głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Ale ja tak nie chcę. Mam jedno życie. Chcę dożyć takiego dnia że kiedy wstanę z łóżka wyjdę na mój taras z widokiem na Manhattan zadzwonię do ciebie budząc cię

tancorek

tancorek.moblo.pl
Ale ja tak nie chcę. Mam jedno życie. Chcę dożyć takiego dnia że kiedy wstanę z łóżka wyjdę na mój taras z widokiem na Manhattan zadzwonię do ciebie budząc cię w środ
Ale ja tak nie chcę. Mam jedno... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

Ale ja tak nie chcę. Mam jedno życie. Chcę dożyć takiego dnia, że kiedy wstanę z łóżka, wyjdę na mój taras z widokiem na Manhattan, zadzwonię do ciebie, budząc cię w środku nocy i powiem – udało mi się! Kiedy pewnego ranka zbudzę się i pomyślę – dziś chcę popływać w turkusowym morzu – to kilka godzin później będę siedział w samolocie na Malediwy. Jeśli następnego dnia zachce mi się sushi, polecę na nie do Japonii. Rozumiesz? Każdy z nas na to zasługuje! Mamy tylko jedno życie, jedno pieprzone życie i nie możemy przeżyć go, będąc ograniczonymi przez zarobki w wysokości średniej krajowej!

 Pamiętaj mężczyzno jeśli Twoja... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

"Pamiętaj, mężczyzno, jeśli Twoja kobieta mówi Ci o swoich problemach, to nie dlatego, że lubi narzekać. Ale dlatego, że Ci ufa."

 Jeśli ktoś nie podziela twoich... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

"Jeśli ktoś nie podziela twoich poglądów, a ty wciąż pozostajesz przy swoim, to znaczy, że rozpoczął się u ciebie jeden z najważniejszych procesów, jakie mogą spotkać człowieka. Samodzielne myślenie."

 Czasem człowiek naprawdę tego... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

"Czasem człowiek naprawdę tego potrzebuje, aby trzymać innych ludzi na dystans, bo inaczej rozkleiłby się. Ale też trzeba nauczyć się odsłaniać przed innymi - wtedy, kiedy to właśnie inni ludzie trzymają człowieka przy życiu."

Życie jest zabawne prawda? Kiedy... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić."

 Los nie daje się oszukać. Przez... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

"Los nie daje się oszukać. Przez jakiś czas może być niewidoczny, ale potem uderza z podwójną siłą. Zawsze czai się za rogiem, za którym najmniej go oczekujemy i lepiej nie kusić go tym, że ignorujemy jego istnienie lub wręcz mu zaprzeczamy."

 Żyjemy w skażonym świecie ...... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

"Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka - bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa."

 Wszyscy strasznie spinamy się aby... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

"Wszyscy strasznie spinamy się, aby być jacyś. Codziennie rysujemy siebie, dolepiamy do siebie klejem kolejne kartki, zdjęcia, wrysowujemy się w ramki, aby poczuć że jesteśmy czymś więcej niż imieniem i nazwiskiem."

I nie uwierzę nikomu kto mówi że... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

I nie uwierzę nikomu, kto mówi, że liczy się charakter. Charakter bowiem ma to do siebie, że liczy się potem, gdy cała reszta jest w porządku.

 Jedynymi osobami z którymi... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

"Jedynymi osobami, z którymi powinieneś wyrównać rachunki są ci, którzy Ci pomogli."

 Czas mija szybko tak szybko że... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

"Czas mija szybko, tak szybko, że nawet się nie spostrzegłem jak upłynęło kilka ważnych etapów mojego dotychczasowego życia, na które jeszcze niedawno tak bardzo czekałem."

Kiedyś wyobrażałam sobie że... teksty

tancorek dodano: 28 grudnia 2015

Kiedyś wyobrażałam sobie, że miłość to jedno uczucie. Wielkie, wspaniałe, nieskomplikowane uczucie. Ale to nie było nic w tym rodzaju. Miłość składa się z mnóstwa rzeczy. Z zaufania i seksu, ze śmiechu, żalu, przebaczenia, nadziei...Właściwie ze wszystkiego. A jeśli znajdziecie właściwą osobę, wszystkie te rzeczy razem znaczą więcej, niż gdyby je zsumować po kolei."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV