głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Nieważne kim jesteśmy ważne jak potrafimy sobie z tym radzić. Ludzie są silni dopóki nie okażą uczuć. Uczucia to słabość. Czasem wchodzi się drugi raz do tej sa

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Nieważne kim jesteśmy ważne jak potrafimy sobie z tym radzić.
Nieważne kim jesteśmy  ważne jak... teksty

toolkaa dodano: 16 września 2013

Nieważne kim jesteśmy, ważne jak potrafimy sobie z tym radzić.

Ludzie są silni dopóki nie okażą... teksty

toolkaa dodano: 16 września 2013

Ludzie są silni dopóki nie okażą uczuć. Uczucia to słabość.

Czasem wchodzi się drugi raz do tej... teksty

toolkaa dodano: 16 września 2013

Czasem wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki. Ale wtedy masz już pewność, że nie utoniesz, bo na plecach niesiesz koło ratunkowe zwane doświadczeniem. Warto podjąć ryzyko.

 Strach przed związkiem ma podobną... teksty

toolkaa dodano: 12 września 2013

"Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków, przytulania, uczucia, że ktoś czeka właśnie na ciebie, tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się, że nasze serce nie będzie miało po co bić."

Mam Cię.   powiedział podczas... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2013

Mam Cię. - powiedział podczas wygłupów. - Głęboko w sercu czy gdzieś? - zapytała poważnie. - ... - zamilkł, widocznie nie był pewien swoich uczuć. Wyszedł i zostawił ją zapłakaną

Tak własnie robią młodzi ludzie.... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2013

Tak własnie robią młodzi ludzie. Ciągle na coś czekają. Wydaje im sie, że życie jeszcze się nie zaczęło. Że zacznie się za tydzień, za miesiąc, ale jeszcze nie teraz. A potem nagle człowiek robi się za stary i wtedy zadaje się sobie pytanie, czym było całe to czekanie. Ale wtedy jest już za późno.

Są takie noce  przyjacielu  kiedy... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2013

Są takie noce, przyjacielu, kiedy świat się kończy. Świat odchodzi i zostawia nas z rozszerzonymi źrenicami i bezbronnie opuszczonymi rękoma.

nadzieja pomaga iść naprzód.... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2013

nadzieja pomaga iść naprzód. wytrwałość-stać. a odwaga - wracać.

  Głupia jesteś.     Nie możesz... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2013

- Głupia jesteś. - Nie możesz powiedzieć, że jestem głupia. Możesz powiedzieć : 'moim zdaniem jesteś głupia' - Moim zdaniem jesteś głupia. - W dupie mam twoje zdanie!

Zaufanie to spojrzenie komuś w oczy... teksty

toolkaa dodano: 6 września 2013

Zaufanie to spojrzenie komuś w oczy najgłębiej jak się da i stuprocentowa pewność, że nie znajdziesz tam nic, co zniszczy Twój świat.

 Nie ma takiego czegoś jak... teksty

toolkaa dodano: 23 sierpnia 2013

-Nie ma takiego czegoś jak samobójstwo.Naprawdę myślisz ze człowiek ma prawo wyboru czy chcę żyć czy nie?Nawet nie wiemy,jak dobrze przeżyć życie.Myślisz że Bóg pozwoliłby nam na podejmowanie decyzji o śmierci?To tak,jakbyś oczekiwał egzaminu końcowego w dniu roku szkolnego.-No to jak jest z samobójcami?-To tak samo jak z dzieciakami,które wywołano z lekcji,bo mają pójść do dyrektora:myśląc że wiedzą w jakiej sprawie,ale nie mają racji./toolkaa

Powiedzieć ukochanej osobie  kocham... teksty

toolkaa dodano: 19 sierpnia 2013

Powiedzieć ukochanej osobie "kocham"to za mało,trzeba te uczucia nie tylko wypowiadać ale też okazywać nawet w najmniejszym geście.Trzeba się starać od początku do końca o tą ukochaną osobę,zawsze być przy niej,nigdy nie zostawiać w trudnych momentach.Bo gdy się nie dba o tą osobę to nawet jak bardzo byśmy nie chcieli tam miłość szybciej się skończy niż sobie o tym po myślimy,będa póżniej nas nachodziły myśli co zrobiliśmy nie tak.Czy bylismy nie mili?Czy nie powiedzieliśmy kocham?A tak naprawdę to obojętność jest najgorsza./toolkaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV