głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Pluń na wszystko co minęło: na własną boleść i na cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel jakikolwiek i zacznij nowe życie. Trzeba jakoś żyć. Wzruszyła ner

tancorek

tancorek.moblo.pl
Pluń na wszystko co minęło: na własną boleść i na cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel jakikolwiek i zacznij nowe życie.
Pluń na wszystko  co minęło: na... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i na cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie."

  Trzeba jakoś żyć.   Wzruszyła... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

- Trzeba jakoś żyć. - Wzruszyła nerwowo ramionami. - Bo przecież można stracić życie na szukaniu. - Jakoś? - zapytałem z ironią, która przyszła mi bez trudu. - Masz jedno życie i chcesz je przeżyć JAKOŚ?

Za wszelkie momenty  kiedy krzywdzę... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

Za wszelkie momenty, kiedy krzywdzę siebie - negowanie siebie, wątpienie w siebie, bagatelizowanie siebie, osądzanie siebie lub bycie niemiłym dla siebie, z powodu mojego własnego zamętu - wybaczam sobie. Jeżeli ktokolwiek skrzywdził mnie w jakikolwiek sposób, świadomie czy nieświadomie, poprzez własny zamęt - wybaczam mu. Jeżeli skrzywdziłem kogoś, w jakikolwiek sposób, świadomie czy nieświadomie z powodu mojego własnego zamętu - Proszę o wybaczenie. I jeżeli istnieje sytuacja, w której nie jestem jeszcze gotowy przebaczyć - wybaczam to sobie. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

Nie dobijaj się tym  co mogłaś... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

Nie dobijaj się tym, co mogłaś, albo powinnaś była zrobić. Przeszłość jest już za nami. Ruszaj ku przyszłości.

Przychodzi taki moment  że... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

Przychodzi taki moment, że przestaję mówić. Czasem chcę powiedzieć tak wiele...ale potem myślę „...i po co to?” I staram się to zredukować tylko do najważniejszego. I tak wycinam i pomniejszam te słowa w głowie... że okazuje się, że nie mam już nic do powiedzenia. To dziwne, jak bardzo można nie mieć nic do powiedzenia, gdy chciało się powiedzieć tak wiele.

Najcenniejsze lekcje w życiu to... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

Najcenniejsze lekcje w życiu to nauka na błędach. Niestety własnych, ponieważ ludzie nie są na tyle rozsądni, by uczyć się od innych.

 Gdyby wszyscy zajmowali się tylko... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

"Gdyby wszyscy zajmowali się tylko swoimi własnymi sprawami Ziemia obracałaby się z pewnością szybciej niż się obraca."

„W obłędzie człowiek przestaje... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

„W obłędzie człowiek przestaje czuć granice rzeczywistości, dlatego szczęśliwa miłość to obłęd dwóch serc.”

 Jeśli są rzeczy których nie... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

"Jeśli są rzeczy których nie chcesz robić po prostu ich nie rób. Nie przekonuj się i nie zmuszaj, nie żyj dla innych, żyj dla siebie."

 Bo chcieć to móc. Nie „musieć”.  teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

"Bo chcieć to móc. Nie „musieć”."

 To Ty musisz być pewna siebie.... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

"To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się stanie, to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie, nie jego, więc to właśnie Ty masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie."

Po dłuższym dzisiejszym spacerze i... teksty

tancorek dodano: 4 stycznia 2016

Po dłuższym dzisiejszym spacerze i kilku przemyśleniach doszedłem do domu ale również do wniosku że powinienem podziękować tym wszystkim którzy mnie w życiu zawiedli. Dzięki nim wiem jakim człowiekiem nigdy nie chciałbym być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV