głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Wiele razy trafisz na ludzi którzy podetną ci skrzydła. Jakąkolwiek drogą nie pójdziesz spotkasz na niej tysiące ludzi którzy zrobią wszystko aby wmówić ci jak

tancorek

tancorek.moblo.pl
Wiele razy trafisz na ludzi którzy podetną ci skrzydła. Jakąkolwiek drogą nie pójdziesz spotkasz na niej tysiące ludzi którzy zrobią wszystko aby wmówić ci jak wielk
Wiele razy trafisz na ludzi  którzy... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

Wiele razy trafisz na ludzi, którzy podetną ci skrzydła. Jakąkolwiek drogą nie pójdziesz, spotkasz na niej tysiące ludzi, którzy zrobią wszystko, aby wmówić ci, jak wielkim beztalenciem jesteś. Nie jesteś. Błogosław ich słowami „mam cię w dupie”.

 I pamiętaj  Mała  bez względu na... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

"I pamiętaj, Mała, bez względu na to, czy wychowujesz dzieci, piszesz książki, sprzedajesz wypieki na ulicy, czy podpisujesz umowy biznesowe opiewające na miliony dolarów, liczy się tylko to, czy czujesz się spełniona i szczęśliwa."

 Jedna z najważniejszych rzeczy... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

"Jedna z najważniejszych rzeczy, które ktoś może ci powiedzieć to ta, że nie jesteś swoimi intencjami, swoimi planami, ani swoimi słowami. Jesteś tylko tym, co robisz."

“Niektóre pragnienia trzyma się... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

“Niektóre pragnienia trzyma się dla własnego bezpieczeństwa bardzo daleko od świadomości.”

 Bratnia dusza to ktoś  kto rozumie... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

"Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie Cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha Cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy Tobie zawsze, bez względu na wszystko."

 Przyszłość twoja  moja i dowolnej... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

"Przyszłość twoja, moja i dowolnej innej osoby została już napisana w naszej przeszłości – przez decyzje, które podejmowaliśmy, przez rzeczy, które myśleliśmy o sobie i o świecie oraz przez to, na co poświęcaliśmy czas. A teraz popatrz na swoje życie i to na jakiej autostradzie jesteś. Jakie są twoje działania? Wykonujesz plany? Dokładasz codziennie coś, dzięki czemu jesteś lepszą osobą czy wzmacniasz w sobie destrukcyjne nawyki? Dojedziesz dzięki swoim zachowaniom w piękne miejsce, w którym będziesz żyć z osobami, które kochasz czy do jego przeciwieństwa? Spójrz teraz na osoby, które cię otaczają i oceń ich tak samo. Dokąd to ich doprowadzi? Zwykle ludzie zmierzają w złym kierunku nie dlatego, że nie wiedzą, co zrobić, żeby jechać w dobrym, ale dlatego, że takie mają nawyki i bez świadomej decyzji wpadają w stare, głębokie koleiny."

 Najpierw trzeba odnaleźć siebie... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

"Najpierw trzeba odnaleźć siebie, żeby móc odnaleźć innych."

Za dużo myślę przed snem Zbyt... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

Za dużo myślę przed snem Zbyt często o rozmowach, które zapewne się nigdy nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach, które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach, które przywołują wspomnienia.

Definiuja Cie dwie rzeczy:  Twoja... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

Definiuja Cie dwie rzeczy: Twoja determinacja, gdy nie masz nic. Twoje nastawienie, gdy masz juz wszystko

Kiedyś ktoś powiedział:  Nie... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

Kiedyś ktoś powiedział: "Nie żałuję rzeczy, które zrobiłem źle. Żałuję dobrych rzeczy, które zrobiłem dla nieodpowiednich ludzi." I pewnie miał w tym 'swojej' sporo racji. Natomiast ja uważam, że jeśli ktoś żałuje dobrych rzeczy, które zrobił to znaczy że wciąż jest handlarzem, dawał dobro bo oczekiwał coś w zamian. Jeśli dajesz to co masz w sobie, a to co masz jest dobre, to dajesz to naturalnie, nie kalkulując i nie masz czego żałować, jeśli dobro jest w Tobie to nie możesz dać czegoś złego, bo go nie masz. A dobro dane komuś jako transakcja handlowa, czy dalej jest naturalnym szczerym dobrem? Raczej nie. To jest moje zdanie. Ale niech każdy sam sobie odpowie, w zgodzie z samym sobą na to pytanie.

Nie ufaj temu  co widzisz. Nawet sol... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

Nie ufaj temu, co widzisz. Nawet sol na pierwszy rzut oka wyglada jak cukier.

Szczęście przychodzi wtedy  gdy... teksty

tancorek dodano: 30 grudnia 2015

Szczęście przychodzi wtedy, gdy przestajesz narzekać na problemy, które masz i zaczynasz doceniać to jak wiele innych masz już za sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV