”. Ale tak nie jest. Musimy myśleć teraz, tutaj, w tej chwili.

 Punktem wyjścia jest słabość. Od... teksty

toolkaa dodano: 18 sierpnia 2013

"Punktem wyjścia jest słabość. Od niej wszystko się zaczyna."

właśnie nie jest powiedziane  że... teksty

toolkaa dodano: 16 sierpnia 2013

właśnie,nie jest powiedziane, że młodość ma być taka radosna. W młodości przecież szukamy dróg, obieramy sobie cel życia, stoimy przed tym, co nas czeka. Targa nami niepokój i trema przed wyjściem na tę wielką scenę.

niektórzy ludzie nawet nie zdają... teksty

toolkaa dodano: 16 sierpnia 2013

niektórzy ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak bardzo pomagają po prostu będąc w odpowiednim miejscu i czasie.

Dokładnie teksty toolkaa dodał komentarz: Dokładnie do wpisu 15 sierpnia 2013
Cisza krzyczy szeptem  którego nikt... teksty

toolkaa dodano: 15 sierpnia 2013

Cisza krzyczy szeptem, którego nikt nie umie słyszeć. Uciec od tego i nie wrócić.

Kochać jest łatwo. To  można... teksty

toolkaa dodano: 14 sierpnia 2013

Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje jakiś podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przed przednią szybę na spotkanie śmierci. Być kochaną może oznaczać największy koszmar. Bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. A co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu?

kiedyś przychodzi taki moment  że... teksty

toolkaa dodano: 9 sierpnia 2013

kiedyś przychodzi taki moment, że życie przestaje Nam być potrzebne. nie dostrzegamy już tego piękna, co kiedyś. nie ma przy Nas już tych samych osób. świat wydaje się być bez celu i pozbawiony najmniejszego sensu istnienia. każde miejsce staje się puste. bliscy ludzie zmienili się. a My? zrozumieliśmy, że przeszłość nigdy nie wraca, a świat nie pięknieje.

Nie bój się  bo wielkie oczy ma... teksty

toolkaa dodano: 8 sierpnia 2013

Nie bój się, bo wielkie oczy ma ten strach.To tylko złudzenie, więc uwierz w siebie... tak pokonasz lęk. To co chcesz... tu i teraz dzieje się. Śmiało płyń pod prąd... na nieodkryty ląd./toolkaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV