głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek W momencie kiedy zdobywasz się na odwagę i uczciwie przed samym sobą przyznajesz się do tego jak jest czego się tak bardzo boisz przed czym uciekasz czego tak

tancorek

tancorek.moblo.pl
W momencie kiedy zdobywasz się na odwagę i uczciwie przed samym sobą przyznajesz się do tego jak jest czego się tak bardzo boisz przed czym uciekasz czego tak bard
 W momencie kiedy zdobywasz się na... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"W momencie kiedy zdobywasz się na odwagę i uczciwie przed samym sobą przyznajesz się do tego jak jest, czego się tak bardzo boisz, przed czym uciekasz, czego tak bardzo potrzebujesz, kiedy powiesz to samej sobie prosto w oczy, to nagle ten potwor traci moc. Po prostu znika. Tak jakby wcześniej miotał się zamknięty w pudelku, a w chwili, kiedy odważysz się zajrzeć do tego pudełka i przyznać się do tego, co w nim jest, strach znika. A ty zyskujesz wielką moc."

 Myślę  że najgorsze  co może... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Myślę, że najgorsze, co może kogoś spotkać, to przegapienie swojego życia. Niewykorzystanie szansy na zrealizowanie swoich pragnień, na odnalezienie sensu i wreszcie - na poznanie i pokochanie siebie samego. Najgorsze dla człowieka to obejrzeć się wstecz, gdy jest już za późno, spojrzeć na swoje życie i uświadomić sobie, że - z głupoty, lenistwa czy tchórzostwa - nie poszło się drogami, którymi chciało się iść"

 Ludzie wierzą  że aby osiągnąć... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces , trzeba wstawać rano. Otóż nie- trzeba wstawać w dobrym humorze "

 Nie trać czasu na analizowanie... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Nie trać czasu na analizowanie głupich czynów głupich ludzi."

 Nie pracujesz nad sobą dla żadnego... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Nie pracujesz nad sobą dla żadnego faceta. Pracujesz nad sobą dla SIEBIE. Jeśli robisz coś, żeby było ci w nim lepiej, to nie robisz tego dla innych ludzi tylko robisz to dla siebie – bo dzięki temu tobie jest lepiej. Bo ty masz lepszy związek. Bo dzięki temu, co w sobie zmieniasz stajesz się bardziej atrakcyjna na wszystkich poziomach. Bo jeśli nawet nie doceni tego facet, z którym jesteś, to doceni to ten, z którym dopiero będziesz. Spojrzysz wtedy na niego i w jego oczach zobaczysz nieme podziękowanie za każdą godzinę jaką sobie poświęciłaś.

 Nauczyłam się jednak pewnej... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Nauczyłam się jednak pewnej rzeczy: nigdy nie jest za późno. Pewne historie można naprawiać w każdym momencie życia."

Kiedy moi przyjaciele mieli problemy... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

Kiedy moi przyjaciele mieli problemy, zawsze starałem się im pomóc. Kiedy ja zacząłem mieć problemy, zrozumiałem, że nie miałem przyjaciół.

    podobno zawsze można wrócić... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

,, podobno zawsze można wrócić, nawet w te niewłaściwe kierunki ''

Im bardziej w życiu ma się pod... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

Im bardziej w życiu ma się pod górkę... tym piękniejsze będą później widoki.

Prawdziwie mocni ludzie są otwarci... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

Prawdziwie mocni ludzie są otwarci na wszystko i wszystkich. Siła i fajność biją z ich spojrzenia, a charyzmatyczna osobowość sprawia, że nie patrzymy, w co są ubrani, czym jeżdżą i kogo mają wśród znajomych. Prawdziwie mocni ludzie mówią o swoich słabościach, też mają w torbie bałagan, tłuką czasem talerze i śpią w wygniecionej pościeli. Biorę z nich przykład. Olewam konwenanse. I tak złamałam już wszystkie! Rzeczy są po to, by cieszyć, pieniądze, by je wydawać, łóżko, by się w nim kochać, a wino, by je pić.

 Lubię kiedy mężczyzna sprawia... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Lubię kiedy mężczyzna sprawia, że czuję się jednocześnie jak kobieta i jak mała dziewczynka."

 Chcę żeby miłość zwaliła Cię... teksty

tancorek dodano: 21 stycznia 2016

"Chcę żeby miłość zwaliła Cię z nóg, żebyś unosiła się w powietrzu i tańczyła jak derwisz. Bądź szaleńczo szczęśliwa, albo chociaż daj sobie szansę na to... Miłość to namiętność, obsesja, to niezdolność do samodzielnego życia. Powinnaś wpaść po uszy. Znaleźć faceta, którego pokochasz jak wariatka, a on tak pokocha Ciebie. Zapomnij o rozsądku i posłuchaj serca. (...) Kto nigdy się nie zakochał ten jakby nigdy nie żył. Trzeba próbować. Bo kto nie próbował, ten wcale nie żył. Miej oczy otwarte. Kto wie, może porazi Cię grom z jasnego nieba?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV