głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa są osoby które tracimy pomimo naszych starań. są uczucia które odczuwamy pomimo naszego sprzeciwu. są myśli które kotłują się w naszej podświadomości pomimo nas

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
są osoby które tracimy pomimo naszych starań. są uczucia które odczuwamy pomimo naszego sprzeciwu. są myśli które kotłują się w naszej podświadomości pomimo naszej
są osoby  które tracimy pomimo... teksty

toolkaa dodano: 9 czerwca 2012

są osoby, które tracimy pomimo naszych starań. są uczucia, które odczuwamy pomimo naszego sprzeciwu. są myśli, które kotłują się w naszej podświadomości pomimo naszej woli. są sytuacje, które mają miejsce pomimo naszych zamiarów. chcemy mieć wpływ na wszystko, nie mamy praktycznie na nic. życie byłoby przepełnione dennością, gdybyśmy mogli je rozplanować według naszych pragnień, a marzenia i rozmyślanie przed zaśnięciem, z nieosiągalnej abstrakcji zmieniłyby się w zbędną codzienność.

Zgubiłeś długopis = brak... teksty

toolkaa dodano: 9 czerwca 2012

Zgubiłeś długopis = brak długopisu. Brak długopisu = brak notatek. Brak notatek= brak nauki. Brak nauki = oblanie. Oblanie = brak dyplomu. Brak dyplomu = brak pracy. Brak pracy = brak pieniędzy. Brak pieniędzy =brak jedzenia. Brak jedzenia = robisz się kościsty. Robisz się kościsty= robisz się brzydki. Brzydki = brak miłości. Brak miłości = brak małżeństwa. Brak małżeństwa = brak dzieci. Brak dzieci = samotność.Samotność = depresja. Depresja = choroba. Choroba = śmierć. LEKCJA :nie zgub długopisu, bo zginiesz.

I mam nadzieję  że pewnego dnia... teksty

toolkaa dodano: 9 czerwca 2012

I mam nadzieję, że pewnego dnia obudzisz się z myślą: Tak cholernie za nią tęsknię.

znasz to uczucie  kiedy widzisz go z... teksty

toolkaa dodano: 9 czerwca 2012

znasz to uczucie, kiedy widzisz go z daleka i usilnie starasz się przypomnieć sobie sytuację ze swojego lub cudzego życia, która sprawi, że się zaśmiejesz po to tylko, aby przechodząc obok niego wyglądać na szczęśliwą osobę, która zapomniała o tym, jak ją zranił, jednakże jego widok tak Cię paraliżuje, że nie jesteś w stanie myśleć racjonalnie, nie słyszysz co mówią do Ciebie inni, a Twoje serce dostaje tachykardii i zdajesz sobie sprawę, że on nigdy już nie wyśle Ci sms-a na dobranoc, w którym tysiące dwukropków i gwiazdek sprawiały, że czułaś się najszczęśliwszą osobą na świecie, a po tym mijasz go ze smutnym, spuszczonym wzrokiem i zdajesz sobie sprawę, że nadal cholernie za nim tęsknisz?

wielu na mój temat to wie więcej... teksty

toolkaa dodano: 9 czerwca 2012

wielu na mój temat to wie więcej ode mnie...

każdy ma jakieś miejsce  w którym... teksty

toolkaa dodano: 9 czerwca 2012

każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.

no chciałoby się teksty toolkaa dodał komentarz: no chciałoby się do wpisu 9 czerwca 2012
Zdała sobie sprawę  że ma przy... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Zdała sobie sprawę, że ma przy sobie kogoś kto jest w stanie zrobić dla niej wszystko. Zdała sobie sprawę z tego nie każdy chłopak jest księciem albowiem księciem jest ten który zachowuje sie jak książę. Pierwszy okazał sie być złym smokiem jak to w każdej bajce bywa zaś drugi okazał sie być prawdziwym rycerzem który ocalił księzniczke i posklejał jej połamane serce by mogło dalej go kochać.

oddycham słowami. tęsknię sercem. teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

oddycham słowami. tęsknię sercem.

świetnee teksty toolkaa dodał komentarz: świetnee do wpisu 8 czerwca 2012
Przyjaźń jest bardziej wymagająca... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Przyjaźń jest bardziej wymagająca od miłości . podczas , gdy miłość może być nieodwzajemniona , przyjaźń zawsze wymaga obustronności . nie można być czyimś przyjacielem nie będąc uważanym za przyjaciela przez tego kogoś .dlatego nie możemy powiedzieć , że przyjaźń jest prawdziwa lub fałszywa przyjaźń albo jest , albo jej nie ma .

Poszła na jego mecz. Siedząc na... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Poszła na jego mecz. Siedząc na górze, ściskając palce i wiedząc, że nawet nie zwróci na nią uwagi, kibicowała jego drużynie. Jak zawsze to on był królem strzelców. Mecz się skończył, jak zawsze zaczęła wychodzić niezauważona. Nagle ktoś chwycił ją za łokieć. Odwróciła twarz i poczuła, jak zaczyna wrzeć jej krew. Mokre włosy, koszulka przerzucona przez ramię i łobuzerski uśmiech. Spojrzała na niego pytająco. Spuścił głowę. 'Yym, chciałem podziękować. Znaczy...W imieniu drużyny. W sumie...Ja dziękuję, że przyszłaś.' Otworzyła szerzej oczy. 'Nie ma za co.' Wykrztusiła. Nachylił się do jej ucha. 'I ślicznie wyglądasz, gdy na trybunach krzyk rozsadza Ci płuca.' Zabrakło jej oddechu. Zaczerwieniła się. 'Dziękuję?' Śmiał się. 'Do zobaczenia jutro w szkole.' Nie zdążyła nic odpowiedzieć, bo ta tleniona lala już rzucała mu się na szyję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV