głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Jeśli udało Ci się kogoś oszukać to nie dlatego że ten człowiek jest głupi tylko dlatego że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart. Małżeństwo jest tylko wó

tancorek

tancorek.moblo.pl
Jeśli udało Ci się kogoś oszukać to nie dlatego że ten człowiek jest głupi tylko dlatego że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart.
Jeśli udało Ci się kogoś oszukać... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

Jeśli udało Ci się kogoś oszukać to nie dlatego, że ten człowiek jest głupi, tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart.

 Małżeństwo jest tylko wówczas... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Małżeństwo jest tylko wówczas harmonijne, jeśli składa się z dwóch lepszych połówek"

'Ludzie  dający ci jakieś cele  są... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

'Ludzie, dający ci jakieś cele, są twoimi wrogami. Ci, którzy mówią, czym masz się stać i jak tego dokonać, zatruwają cię. Prawdziwy mistrz mówi: 'Niczym nie trzeba się stawać. Już tym jesteś, jaki jestes. Przestań uganiać się za cieniami. Usiądź w ciszy i bądź.'

 Słuchaj  muszę ci coś jak... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Słuchaj, muszę ci coś jak najprędzej opowiedzieć". I ja wiedziałam, że tym jednym zdaniem stawia mnie przed wszystkimi. Dla mnie już do końca życia żadne „kocham cię” nie zastąpi tego „słuchaj, muszę ci coś natychmiast opowie­dzieć”. Zrozumiałam, jak ważne to jest dla niego, gdy przez przypadek, kiedyś przy winie w pubie, byłam świadkiem, jak dyskutował zażarcie z jednym ze swoich kolegów o tym, w któ­rym momencie rozpoczyna się zdrada. Ze zdumieniem słucha­łam, gdy mówił, że zdrada jest dopiero wówczas, gdy zamiast żonie coś ważnego „jako pierwszej osobie pragnie się natych­miast opowiedzieć innej kobiecie”. Od sześciu lat opowiadał mi wszystko najważniejsze jako pierwszej."

 I pamiętaj mała  nigdy się nie... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"I pamiętaj mała, nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich."

„Lubiłem też grzebać w... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

„Lubiłem też grzebać w kredensach pozostawionych przez Niemców. Nie wiem, czego szukałem. Babcia wiedziała i mawiała tak: mężczyźni zawsze czegoś szukają: jak są chłopcami, to szukają skarbów, a jak są więksi, to grzebią sobie w majtkach i całe życie się łudzą, że coś ciekawego znajdą.”

 Kobieta cały czas testuje... teksty

tancorek dodano: 11 stycznia 2016

"Kobieta cały czas testuje mężczyznę z którym jest, z którym umówiła się na chwilę, a nawet takiego, którego nie chce, ale chce spróbować czy on się skusi i da się nagiąć i będzie tańczyć tak, jak ona zagra, w hołdzie lennym złożonym jej kobiecości. Zresztą nie zawsze robi to świadomie. Kobieta nie porozumiewa się słowem, konkretem, cyfrą. Ona powie coś, czego nie myśli, po to, aby sprawdzić czy reakcja, którą usłyszy jest taka, jaką chce usłyszeć. Albo po to, aby wzbudzić określone emocje."

 Odwaga do zrobienia pierwszego kroku... teksty

tancorek dodano: 11 stycznia 2016

"Odwaga do zrobienia pierwszego kroku otwiera drogę do sukcesu."

 Jeśli ktoś o Tobie mówi źle  Ty... teksty

tancorek dodano: 8 stycznia 2016

"Jeśli ktoś o Tobie mówi źle, Ty milcz albo mów o nim tylko dobrze. W życiu nie chodzi o to, by dorównać komuś do niskiego poziomu, tylko aby być ponad nim....."

 Jednym z najtrudniejszych wyborów w... teksty

tancorek dodano: 8 stycznia 2016

"Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej."

 Wiem  czym jest miłość  ale jak... teksty

tancorek dodano: 8 stycznia 2016

"Wiem, czym jest miłość, ale jak odnieść sukces w związku, pozostać razem na długo, to już coś innego. Bycie z kimś jest drogą pełną niełatwych kompromisów. I przychodzi moment, kiedy należy zadać sobie pytanie, czy to jest warte tych poświęceń. Miłość jest wspaniała, kochać znaczy żyć. Ale cierpienie też jest w nią wpisane. Miłość, taka czysta, prosta, jaką widać w bajkach, które oglądam z moimi dziećmi, jest słodka, ale to kłamstwo. Już im to powiedziałem. Książę, księżniczka i na wieki wieków amen - takiej miłości się nas uczy, to społeczny konstrukt. Ale prawda jest o wiele bardziej skomplikowana. I lepsza."

Niektóre ucieczki to sprawdzian czy... teksty

tancorek dodano: 7 stycznia 2016

Niektóre ucieczki to sprawdzian czy komuś jeszcze na nas zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV