głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Człowiek posiada pewne przewrotne cechy charakteru które komplikują najprostsze rzeczy. Najważniejsze to mieć osobę której możesz powiedzieć wszystko. Nie boisz

tancorek

tancorek.moblo.pl
Człowiek posiada pewne przewrotne cechy charakteru które komplikują najprostsze rzeczy.
Człowiek posiada pewne przewrotne... teksty

tancorek dodano: 7 stycznia 2016

Człowiek posiada pewne przewrotne cechy charakteru, które komplikują najprostsze rzeczy.

Najważniejsze to mieć osobę... teksty

tancorek dodano: 7 stycznia 2016

Najważniejsze to mieć osobę której możesz powiedzieć wszystko. Nie boisz się o jej reakcję, po prostu mówisz.

“Nie mamy nieograniczonych szans... teksty

tancorek dodano: 7 stycznia 2016

“Nie mamy nieograniczonych szans, by mieć to, czego chcemy. Tyle wiem. Nie ma nic gorszego niż stracić szansę na coś, co mogło zmienić twoje życie.”

 Żyjemy w rzeczywistości... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

"Żyjemy w rzeczywistości jednorazówek, okresów próbnych, gwarancji i świadomości, że każdy jest do zastąpienia, bo gdzieś tam są kobiety, które zawsze są piękniejsze, milsze i mają bardziej porywającą osobowość, oraz mężczyźni – przystojniejsi, bardziej zaradni i potrafiący żonglować pomiędzy karierą, a chodzeniem w fartuszku w sposób, który tylko dodaje im męskości. Już nie mówimy sobie leżąc w parku na kocu, że zrobimy wszystko, żeby ten związek był kurewsko piękny – jak wycięty z rock’n’rollowego filmu, w którym jedzie się kabrioletem pustą drogą, zakłada się gdzieś dom, wychowuje dzieci i wciąż widzi się drugą osobę tak, jak w chwili, kiedy się ją poznało. Zamiast tego mówimy: „Mamy jeszcze czas”, „Zobaczymy co z tego będzie”, „Po prostu poczekajmy”. I przykro mi, ale jesteśmy pokoleniem ludzi, których życie miało się zacząć już za chwilę."

 Trochę się zdenerwowałem  a... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

"Trochę się zdenerwowałem, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko."

Kiedyś mnie zrozumiesz  nie sądzę... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

Kiedyś mnie zrozumiesz, nie sądzę, że stanie się to prędko, może dopiero na starość, gdy będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić mi kilka myśli, kilka minut. Zrozumiesz mój strach, moją niepewność, to, że trzymałam Cię na dystans, żeby się nie przywiązywać, żeby się pozbyć lęku o Twoją obecność w moim życiu. Chciałam być silna, chciałam jakoś wytrwać. Musiałam się izolować, nie mówić Ci wszystkiego o czym myślę, co robię, czasem Cię nawet okłamywać. Uciekałam od rozczarowania sobą, światem, życiem, ludźmi. Czułam ciszę, nie potrafiłam wykrzyczeć swojej złości, chowałam się przed wszystkimi, przed Tobą też. Mógłbyś mnie najszybciej znaleźć, mógłbyś wymierzyć najdotkliwszy cios, więc Cię odtrącałam. Wierzę, że nadejdzie czas, w którym pojmiesz, że nie mogłam dać nam szansy na miłość bo zniszczyłaby ona albo Ciebie albo mnie. Nie jestem stworzona by kochać, doświadczyłam zbyt wiele zła.

 Pewnych spraw nie można po prostu... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

"Pewnych spraw nie można po prostu przegadać, trzeba je sobie raz na zawsze wymilczeć, żeby uniknąć nieporozumień."

Czasami trzeba przejść przez... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

Czasami trzeba przejść przez piekło, aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu, ma nas czegoś nauczyć. To właśnie kreuje nas samych i to, kim jesteśmy.

 Pamięć jest straszliwa. Człowiek... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

"Pamięć jest straszliwa. Człowiek może o czymś zapomnieć - ona nie. Po prostu odkłada rzeczy do odpowiednich przegródek. Przechowuje dla ciebie różne sprawy albo je przed tobą skrywa i kiedy chce, to ci to przypomina. Wydaje ci się, że jesteś panem swojej pamięci, ale to odwrotnie - pamięć jest twoim panem."

 Jednym z symptomów miłości jest... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

"Jednym z symptomów miłości jest rozmyślanie, ilu i jakich mężczyzn ukochana darzyła uczuciem w przeszłości oraz niejasna zazdrość o nich."

   Bywa  że palisz mosty?    Tak  bo... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

"- Bywa, że palisz mosty? - Tak, bo nie lubię ciągnąć za sobą niepotrzebnych ogonów. Mamy jedno życie i szkoda go na ludzi, którzy na nas po prostu nie zasługują. Nie jest tak, że natychmiast kogoś skreślam. Związki, bez względu na to, czy miłosne czy przyjacielskie, wymagają pracy. Należy starać się zrozumieć drugą stronę, odkryć, co ma w głowie, włożyć w tę relację wysiłek. I dopiero kiedy okaże się, że wszelkie sposoby zawodzą, można odpuścić. Bo nie ma sensu się męczyć. Spaliłam za sobą wiele mostów i wcale tego nie żałuję. Myślę, że jestem bogatsza o to doświadczenie. Dzięki temu też pewne sytuacje mnie nie rozpraszają i skupiam się na rzeczach dla mnie najważniejszych. I na ludziach, których naprawdę na mnie zależy.".....

'Doznalam mnostwo ciszy.. Mowie mniej... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

'Doznalam mnostwo ciszy.. Mowie mniej i mniej. Ale moje oczy.. Moje oczy widza wszystko.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV