głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Przyjaźń jest bardziej wymagająca od miłości . podczas gdy miłość może być nieodwzajemniona przyjaźń zawsze wymaga obustronności . nie można być czyimś przyjaci

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Przyjaźń jest bardziej wymagająca od miłości . podczas gdy miłość może być nieodwzajemniona przyjaźń zawsze wymaga obustronności . nie można być czyimś przyjacielem n
Przyjaźń jest bardziej wymagająca... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Przyjaźń jest bardziej wymagająca od miłości . podczas , gdy miłość może być nieodwzajemniona , przyjaźń zawsze wymaga obustronności . nie można być czyimś przyjacielem nie będąc uważanym za przyjaciela przez tego kogoś .dlatego nie możemy powiedzieć , że przyjaźń jest prawdziwa lub fałszywa przyjaźń albo jest , albo jej nie ma .

Poszła na jego mecz. Siedząc na... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Poszła na jego mecz. Siedząc na górze, ściskając palce i wiedząc, że nawet nie zwróci na nią uwagi, kibicowała jego drużynie. Jak zawsze to on był królem strzelców. Mecz się skończył, jak zawsze zaczęła wychodzić niezauważona. Nagle ktoś chwycił ją za łokieć. Odwróciła twarz i poczuła, jak zaczyna wrzeć jej krew. Mokre włosy, koszulka przerzucona przez ramię i łobuzerski uśmiech. Spojrzała na niego pytająco. Spuścił głowę. 'Yym, chciałem podziękować. Znaczy...W imieniu drużyny. W sumie...Ja dziękuję, że przyszłaś.' Otworzyła szerzej oczy. 'Nie ma za co.' Wykrztusiła. Nachylił się do jej ucha. 'I ślicznie wyglądasz, gdy na trybunach krzyk rozsadza Ci płuca.' Zabrakło jej oddechu. Zaczerwieniła się. 'Dziękuję?' Śmiał się. 'Do zobaczenia jutro w szkole.' Nie zdążyła nic odpowiedzieć, bo ta tleniona lala już rzucała mu się na szyję.

Zaczęło lać. Niebo zaczęło... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Zaczęło lać. Niebo zaczęło niesamowicie zanosić się deszczem. Właśnie, wtedy ściągnął swoją bluzę. Niezdarnie ją, jej założył, nie słuchając sprzeciwów z jej strony. Wziął ją na ręce, tak jak przenosi się pannę młodą przez próg. Zaniósł ją pod zadaszenie, jednego z budynków. - Ty, tylko sobie mała nie schlebiaj. Po prostu Twoich trampek, było mi szkoda. - powiedział, udając powagę. Oboje wybuchli śmiechem. On delikatnie się nachylił. Ona cała podekscytowana zamknęła oczy i zaczęła się przygotowywać do pocałunku. - To należy do mnie. - Powiedział z uśmiechem, ściągając z niej bluzę. - A to do mnie. - Powiedziała, całując go namiętnie.

Żadne z nas nie wymaże z pamięci... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było, to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem, może nie jednym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

Czasem zastanawiam się   co myślisz... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Czasem zastanawiam się , co myślisz, gdy na mnie patrzysz < 3

zmiany? przeszłam ich zajebiście... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

zmiany? przeszłam ich zajebiście wiele. nowy kolor włosów, więcej wzrostu, trochę zmądrzałam. jestem bardziej pewna siebie, mam zmienny humor, coraz częściej akceptuję swoje wady. zaczynam od początku, przyzwyczajam się do samej siebie. mam częste odpały, staram się być sobą. tą trzynastolatką, która potrafi kochać najmocniej choć wcale o tym nikomu nie mówi.

...Może to jest tak że boleć ma... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

...Może to jest tak że boleć ma uśmiech...

Walczyłam uparcie  lecz walkę... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Walczyłam uparcie, lecz walkę przegrałam. Pytasz dlaczego? Bo pokochałam... Na białym rękawie dogasa plama, Czuję wciąż ból, siedzę tu sama... Pluszowy miś jest cały we krwi, Świeczka dogasa, ogień się tli. Serce sklejone znów się rozpada, Różaniec z mej dłoni na ziemię upada... Szepcze coś cicho – bełkot wychodzi, Zalana, zaćpana, życie uchodzi... Ratuj mnie prosze. Ja nie chce umierać! Chce być przy Tobie, Twe łzy ocierać! Zrozum, że wcale nie jestem z kamienia, Ja też mam duszę, też mam wspomnienia. Już jest za późno, wrócić nie mogę. Upadam kolejny raz na podłogę... Skompana w czerwieni nucę po cichu, Butelka się wala, pustka w kielichu. Tak się umiera, gdy żyć się nie umie. Że Cię kochałam – może zrozumie

Jeśli uważasz  że jeszcze wszystko... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Jeśli uważasz, że jeszcze wszystko da się zmienić, to jesteś cholernie słaba. Krzykiem nie sprawisz, że zmienisz Jego uczucia, łzami nie przekonasz Go do powrotu, umierając nie spowodujesz, że Jego dłoń będzie ściskała Twoją... Niczego nie jesteś w stanie uratować.

Proszę Cię tylko o jedno   nigdy... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Proszę Cię tylko o jedno - nigdy nie zmieniaj numeru telefonu . Kiedyś, tuż przed śmiercią wybiorę Twoje imię z książki telefoniczej i nacisnę zieloną słuchawkę . A po Twoim ' słucham ? ' powiem Ci wszystko , obiecuję . Powiem Ci jak na prawdę było, jak bardzo Cię kochałam , i dlaczego nigdy o tym nie mówiłam . Powiem Ci też , że poświęciłam całe swoje szczęście dla Twojego dobra - zwyczajnie usuwając się z drogi .

  mała dziewczynka która zbyt... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

` mała dziewczynka,która zbyt szybko weszła we wredny świat.`

Niedojrzała miłość mówi:  Kocham... teksty

toolkaa dodano: 8 czerwca 2012

Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dojrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV