głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Sama Już Nie Wiem Jak Byłoby Lepiej... Normalny dzień:Mamo daj mi spokój nie jestem już dzieckiem Dzień dziecka:Mamo co mi kupisz? Każda piosenka ma jakieś wspo

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Sama Już Nie Wiem Jak Byłoby Lepiej...
Sama Już Nie Wiem Jak Byłoby Lepiej... teksty

toolkaa dodano: 1 czerwca 2012

Sama Już Nie Wiem Jak Byłoby Lepiej...

Normalny dzień:Mamo daj mi spokój... teksty

toolkaa dodano: 1 czerwca 2012

Normalny dzień:Mamo daj mi spokój nie jestem już dzieckiem Dzień dziecka:Mamo co mi kupisz?

Każda piosenka ma jakieś... teksty

toolkaa dodano: 1 czerwca 2012

Każda piosenka ma jakieś wspomnienia....

Teraz spróbuję przeżyć  potem... teksty

toolkaa dodano: 29 maja 2012

Teraz spróbuję przeżyć, potem będę płakać

Trzymam kciuki za jutro.Za pojutrze... teksty

toolkaa dodano: 28 maja 2012

Trzymam kciuki za jutro.Za pojutrze i za kolejny tydzień także.Trzymam kciuki za całe przyszłe życie,liczę na szczęście,na kilka powodów do uśmiechu,na kogoś bliskiego,na jego ramiona i dłonie,na wspólne życie.

Dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

toolkaa dodano: 28 maja 2012

Dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że Cię zdołuje, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał złamane serce, prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serca, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy Twoje było złamane. Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. Będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. Więc rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

toolkaa dodano: 27 maja 2012

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

O najważniejszych sprawach... teksty

toolkaa dodano: 27 maja 2012

O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je – słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci skraść.Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne,że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia.

Ogarnąć się w 15 minut i... teksty

toolkaa dodano: 27 maja 2012

Ogarnąć się w 15 minut i wyglądać cudownie, wziąć ostatni, duży gryz tosta z dżemem, dać szybkiego buziaka facetowi marzeń z plakatu, wybiec z domu na ulicę Nowego Yorku, spędzić dzień w pracy, którą będę uwielbiać i wrócić do ciepłego, przytulnego domu. Przytulić najsłodszego kota, walnąć się na kanapę włączając telewizor, złapać telefon i odczytać: zaraz będę, wychodzimy do kina skarbie. Tak, właśnie tego chcę za 10 lat.

  głupek !    idiotka !    debil !... teksty

toolkaa dodano: 27 maja 2012

- głupek ! - idiotka ! - debil ! - a ty masz śliczne oczy ! - teraz to przegiąłeś przystojniaku . - też cię kocham ślicznotko . ;*

Niczym nie wyróżniająca się... teksty

toolkaa dodano: 27 maja 2012

Niczym nie wyróżniająca się nastolatka. Zbyt łatwo wierna, i często wybaczająca. Głupia kłótnia o byle co wywołuje u niej łzy. Często rani słowami, nie wiedząc nawet o tym. Kochająca tylko tych, z którymi potrafi wszystko. Uwielbiająca po prostu dobrą zabawę, i śmianie się do łez

  Kiedyś to kobiety za mną... teksty

toolkaa dodano: 27 maja 2012

- Kiedyś to kobiety za mną ganiały! - a teraz? - już nie kradnę torebek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV