głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Bądź biegunem mojego pomylonego serca. ” Najważniejsze jest to aby dwoje ludzi odnalazło siebie nawzajem szczególnie na tym świecie na którym takie szczęście p

tancorek

tancorek.moblo.pl
Bądź biegunem mojego pomylonego serca. ”
 Bądź biegunem mojego pomylonego... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Bądź biegunem mojego pomylonego serca. ”

 Najważniejsze jest to  aby dwoje... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Najważniejsze jest to, aby dwoje ludzi odnalazło siebie nawzajem, szczególnie na tym świecie, na którym takie szczęście przydarza się bardo rzadko. Wszystko inne to szczegóły bez znaczenia, które powinny ułożyć się same z siebie i naturalnie podporządkować się tej najistotniejszej kwestii."

 Trzeba odróżniać. Dobro od zła.... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Trzeba odróżniać. Dobro od zła. Prawdę od kłamstwa. Złudzenia od rzeczywistości. Miłość od atrapy. Syf od porządku. Pocałunek od przelizania. Deszcz od plucia. Twarz od mordy."

 Wszystko co w życiu dobre  jest... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Wszystko co w życiu dobre, jest kruche i łatwo to stracić. Znajdź dzisiaj kilka minut, by usiąść w ciszy i po prostu być wdzięcznym za wszystko co masz. I jeśli nawet straciłeś w życiu coś bardzo dla Ciebie cennego... to tak naprawdę wszystko co będzie dalej zależy od Ciebie, możesz się poddać, albo walczyć i iść dalej."

 Jeśli do północy została choćby... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Jeśli do północy została choćby minuta, wciąż jeszcze jest szansa, żeby ten dzień zaliczyć do dobrych."

 Wiesz  czasem w życiu jest tak  ze... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Wiesz, czasem w życiu jest tak, ze trzeba skoczyć na głęboką wodę, bo jeżeli się stchórzy, to po prostu... może nie być drugiej szansy."

  Musiałaś w życiu dużo... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

- Musiałaś w życiu dużo przejść. - Dlaczego? - Zauważasz rzeczy których inni ludzie nie dostrzegają: barwy, dźwięki, smaki. Fascynuje cię dotyk i zapach. Można odnieść wrażenie, że każda normalna rzecz wzbudza w tobie zachwyt. Tak robią ludzie którzy dużo w życiu cierpieli. Każdą normalność spostrzegają jako cud, dar dany im od życia. Cieszą się tym wszystkim, co dla innych ludzi zdaje się być zupełnie niezauważalne.

 Czasami trzeba zmienić wszystko... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Czasami trzeba zmienić wszystko, aby znowu było tak jak dawniej"

Współczesnego człowieka niszczy... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć.

 Wszystko w życiu jest tymczasowe... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Wszystko w życiu jest tymczasowe, więc jeśli coś idzie dobrze, trzeba się cieszyć, bo nie będzie trwać wiecznie... A jeśli coś idzie źle, nie martw się, to też nie będzie trwać w nieskończoność."

Można powiedzieć  Kocham Cię  na... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

Można powiedzieć "Kocham Cię" na milion sposobów. Np.: "zapnij pasy", "załóż szalik, jest zimno", "musisz odpocząć". Trzeba po prostu słuchać.

 Myślę  że najgorsze  co może... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Myślę, że najgorsze, co może kogoś spotkać, to przegapienie swojego życia. Niewykorzystanie szansy na zrealizowanie swoich pragnień, na odnalezienie sensu i wreszcie - na poznanie i pokochanie siebie samego. Najgorsze dla człowieka to obejrzeć się wstecz, gdy jest już za późno, spojrzeć na swoje życie i uświadomić sobie, że - z głupoty, lenistwa czy tchórzostwa - nie poszło się drogami, którymi chciało się iść."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV