głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper Tęsknie babciu wróć... toiletpaper Cześć pytałaś mnie czemu już nie dzwonię? kumple też tam coś pytają zapomniałeś o niej? nie jestem psem więc już nie gonię Ci

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
Tęsknie babciu wróć... toiletpaper
Tęsknie babciu wróć... toiletpaper teksty

toiletpaper dodano: 17 września 2013

Tęsknie babciu, wróć... /toiletpaper

Cześć pytałaś mnie  czemu już... teksty

toiletpaper dodano: 17 września 2013

Cześć, pytałaś mnie - czemu już nie dzwonię? kumple też tam coś pytają - zapomniałeś o niej? nie jestem psem, więc już nie gonię Cię.. to chyba proste? Nie dałem ponieść się..

Znowu jestem tu a przede mną tylko... teksty

toiletpaper dodano: 17 września 2013

Znowu jestem tu, a przede mną tylko przepaść. Podbiegasz mówisz stój, błagasz bym poczekał .

Niereformowalna zmienna niestabilna... teksty

toiletpaper dodano: 17 września 2013

Niereformowalna, zmienna, niestabilna, W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna.

 ..Ale wybacz mi jeśli znowu... teksty

toiletpaper dodano: 17 września 2013

" ..Ale wybacz mi jeśli znowu trochę zamulam. Wiesz, to nie jest tak, że próbuję gdzieś uciec, a nawet jeśli, to możesz być pewna ze wrócę. Wiem, że to złe, ale później dasz mi pokutę, teraz posiedźmy w ciszy przez minutę. (...) Nie jestem pewny czy wiesz, o co mi chodzi, gdy mowie, że potrzebuje kilku godzin, bo chyba się gubię. Jeśli nie - to trudno, po prostu mi uwierz, że siedzę cicho, bo widocznie czasem tak lubię. Zostaw na później wszystko, co mówiłaś przed chwilą, tylko patrz i spojrzeniem wyznawaj mi miłość "

 Dobrze wiem że czasem bardzo... teksty

toiletpaper dodano: 17 września 2013

"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach. Mam ją tylko dla ciebie, całe serce dla ciebie mam. Wszystko dla ciebie, jak wiele, może nawet nie wiesz bo jestem typem raczej zamkniętym w sobie. Ty zła narzekasz na to, bo cię niepokoję, nic nie mówię, z boku stoję, myślę o czymś. Szczerze? że masz piękny uśmiech i piękne oczy i co cię trzyma przy mnie, lepiej by ci było z dala. (...) Jesteś tylko jedna, dzięki tobie się uśmiecham, co by się nie działo jednak, świat może poczekać. Nikt nam nie ukradnie szczęścia, naszych marzeń. Może za rok będziemy już mieszkać razem"

Mam już dosyć tej ciszy  jeszcze... teksty

toiletpaper dodano: 17 września 2013

Mam już dosyć tej ciszy, jeszcze wczoraj myślałem, że tylko Ty się liczysz, tylko Ciebie chcę, mam już dosyć tej ciszy...

ciągle mokną te ulice w deszczu... teksty

toiletpaper dodano: 17 września 2013

ciągle mokną te ulice w deszczu łez myśląc o szczęściu, które dziś podobno gdzieś tu jest.

Chodź pokażę ci jak bardzo chcę... teksty

toiletpaper dodano: 17 września 2013

Chodź, pokażę ci,jak bardzo chcę byś był Weź sobie mnie, bo tylko Ty i więcej nic.

Wydaje mi się że jest już za... teksty

toiletpaper dodano: 17 września 2013

Wydaje mi się,że jest już za późno na to,żeby mnie uratować, że już nawet nie warto próbować, bo to i tak skończy się jak zawsze,nic z tego nie wyjdzie, bo mnie już chyba nie warto ratować, ani nawet próbować przywrócić mnie do normalności. Mam w sobie za dużo myśli,które prowadzą mnie do kolejnych myśli, do kolejnych nieprzespanych nocy i kolejnych kłótni z samą sobą. Jest we mnie za dużo wszystkiego, za dużo treści,za dużo ciszy i za dużo krzyku. Nie potrafię tego opisać, ani nazwać, nie umiem się tego pozbyć. Jestem zamknięta w sobie, a we mnie są takie straszne rzeczy. I muszę z nimi przebywać, w dzień i w nocy, i muszę słuchać tego, co gra w moich uszach, a moje uszy grają jakąś upiorną melodię, muszę żyć w sobie, bo już nie mam gdzie, nie ma mojego świata, zniknął. Nie ma go,po prostu mnie zostawił, samą ze sobą. A to najgorsze,co mogło mi się przytrafić. Ciągła samotność,lęk i utęsknienie za dawną rzeczywistością,za dawną mną i za dawną melodią, którą grało moje ucho./black-lips
Autor cytatu: black-lips

Gdzie byłeś gdy moje oczy... teksty

toiletpaper dodano: 16 września 2013

Gdzie byłeś, gdy moje oczy zalewały się łzami? Gdzie byłeś, gdy po moich rękach spływała krew? Gdzie byłeś, gdy sięgałam po kolejny łyk wódki? Gdzie byłeś, gdy tak bardzo Cię potrzebowałam? Twojego uśmiechu. Blasku Twoich oczu. Twojego głosu i ciepła Twoich ust? Gdzie jesteś teraz, gdy tak bardzo tęsknię? Proszę Cię przyjdź. Przytul mnie i ukryj przed samotnością. Szepnij mi do ucha. Cokolwiek. Tak bardzo chcę znów usłyszeć Twój głos. Pozwól mi usłyszeć bicie Twojego serca. To właśnie jego rytm jest kojącą melodią dla moich uszu.
Autor cytatu: the_words_flow

nie potrafię opanować mojego serca... teksty

toiletpaper dodano: 16 września 2013

nie potrafię opanować mojego serca, ono nadal cholernie cię kocha, nie potrafię tego powstrzymać. nie daję rady, wróć. / notte.
Autor cytatu: notte

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV