głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper potrzebuję Cię. tak cholernie chciałabym żebyś napisał. czy u Ciebie dobrze czy dogadałeś się z dziewczyną czy mnie jeszcze pamiętasz co w tej chwili robisz i n

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
potrzebuję Cię. tak cholernie chciałabym żebyś napisał. czy u Ciebie dobrze czy dogadałeś się z dziewczyną czy mnie jeszcze pamiętasz co w tej chwili robisz i na c
potrzebuję Cię. tak cholernie... teksty

toiletpaper dodano: 22 września 2013

potrzebuję Cię. tak cholernie chciałabym, żebyś napisał. czy u Ciebie dobrze, czy dogadałeś się z dziewczyną, czy mnie jeszcze pamiętasz, co w tej chwili robisz i na co masz ochotę. chciałabym Cię zobaczyć, zamienić kilka słów i przytulić się. poczuć to ciepło, chociaż miałoby być chwilowe. chciałabym usłyszeć Twój głos, zobaczyć ten cudowny uśmiech, błysk w oku i dołeczki w policzkach. chciałabym spojrzeć Ci w oczy, stać i patrzeć, czekając na Twoją reakcję. chciałabym złapać Cię za rękę, na sekundę. musnąć delikatnie palcem Twój podbródek, by zobaczyć jak mimowolnie się uśmiechasz. tak wiele rzeczy chciałabym Ci powiedzieć. może chciałbyś wiedzieć co u mnie, czy sobie radzę i spokojnie zasypiam. chciałabym poczuć Twój zapach wiesz, Twój zapach i Twoją obecność. tylko tyle. / notte.

kiedy jesteśmy dziećmi  prędko nam... teksty

toiletpaper dodano: 22 września 2013

kiedy jesteśmy dziećmi, prędko nam do dorosłości. gdy zaczynają się problemy, chcielibyśmy być dziećmi. kiedy mamy obok siebie drugiego człowieka, nie potrafimy tego docenić, a gdy odejdzie, pragniemy by wrócił. tracimy zdrowie, by jakoś się utrzymać, a potem tracimy pieniądze, żeby przywrócić zdrowie. wszystko robimy na przekór. wszystko chcielibyśmy zrobić za szybko. życie ucieka, więc żyj teraźniejszością, wspominaj przeszłość, a przyszłość pokaże co będzie dalej. / notte.
Autor cytatu: notte

kocham moje życie takim jakie jest.... teksty

toiletpaper dodano: 22 września 2013

kocham moje życie takim jakie jest. nie chcę nic zmieniać. żałuję, że w pewnych momentach pragnęłam umrzeć, bo inni daliby wszystko byleby stanąć na nogi lub pozbyć się przeróżnych nowotworów. nie doceniamy tego co mamy. życie jest ogromnym darem. mimo, że ludzie nas ranią, kłopotów przybywa i nic nie idzie po naszej myśli, nie możemy się poddać, bo choć inni nie mają pewnych szans na sukces, to cholernie mocno do niego dążą. ja też spróbuję i ty też to zrób. kiedyś mi podziękujesz. / notte.
Autor cytatu: notte

wiesz  zawsze będziesz gdzieś w... teksty

toiletpaper dodano: 22 września 2013

wiesz, zawsze będziesz gdzieś w zakamarkach mojego serca. głęboko schowany ale będziesz tam. mimo tych wszystkich przykrych słów, nie wyrzucę Cię z niego. zbyt bardzo mi na Tobie zależy i to przez to cierpię. umieram każdego dnia, wiedząc, że nie mogę Cię mieć. jest mi przykro, kiedy krzyczysz mi prosto w twarz jaka jestem beznadziejna i wiesz, ja nawet powoli zaczynam Ci w to wierzyć i staczam się coraz niżej, nie czuję gruntu pod nogami, upadam i umieram po raz kolejny a Ty? nie starasz się mnie podnieść. nie ma nawet takich słów by opisać to co jest między nami. jak głaz przyciskasz moje uczucia, a ja z bezsilności nie potrafię ich z siebie wyrzucić. cierpię na własne życzenie, ale gdzieś tam w środku mam tą iskierkę nadziei, że może to wszystko przemyślisz, że zrozumiesz jaki błąd popełniasz. ja będę czekać i kochać Cię całym sercem, a każdy kawałek osobno, będzie łączył się w spójną całość. gdzieś w głębi serca wierzę, że może nam się udać. / notte.
Autor cytatu: notte

 chodzi trochę o to  że boję się... teksty

toiletpaper dodano: 22 września 2013

"chodzi trochę o to, że boję się milczenia, niedopasowania, znudzenia i początków. a taki dobry, bardzo dobry z Ciebie chłopak."

Even though we didn't make it through... teksty

toiletpaper dodano: 21 września 2013

Even though we didn't make it through, I am always here for you. (Mimo, że tego nie przetrwaliśmy, zawsze jestem tu dla ciebie.)

Zadzwoń do mnie rano  ale proszę... teksty

toiletpaper dodano: 21 września 2013

Zadzwoń do mnie rano, ale proszę zrozum najpierw, że moje życie to chaos i pasmo zmartwień.

2. Schowaj wszystko do skrzyneczki ze... teksty

toiletpaper dodano: 21 września 2013

2. Schowaj wszystko do skrzyneczki ze wspomnieniami, której już nie otworzysz, by sobie przypomnieć, jak to kiedyś było dobrze. Nie będziesz wracać, bo teraźniejszość będzie piękniejsza od przeszłości i nie będzie czasu, by przypominać sobie stare czasy, które nigdy nie wrócą. / estate

1. Boli? Chyba o to chodzi  żeby tak... teksty

toiletpaper dodano: 21 września 2013

1. Boli? Chyba o to chodzi, żeby tak było, ale przez jakiś czas. Przecież ktoś musi być szczęśliwszy niż Ty. Nie martw się, to tylko chwilowe. Przyjdzie Twoja kolej, gdy u Ciebie będzie wspaniale. W Twoim życiu cały rok będzie wiosna. Problemów w ogóle nie będzie, chyba, że chodzi o te błahe, dotyczące koloru bluzki, którą masz ubrać do szkoły czy na spotkanie. W domu nie będzie Ci przeszkadzał syf, bo go nie będzie, Ty go przecież posprzątasz. Nadmiar czasu? Nie będziesz narzekać, bo ustawisz swój grafik obowiązków i przyjemności w taki sposób, że prędzej będziesz się złościć jego brakiem. Szkoła nie będzie już taka stresująca, wszystkie myśli wypełnisz odpowiednią osobą, nawet uśmiech z twarzy nie zniknie Ci na najgorszej lekcji w tygodniu. Tak, o to mi cały czas chodzi. Zakochasz się jeszcze, może za dzień, dwa, tydzień, miesiąc, rok, ale na pewno ponownie będziesz przeżywać to uczucie. Wycierp i pozbądź się złego ze swojego serca i sumienia.

I ta cholerna nadzieja  że On jednak... teksty

toiletpaper dodano: 20 września 2013

I ta cholerna nadzieja, że On jednak coś w końcu poczuje, że zrozumie, że popełnił błąd i wróci, że obudzi się któregoś dnia i mu mnie zabraknie i zadzwoni powiedzieć mi jak bardzo za mną tęskni i jak bardzo chce żebym tu była z nim. To uczucie gdy się czeka na coś co nigdy nie nastąpi, to uczucie jakbyś straciła część siebie a osoba, która była dla Ciebie wszystkim odchodzi bez pożegnania. Ciężko jest opisać co się wtedy czuje, ciężko jest żyć ze świadomością, że umierasz przez to, co kiedyś dawało Ci sens życia, co kiedyś sprawiało, że chce Ci się oddychać. Trudno jest zapomnieć kogoś, przy kim byliśmy naprawdę szczęśliwi, chociaż przez chwile. Nie wiem, chyba się nie da, bo ja nie potrafię.

Czasami drogi dwoje ludzi się... teksty

toiletpaper dodano: 20 września 2013

Czasami drogi dwoje ludzi się rozchodzą, ale nie rozchodzą się ich serca. Błądzą bez siebie, próbują budować życie na nowo i zapełniają powstałą pustkę w klatce piersiowej znajomościami bez przyszłości. Może czasami nawet na kimś im zależy, ale w nocy, kiedy są szczerzy sami ze sobą dochodzą do wniosku, że to nie obok tej osoby chcą się budzić do końca swojego życia. Czasami ich wędrówka trwa kilka tygodni, miesięcy, a nawet lat, ale nie bój się. Jeśli to będzie Wam pisane, to w którymś momencie, tym najmniej spodziewanym, Wasze drogi znowu się zejdą i wtedy zrozumiesz, że masz już wszystko, bo odzyskałeś swoje serce./esperer

Dziewczyno  zmień swoje nastawienie... teksty

toiletpaper dodano: 20 września 2013

Dziewczyno, zmień swoje nastawienie i biegnij. Rzuć mu się w ramiona, tak po prostu, bez przyczyny. A później powiedz, że jednak nie tych ramion szukasz i tak jak On, rzuć się w ramiona kogoś innego, na jego oczach. Może wtedy zrozumie, co traci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV